STSL 2011-2012 / 18.Hafta Gençlerbirliği - Samsunspor'umuz 1-1

Başlatan yilmazselcuk55, 22 Aralık 2011, 16:53:19

« önceki - sonraki »

jurista

Alıntı yapılan: Vural temiz - 04 Ocak 2012, 20:54:54
hepinizin allah belasini versin!!!!!!!

o kadar da değil be vural , yenebilirdik elbette yine ahmaklıklar salaklıklar diz boyu ,ama bu kadroyla gençlerden deplasmanda bir puan iyidir.
transferlerle çok çok iyi olacağız allahın izniyle...
soğukta takımını yalnız bırakmayan taraftarımıza teşekkürler yolunuz açık olsun

masbene

ben boyle berbat bir takım gormedim. ya arkadas 1 tane organize atak olmazmı. hücumda cogalma diye bir standardı unuttuk sayenizde

ngonge

1 puan bence iyi bu maç için. 1 puanlar artık bize yetmiyor ama takımın da şu haliyle ne kadar zayıf olduğunu biliyoruz, moral açısından çok kötü değil. Dominguez, Ekigho, Hakan'larla bu kadar.

Uğur Yıldız

ya ben anlamıyorum bu takımı tamam şanssız gol yersin onada lafım yok ama bu kadar mahkum bu kadar ezik oynanırmı? hakan arslan kimdir dominguez ne iş yapar bu takımda anlamıyorum bu adamlara kimler para verir kimler getirir kimler oynatır.bizde oynadık futbol profesyonel bi topçusun sen yanına pas veremezmisin ya yanına ara pas at demiyom yanına ver bu kadar mı kabiliyetsiz beceriksizsiniz anlamış değilim :kafa:

Theofanis Gekas

AhmetDenizci

Her ne kadar galibiyeti kaçırsakta deplasmanda 1 puan alıp ikinci yarıya başlamak iyidir.

ibrakadabra55

Hakan Arslan'ın tek iyi görünme nedeni çok koşmasıdır.Teknik yok ama çok koşuyor Dominguez Hakan kadar koşsa ligimizdeki en iyi ortasaha olurdu.

ramcQ_55

ben ne pozisyon veririm nede pozisyon yaratırım mantığıyla oynadık yazık ettik böle devam ederse sonumuz kötü önümüzde gs macı var aynı mantıkla oynayacağımız kesin ama gs bu kaleye cok ve cok kez yoklar inşallah yokladığıyla kalır...

masbene

yarın herseyin bittigi ya da yeniden basladıgı gündür

engin55

Bu takımda şans da yok . Bir takımın şansıda olması lazım. Okutmak lazım bu takımı

emre

maçın başında Hursut yerdeyken gençlerbirliğinden dısarı çıkan topu durdurup maç başlarken gençlere vermek ve maçın sonunda atağımızı kesip gençlerli oyuncuya sarı kart vermek nasıl kararlar anlayan var mı? beceriksizlik mi? bilerek mi yapılıyor? bunlar nasıl hakem oluyor?

ibrakadabra55

Alıntı yapılan: masbene - 04 Ocak 2012, 21:02:20
yarın herseyin bittigi ya da yeniden basladıgı gündür

Çok güzel bir yorum gerçekten hocayı gönderip yeni futbolcu ve tecrübeli bir hocayla bu takım ligde kalır.

55__Gurbet__55

Mümkünse 89´de falan anca gol atalim belki o zaman kazaniriz . Golu yedikten sonra acayip sacmalaya basliyoruz oynucularin heyecandan ne yapacaklarini bilmiyorlar. 1 puan iyi ama artik 3 puan alsak fena olmiyacak.

Vural temiz

Alıntı yapılan: feveran - 04 Ocak 2012, 20:56:49
çıkıp sen oynasaydın

Sen ömründe hic aktiv( bir futbol kulübünde ) futbol oynadinmi. ben tam 30 yil Futbol oynadim haftada 3 antereman ve bir mac. Inan bak burda oynayan bir kac oyuncudan iyimdir, bu sitede bile en azindan 5 futbolcu cikar bunlardan üztün oynayan.

atakan

gecen seneden farkımız yok :) bu takım paraşütsüz düşer de,bakıcaz artık yarınki transferlere.şansla mansla olucak iş değil.beceri yetenek işi.hakan arslan dan fink ten gol atmasını beklemek hayel olur.bide zenke çok top kaybediyor..savunma dinlenemedn top karşılamak zorunda kalıyor.