87 - Serdar Özkan

Başlatan ahmetsefa55, 06 Ocak 2012, 16:22:28

« önceki - sonraki »

kaptan 55

09 Nisan 2012, 16:04:45 #195 Son düzenlenme: 27 Nisan 2012, 11:03:35 kaptan 55
sen ne büyük orospu çocuğuymuşsun lan bomboş kaleye gol atamayıp takımın kaderiyle oynadın,üzüntüden üç gün dışarı çıkamaz insan,sen ne yaptın takımı düşürdüğün gece fuar içi yakamoza alkolün karı kızın peşine gittin peki orda ne yaptılar sana?

nasıl bir karakter nasıl bir adamlık lan senin ki,bu klüpten aldığın her kuruş haram zıkkım olsun,ALLAH her kuruşunu tek tek çıkarsın senden,adamlığınızın karakterinizin a.koyim.

Stoper

Böyle bir piçi takıma almak hata.

sadece55

Kıro ama malesef para onda

Theofanis Gekas

herif transferin son gününde zar zor 1.lig takımına gitti,biz geçen  sene kurtarıcı diye almıştık  :kafa:

özkan

55.hakan

özkan

S.b.ç Çağrı

serdar özkan şanlıurfaya gitmiş bizde kalsaydı bankasyada iş yapmazmıydı arkadaşlar ?

atalanta8

halı saha maçı olduğunda çağır kardeşim orada iş yapar

kumköylü ahmet

sanliurfaspor `la anlasmis

samsunsporlu1994

Serdar Özkan kadar aldığı her topu çalım atmaya çalışıp kaybeden bir oyuncu görmedim. Şanlıurfaspor transfer komitesi neye dayanarak aldı bu adamı çok merak ediyorum. Adamın başarılı olduğu bir takım yok. Hiç birşey yapamaz Şanlıurfada. Adam takım oyuncusu değil, bireysel birşeyler yapmaya çalışan ama yapamayan vasat bir oyuncu.

AhmetDenizci

Nerden nereye.. Arda Turan'ın "Çalım atmayı Serdar Özkan'dan öğrendim." cümlesini hatırlayıp bir Arda'ya birde Serdar'a bakınca yazık diyorsun insanda kafa olacak önce yoksa çok yetenekli ama işte sırf yetenekle olmuyor o iş.

mehmet yılmaz

O kafayla Urfa'da yaşayabileceğini sanmıyorum. En geç devre arası yol alır.

AhmetDenizci

samsunsporlu1994

Yetenekli bir oyuncu olduğu kesin ama mental olarak bu yeteneklerinin farkında değil. Gittiği tüm takımlarda en genç devre arasına kadar kalıp gidiyor. Şanlıurfasporda en geç devre arasında yollar.