Galip Öztürk'ten Kazım Yılmaz'a

Başlatan maviay55, 28 Kasım 2011, 20:21:48

« önceki - sonraki »

ahmetsefa55

metroyla gitmiyorum artık zorda kalmazsam.
mesela 4 gun once ulusoyla geldım.
beter olsun hain

ErkÇay55

02 Haziran 2012, 09:03:06 #496 Son düzenlenme: 02 Haziran 2012, 17:02:29 ErkÇay55
Alıntı yapılan: muhalif - 01 Haziran 2012, 23:27:35
beter olsun hain

Evet arkadaşlar bunun bilincinde olmakta fayda var bende artık metroyu kesinlikle tercih etmiyorum.

Lusage

burakbas

Alıntı yapılan: muhalif - 01 Haziran 2012, 23:27:35
beter olsun hain

Theofanis Gekas

ben galibi adam sanarken de metroyla gitmiyodum  :) malum ulusoy varana yaklaşamaz hizmet olarak fiyat olarakta bi avantajı yok zaten

cembaba

Samsun - Ankara arası sürekli yolculuk yaptığımdan fiyatları hemen hemen aynı diye Samsunspor'a yardım ediyor diye Metro kullanıyordum. Son 1 yıldır Ulusoy'la seyahat ediyorum. Maksat Galip'e para kazandırmamak. O hacizleri burnundan fitil fitil getirmek.

King Of The North

Ha Metro ha Ulusoy ikisi de malum şehrin şirketleri, nasıl olsa eşek yüküyle götürüyorlar manileri, galip borsada bir maniplasyon yapar parayı vurur gene, şu adamı da adam sanıp inandık ya yazık bize...

burakbas

ya şimdi çıkıp : " galip senin bir kişilik biletinle mi para kazanıyor... " diyenler olacak....

ama önceden de dediğim gibi bu sayı zamanla artar ;

Alıntı yapılan: CemBaba - 02 Haziran 2012, 11:14:12
Maksat Galip'e para kazandırmamak. O hacizleri burnundan fitil fitil getirmek.

##kdc##

kamil koç her türlü basar beyler :P istediğin kadar kek-püskevit-limonata artı interneti hızlı mı hızlı hem de pazarlık yapabiliyosun bilet fiyatlarında (cin cin cin ...)

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: ##kdc## - 02 Haziran 2012, 13:06:40
kamil koç her türlü basar beyler :P istediğin kadar kek-püskevit-limonata artı interneti hızlı mı hızlı hem de pazarlık yapabiliyosun bilet fiyatlarında (cin cin cin ...)
bu sana özgü  :kanka:

##kdc##

:)  :kanka: ben varsam sizler için varım reis biliyosun  :)

yirmiuc

kulüpte yöneticilik yapan herkes, verdiği vermediği paraları temlik koydurup alabiliyorsa.
galip öztürkün de en doğal hakkıdır.

CurvaSs

Alıntı yapılan: yirmiuc - 02 Haziran 2012, 13:28:11
kulüpte yöneticilik yapan herkes, verdiği vermediği paraları temlik koydurup alabiliyorsa.
galip öztürkün de en doğal hakkıdır.

ironi mi yapıyorsun bilmiyorum ama galip öztürk ne zaman yöneticilik yaptı bi' söyler misin? verdiği paralar da bağış değil miydi? tekrar aynı şeyleri konuşmanın manası yok. dediğin şey şunun gibi; "borsa'da para koyup kazanan olabiliyorsa, borsayı manipüle eden de fazla kazanabilir, en doğal hakkıdır." gibi... saçmalık...

yirmiuc

kulüpte yöneticilik yapanlar bile verdikleri, vermedikleri paralara temlik koydurup geri alabiliyorsa , galip öztürkün de en doğal hakkıdır. 

CurvaSs

Alıntı yapılan: yirmiuc - 02 Haziran 2012, 13:39:32
kulüpte yöneticilik yapanlar bile verdikleri, vermedikleri paralara temlik koydurup geri alabiliyorsa , galip öztürkün de en doğal hakkıdır. 

hocam "ne" en doğal hakkıdır buraya açıklık getir istersen. kulüpte yöneticilik yapıp, kulübe borç adı altında para veren adamlar temlik koydurup alabilir paralarını, yapmamaları gerek ama yapıyorlar bir şey diyemezsin, borç sonuçta. amma ve lakin "bağış" adı altında para vermiş bi' adam gelip binbir türlü alavere dalavereyle kulübün parasına el koyduruyorsa en doğal hakkı falan değildir. hatta ve hatta bu yaptığı adamlık da değildir! galip kulübe "borç" olarak para verdi mi bilmiyorum ama bağış dediği paralar üzerinden yapıyorsa bu işleri gerçekten çarşamba'nın yüz karasıdır. çok net!