Ara Transfer ve Samsunspor'umuz

Başlatan ErkÇay55, 20 Aralık 2011, 00:23:36

« önceki - sonraki »

korayx

Yav lafla peynir gemisi yürümez. Sen sabaha kadar düşmeyecek de; iyi futbol iyi futbolcularla oynanır. yenal- domingez- ekigho-hakan- hatta fink bu adamlarla mı maç kazanacaksın? Bırak maç kazanmayı pozisyona giremezsin.

YaşarDoğu

Alıntı yapılan: korayx - 06 Ocak 2012, 17:29:52
Yav lafla peynir gemisi yürümez. Sen sabaha kadar düşmeyecek de; iyi futbol iyi futbolcularla oynanır. yenal- domingez- ekigho-hakan- hatta fink bu adamlarla mı maç kazanacaksın? Bırak maç kazanmayı pozisyona giremezsin.

Arkadaşım sen felaket tellalı mısın?

sadece55

Atın şu korayx denen samsunspor düşmanını artık ya

Akyol

Eee tamam korayx kardeşim peki önerin ne? Nasıl kurtuluruz bu durumdan?

Ollivanders

@masbane üstad o iş oyle kolay olmaz bir daha . 5 sene neler çektigimizi herkes biliyor. 1 golle ligte kaldı bu takım. Yarın bir gün alacaklarına karşılık temlik koydurdukları zaten bu takımın yanında maddi anlamda kimse kalmayacak. O zaman ne sen çıkarabilirsin bu takımı ne de ben. Biz her şartta yanındayız bu takımın. Sevdalısıyız. İnşallah düşmeyecegiz ama hesap sormamamız lazım birilerinden.

masbene

Alıntı yapılan: Serpico - 06 Ocak 2012, 17:31:38
@masbane üstad o iş oyle kolay olmaz bir daha . 5 sene neler çektigimizi herkes biliyor. 1 golle ligte kaldı bu takım. Yarın bir gün alacaklarına karşılık temlik koydurdukları zaten bu takımın yanında maddi anlamda kimse kalmayacak. O zaman ne sen çıkarabilirsin bu takımı ne de ben. Biz her şartta yanındayız bu takımın. Sevdalısıyız. İnşallah düşmeyecegiz ama hesap sormamamız lazım birilerinden.
orası tabi ki oyle ben sadece ortalıgı kızıstırmaya calısan bazı seviyesizlere gönderme yaptım

yilmazselcuk55

AlıntıFenerbahçe'nin yıldız ismi Uğur Boral'ı sezon sonuna kadar kiralamak için kulübüyle anlaşan Kırmızı-Siyahlılar, bu oyuncunun istediği rakamı aşağı çekmeye çalışıyor.

Uğur Boral'ın Antep ile kesin olarak anlaştığı doğru mu ? Fanatikte 6 ocak 2012 tarihli bi haber bu yukarıda ki

korayx

hala atın diyosun ya. Tamam takımımız çok iyi; güçlü ve yaratıcı orta sahasıyla ve kaliteli bitirici forvetleriyle ligin en iyilerindeniz bence. Zaten lig tablosuna ve son performansımıza baktığımızda bu belli oluyo. Deplasmanda 10 maç 0 galibiyet. Son 17 lig maçında 1 galibiyet. 13 golle ligin en az gol atan takımı.Bence bu inanılmaz performansıyla bu takım ilk8e hatta az zorlasa ilk 4e girer.....OLDU MU?

lucarelli

Arkadaşlar sakin olalım biraz. Birbirimizi kıracak, üzecek şeyler yazmayalım. Bİrlik beraberliği ihtiyacımız var. Lütfen herkes en azından bu transfer dönemi bitene kadar yazdıklarını gönder tuşuna basmadan iki sefer daha okusun.

GurbetciFanatik

iyi iyi ben kadrodan ümitliyim.
Bu kadroyal su ana kadar hic bir takima ezilerek yenilmedik (  buyuk_sehir) haric.
Bu 4 veya 5 oyuncuda katilirsa cok rahatlariz.
Sorunumuz Gol ve Beyindi insallah Selim Teber Beyin olur Gekas Golcümüz ve kanatlarda Serdar da geldi, iki Murat zaten süper. Ben cok ümitliyim bu takimdan.
Beklenen Transferler belki olmadi tam tatmin olmadik ama bunada sükür.

FaTiH_HaN

Alıntı yapılan: korayx - 06 Ocak 2012, 17:38:44
hala atın diyosun ya. Tamam takımımız çok iyi; güçlü ve yaratıcı orta sahasıyla ve kaliteli bitirici forvetleriyle ligin en iyilerindeniz bence. Zaten lig tablosuna ve son performansımıza baktığımızda bu belli oluyo. Deplasmanda 10 maç 0 galibiyet. Son 17 lig maçında 1 galibiyet. 13 golle ligin en az gol atan takımı.Bence bu inanılmaz performansıyla bu takım ilk8e hatta az zorlasa ilk 4e girer.....OLDU MU?

Burası site camiinin altındaki çay ocağı değil, git orda trabzonun, fenerin maçını izleyen amcalarla yap bu tarz muhabbetleri, 2-3 maç kazanmamız lazım olay bu zaten transferler yüzünden herkesin morali bozuk, sinirleri gergin gelmiş bu takım düşer muhabbeti çeviriyorsun, ne oldu 34. haftada mıyız 16 tane maç yapacaz daha.

korayx

Bence de kadro kötü değil ama 2 iyi kanat ve bitirici bir forvet almazsak gol atamayız.Bu saatten sonra da beraberlik bizi kurtarmaz gol atıp kazanma vakti rakip kim olursa olsun

ugrass

jean

sapikmisiniz kardesim siz ne serdari ya dustugumuz senede taner tolga gibi kazmalari doldurduk ikinci yari kume dustuk en azindan guzel bir forvet almaliyiz yoksa isimiz sakat

seskat

girsem bi dert girmesem bi dert. varya şu sitenin eski halini özlüyorum desem yeridir. kimsenin, daha doğrusu bazıların bırakın taraftara, armaya saygısı kalmamış. insan yazmadan önce bi düşünür be kardeşim. hangi takım hakkında nerde ne yazıyorsun. düşerse düşer, bizler ne günler gördük. bu nedir ki. eskiye gitmeye gerek yok. daha yakın zamanda bank asyada ikili averajla ligde kaldık. varsın düşsün canım samsunsporum. dünyanın sonu mu sanki. gelmiş felaket tellallığı yapmanın anlamını hala cözebilmiş değilim. biz aptalız ya, bilmiyoruz takımın kötü durumda olduğunu vs vs.
orduspor ile aramızda 5 puan var. evinde orduyu yenersin kalır sana 2 puan fark. o da kanmasa düşerlim, nolcak yani. insanları germeyin bu kadar.
yeter artık, sabır da bir yere kadar. bekle bekle, sonra biri cıkıp incik boncuk bi yazı yazsın, moralleri sıfırın altına indirsin, bir de utanmadan gururlanır gibi yazmaya devam etsin. ne güzelsin be kardeşim.

YETER  :x((

samsunspor_x