Ara Transfer ve Samsunspor'umuz

Başlatan ErkÇay55, 20 Aralık 2011, 00:23:36

« önceki - sonraki »

mehmet yılmaz

Lincoln işi kesinlikle yalanlandı. Ayrıca futbol meziyetlerine kimsenin birşey diyemeyeceği bir adam Lincoln ama hiç onunla aynı dönemde oynayan GS'li oyuncuları dinlemediniz mi? Sorumsuz, takım kavramına inanmayan, bencil bir adamdan söz ediyoruz. Öyle bir tanesinin geçen hafta postalamadık mı takımdan? Bize iş disiplini olan, kendini takımın bir parçası hissedecek isimler lazım.

kalptenþimþek

lincoln sönmüş bir yıldız, gördüğümüz son akisleri sadece..

samsunmania

ne nonda ne lincoln bizde iş yapar. nonda bance'ın değişik modeli. O da ayağı kırılınca futbolundan çok şey kaybetti. Lincoln erol kapusuz moduna girer bizde.

fat55

orası belli olmaz.kesin aldık denilen topçular gelmez.olmaz denen olur.belli olmaz.9 asist yapmış.bize gerekirse bencil adam lazım.ceza sahasında ayakları dolanan topçu değil.ben lincoln ün oynayabileceğine inanıyorum.pino da gelebilir bence.

5trawberry

Alıntı yapılan: kalptenşimşek - 20 Aralık 2011, 23:59:09
lincoln sönmüş bir yıldız, gördüğümüz son akisleri sadece..

Lincoln hiç bir zaman, Avrupa'da viyon hedefleyen bir takım için yıldız adayı olmadı ki.
Schalke'de Galatasaray'da ülke içinde kafaya oynama hedefi içinde ekipler, ama Avrupa'da amaçsız takımlar.
Çok yetenekli ama, sadece yetenek yıldız olmaya yetmiyor. Futbounu son derece iyi şekilde oynuyor şuanda. Sönme falan yok yani.

kamuri

Alıntı yapılan: fat55 - 21 Aralık 2011, 00:02:41
orası belli olmaz.kesin aldık denilen topçular gelmez.olmaz denen olur.belli olmaz.9 asist yapmış.bize gerekirse bencil adam lazım.ceza sahasında ayakları dolanan topçu değil.ben lincoln ün oynayabileceğine inanıyorum.pino da gelebilir bence.
ya şu istanbul takımlarından şutlanmış oyuncuların adını burda anmasak olur mu neyiz biz artıkçı mı ya

kalptenþimþek

sönmüş balon diyorum o zaman.. ;)

5trawberry

Alıntı yapılan: kamuri - 21 Aralık 2011, 00:05:00
ya şu istanbul takımlarından şutlanmış oyuncuların adını burda anmasak olur mu neyiz biz artıkçı mı ya

Yıllardır bu takımda kimler oynadı ? Neyin kaprisi bu şimdi ?

kamuri

Alıntı yapılan: 5trawberry - 21 Aralık 2011, 00:07:02
Yıllardır bu takımda kimler oynadı ? Neyin kaprisi bu şimdi ?
kimler oynadı ben hatırlamıyorumda hatırlatırsan sevinirim

5trawberry

Alıntı yapılan: kamuri - 21 Aralık 2011, 00:08:18
kimler oynadı ben hatırlamıyorumda hatırlatırsan sevinirim

İstanbul takımlarının artıkçıları oynadı.

kamuri

Alıntı yapılan: 5trawberry - 21 Aralık 2011, 00:08:43
isim ver mesela sen bu durumdan rahatsızlık duymayabilirsin ama ben duyuyorum kimmiş onlar ya bi kaç tane isim sayda bizde bilelim

5trawberry

Alıntı yapılan: kamuri - 21 Aralık 2011, 00:09:46
isim ver mesela sen bu durumdan rahatsızlık duymayabilirsin ama ben duyuyorum kimmiş onlar ya bi kaç tane isim sayda bizde bilelim

Ben rahatsızlık duymuyorum çünkü futbol profesyonel bir oyundur. Artıkçıklık kavramına karşıyım. Önemli olan gelmek herşeyi başa almak, ve adam gibi görevini yerine getirmektir. isterse trbznonspordan gelsin.

ama sen artıkçı diyorsan ben sana o zaman bir sürü artıkçı sayayım.

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: 5trawberry - 21 Aralık 2011, 00:08:43
o yuzden yıllardır burnumuz b.ktan çıkmıyo farkındaysan  ;)

fat55

bu sene ligde kalmak için gerekirse o takımlardan transfer yapmalıyız.seneye 1 2 yıldız adayı alırsın.o takımlara satarsın.nasıl ki antep kayseri gençler yapıyorsa.hata yapma lüksümüz yok.türkiye de oynamamış topçu adapte olmadı.naparız.en azından adamlar türkiye yi biliyor.nobre mersin de artık ama nasıl atıyor.aynı şekilde bobo ve holosko hatta lincoln pino da az çok türkiye yi biliyor.bance ilk geldiğinde en basiti yumruk şov için dilaver öğretti.15 maçta anca öğrendi.onlar hazır gelecek işte.

kalptenþimþek

camiamıza ve değerlerine yakışan, takımına katkı sağlayan karakterli bir adam olsun, geldiği takım hiç önemli değil...