Ara Transfer ve Samsunspor'umuz

Başlatan ErkÇay55, 20 Aralık 2011, 00:23:36

« önceki - sonraki »

mehmet yılmaz

Umut, ben sana kesinlikle hyka diye biri yok, adı bile geçmemiştir diyorum
sen halen ısrarla video diyorsun
ikili yazışsak neyse ama burada bir sürü üye var, olmayan birşey için mesgul etmenin anlamı yok
böyle birisi ne alınacaklarda ne de ismi geçenler arasında var
zaten bizim işimize yarar bir oyuncu değil

Ertuğrul Sağlam

29 Aralık 2011, 13:14:20 #1336 Son düzenlenme: 29 Aralık 2011, 13:17:42 6 Ertuðrul Saðlam
Mehmet Yılmaz bence herşeyi biliyor ama bizimle paylaşmıyor, iddaa edilen isimlerin yalan olduğunu bilen kişi doğru ismleride biliyordur. Haydi Hocam şu bildiklerini açıkla yada özelden yaz ;) bizide merakta bırakma, bak burda yüzlece insan merak ve heyecan içinde doğru isimleri öğrenmek istiyor...

Akyol

Mehmet abi olmayacakları biliyor, olacakları Kazım Yılmaz bile bilmiyor bence ;)

55.hakan

Hyka Olcan'ın hareketlerini yapıyor ,stilini de benzettim.

GurbetciFanatik

Bugün benim Dogumgünüm
36 yasina bastim. :kafa:
27 Yildir her macini ya dinledim ya seyretdim.
Bugün hediye olarak Samsunspordan 2 Bomba Transfer istiyorum.
27 yillik Ask icin istedigim cok mu arkadaslar ?

AntZ

29 Aralık 2011, 13:33:17 #1340 Son düzenlenme: 29 Aralık 2011, 13:37:53 AntZ
Alıntı yapılan: hakanelgun - 29 Aralık 2011, 13:29:14
Hyka Olcan'ın hareketlerini yapıyor ,stilini de benzettim.

Hocam Olcan dedinde dünden beri aklıma takıldı, başkanın açıklaması var transferde para geçmiyor, talip olduğumuz oyunculara karşı oyuncu veriyorlar, takasla dönüyor transfer diye. Aklıma gelen takas birtek Olcan transferinde kullanılan Sezer Badur var. Olcan'a mı talip olduk başkan? Başka takasta kullanılan oyuncu aklına gelen var mı? Ya da 4 takımdan kimi isteseler karşılığında Kemal'i mi istiyorlar?

mehmet yılmaz

Beyler böyle gizemli bir hava oluşturmak benim yaptığım birşey değil ama sadece ilgisi olmayan isimlerin burada dolaşması sonucu hem bilgi kirliliği olmasın hem de "Bobo'yu almıştık da Ertuğrul Sağlam işi bozdu" gibi ileirde dedikoduya dönüşecek, gerçek dışı şeyler yazılmasın diye birkaç not düşmek zorunda kaldım.

Bobo transferi hiç gündemde olmamış
Ve bir aksilik olmazsa önemli bir yabancı golcü bir-iki gün içinde Samsun'da olacak.
Söz verdiğim için isim açıklayamam, anlayışınıza sığınıyorum.
Özel mesajda 5-6 tane "kim?" sorusu var, şunu söyleyeyim, bizde iş yapabilecek, iyi bir golcü.

GurbetciFanatik

isim vermene gerek yok samsuni yeterki gelsin artik birileri.

Ertuğrul Sağlam

Hocam yerli ise böyle yap :ok
Yabancı ise  böyle yap :--*
Türkiye'den yabancı ise  :kanka:

olcay

Alıntı yapılan: samsuni - 29 Aralık 2011, 13:35:50
Beyler böyle gizemli bir hava oluşturmak benim yaptığım birşey değil ama sadece ilgisi olmayan isimlerin burada dolaşması sonucu hem bilgi kirliliği olmasın hem de "Bobo'yu almıştık da Ertuğrul Sağlam işi bozdu" gibi ileirde dedikoduya dönüşecek, gerçek dışı şeyler yazılmasın diye birkaç not düşmek zorunda kaldım.

Ve bir aksilik olmazsa önemli bir yabancı golcü bir-iki gün içinde Samsun'da olacak.

Özel mesajda 5-6 tane "kim?" sorusu var, şunu söyleyeyim, bizde iş yapabilecek, iyi bir golcü.

mehmet abi nereli bari onu söyle??
memleketini söylemiycem diye söz vermedin ya :D

Akyol

Deivid de Souza  8)  :--*

edit: kafadan attım aman ciddi falan sanmayın  ;)

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: 6 Ertuğrul Sağlam - 29 Aralık 2011, 13:39:29
Yabancı ise  böyle yap :--*

Alıntı yapılan: samsuni - 29 Aralık 2011, 13:35:50

feveran

Alıntı yapılan: 6 Ertuğrul Sağlam - 29 Aralık 2011, 13:39:29
Yabancı ise  böyle yap :--*

6 Ertuğrul Sağlam

:--* :--* benı guldurdun ya allahda senı gulsursun

Shane_Falco

Alıntı yapılan: AntZ - 29 Aralık 2011, 13:33:17
Hocam Olcan dedinde dünden beri aklıma takıldı, başkanın açıklaması var transferde para geçmiyor, talip olduğumuz oyunculara karşı oyuncu veriyorlar, takasla dönüyor transfer diye. Aklıma gelen takas birtek Olcan transferinde kullanılan Sezer Badur var. Olcan'a mı talip olduk başkan? Başka takasta kullanılan oyuncu aklına gelen var mı? Ya da 4 takımdan kimi isteseler karşılığında Kemal'i mi istiyorlar?

Bizim başkanın bu açıklamasını ilk duydugumda aklıma direk Uğur Boral gelmişti.Bizim o günlerde Uğur'u istediğimize dair dedikodular ortalıkta dolaşıyordu buna eş zamanlı olarakda Fener'in Alper Potuk'a karşılık bir miktar para ve Uğur'u vermek istediğine dair söylemler vardı hatırlarsınız...

fındık