Ara Transfer ve Samsunspor'umuz

Başlatan ErkÇay55, 20 Aralık 2011, 00:23:36

« önceki - sonraki »

davidsavage

Adnan SEzginin ilgilenmiyoruz dedigi adam pat die bize gelebilir,Adnan Sezgin bole sag gosterip soldan  vurur  ;)

kýzýlyýldýz55

Alıntı yapılan: Mert - 28 Aralık 2011, 11:07:45
Murat Ceylanı biliyorduk zaten bu da gelen bir haber.Hayırlı olsun.

http://www.samsunsporluyuz.net/haber_detay.asp?haberID=3229
hayırlı olsun çok yerinde bir transfer

ercan0655

Murat Ceylan nasıl işe yarar mı? Haberde sezon başı samsunda antrenmana çıktı diyor seyrettiniz mi?

FaTiH_HaN

İnşallah Murat satın alma opsiyonu ile kiralanmıştır. Takımdaki Murat sayısı ikiye çıktı, inşallah Murat Ceylanda Murat Yıldırım gibi kısa sürede takıma adapte olup, formasının hakkını verenlerden olur.

Sol Açık

Alıntı yapılan: ercan0655 - 28 Aralık 2011, 11:11:22
Murat Ceylan nasıl işe yarar mı? Haberde sezon başı samsunda antrenmana çıktı diyor seyrettiniz mi?

Murat Ceylan asla bir kurtarıcı değildir, ama bence oldukça iyi oyuncudur. Dinamo gibi çalışır, yeri geldiğinde etkili şut atar vs. Elbette aynı bölgede vs oynamıyorlar ve stilleri aynı değil ama, Murat Yıldırım ne ise, (eğer formsuz değilse) bence Murat Ceylan da odur.

kuzey55

bonservisiyle alınsa iyiydi ama buna da şükür

Ahmeti

Alıntı yapılan: ercan0655 - 28 Aralık 2011, 11:11:22

İdmana çıktı ama yeteri kadar tanıma fırsatı bulamadık,yanılmıyorsam bu sezon Gaziantepspor'da ilk 11'de hiç başlamadı,biraz kapalı kutu olacak ama umarım faydalı olur.

özkan

murat ceylanı tartışıyoruz farkındamısınız..

kuzey55

takımda murat ceylan ayarında orta oyuncu yok şuan bence.

Mert

Açıkcası oyun stili hakkında fazla bilgim yok fakat mustafa sarptan sonra bu adam neşemizi yerine getirecektir diye düşünüyorum.

isyan

Onca oyuncu geldi hep iyimser yaklastik, durumumuz ortada Murat iyi oyuncu ama coktan beri oynamadi bencede kapali kutu insallah iyi cikar ama

Ahmeti

Özkan Sütten ağzı yanan yoğurdu üfleyerek yermiş,benim kafamda bazı soru işaretleri var bu sene Gaziantep kötü bir ilk yarı geçirdi ve bizim çok iyi adam dediğimiz Murat Ceylan'ı Gaziantepspor'un ilk 11'inde göremedik.
İnşallah ben yanılıyorumdurda ilkide almışız dediğimiz bir futbolcu olur.

mehmet yılmaz

Murat Ceylan genç yaşına rağmen oldukça tecrübeli bir oyuncu, bence çok isabetli ve doğru bir transfer. hayırlı olsun.

olcay

tekniği sıfır olsa bile hırsı orta saha ve takım için yeter.ki tekniği de şu an samsunsporun orta sahasında oynayan (murat'la belki aynı seviye) hiç kimseden kötü değil. bi ara fenerin falan istediğini hatırlıyorum. bu da gaziantep in salaklıklarından birisidir. uefaya gitcem diye kendilerini bi halt oldum sanıp, kendi çocuklarını kaybetmesi,bizim sarpı almamız kadar aptalca. gidip ordan burdan yasin pehlivanı alır da bunu oynatmazsan böyle noldum diye sıralamadaki yerini ararsın.
adam 88 doğumlu ve bence bu adamı işleyebiliriz.bütün sezon boyunca yapılan en iyi transfer.

Lusage

Kapalı kutu? Geçen sezon ligin tozunu alan Gaziantepspor'da 24 maçta ilk 11'de çıkan ve toplamda 32 maç oynayan Murat Ceylan kapalı kutu öyle mi?