87 - Serdar Özkan

Başlatan ahmetsefa55, 06 Ocak 2012, 16:22:28

« önceki - sonraki »

isa55

pozisyonu bulsun affetmez. hiç düşünme.

5trawberry

Sigarayı bıraktı heralde, iyi mücadele ediyor.

AhmetDenizci

Attığın penaltı golüyle uzun zamandır sevinemediğim kadar sevindim. Teşekkürler Serdar Özkan.  >l<

Musti

4 pozisyonda Gekas koşu göstermesine rağmen önü boşken atmadı ya da atamadı. Bazı pozisyonlarda gerek yokken ayağında çok top tutup oyunu belli bir alana sıkıştırdı. Takıma ısındıkça arkadaşlarıyla daha iyi anlaşacaktır.

ibo055

FaTiH_HaN

Kondisyonu zayıf biraz pazar gününe kadar sıkı çalışıp biraz daha diri olarak maça çıkması lazım Serdara ihtiyacımız var.

binikalamadım

biz senin iyi topçu olduğunu biliyoruz topu ayağında bunun için fazla tutmana gerek yok sağlam asistler seni daha yüceltir turu getiren golü atmak sana nasip oldu teşekkürler

Sol Açık

Çok basit hatalar da yaptı maçta, ama yüksek kondisyonu beni şaşırttı. Anıl atıldıktan ve oyuncu değiştirme hakkımız bittikten sonra Serdar'ın sahada bayılacağını düşünüyordum ama iyi koştu, helal olsun...

Basit pas hatalarını falan takımla uyum sorununa bağlıyorum, çünkü belli ki yetenekli oyuncu. İyi olacak...

brigand

Bir kaç maç sonra daha iyi olacaktır. Benim gördüğüm kadarıyla sorumsuz,başına buyruk yapısından çıkmaya başlamış. Ankaragücü performansını takip edememiştim. Ama izleyenler formda olduğunu söylüyorlar. Biraz form tutup dikine oynarsa ofansif anlamda ihtiyacımız olan varyasyonlarda önemli rolü olacaktır.

Ollivanders

babasamsunlu

55JNR55

Aman haa Serdar beyim 2 macta girer girmez 2. Kez top kaptırıp gol yiyoruz aman sakın kızmayın ona ben bi kızdım sonu yok, bu adamdan bi b.k olmaz topu alır ileride ezer ckarken top kaptrr falan gs macı 1 bu 2 hadi hayırlısı

muzaffer4

çok kötü oynuyor kendini bir şey sanıyor..

AllydeenleaR

sen çok iyisin serdar harikasın müthişsin hep böyle devam et  al_sana

55__Gurbet__55

Birakin serdar´i. O aslinda messi ama bizim habermiz yok. Gerizekali o top insallah biyerine girer.