STSL 2011-2012/ 12.Hafta SAMSUNSPOR'umuz - MP Antalyaspor: 1-0

Başlatan 5trawberry, 21 Kasım 2011, 23:25:25

« önceki - sonraki »

Ollivanders

LisandroLopez

İdmana gitmek öyle böyle değil, hakikaten şart oldu.Bu takımı büyük bi organizasyonla ayağa kaldırabiliriz.

cembaba

Böyle bir durumdayız. Sitemizin girişindeki gibi.

amisos55

Ankaragücü macı sonrası bu Ankara Karabük'ü her türlü yener demiştim. Bu maçta da ilk yarı oynanan oyunu görünce Antalya macını alırız diyorum. Takımda kipirdama var ancak kırmızı kart oyunumuzu çok etkiledi o kart olmasa bütün isler bizim istediğimiz gibi olacaktı. Antalya macında yine tek korkum gol ona da artık birsey yapsınlar kafa kol bacak kalça diz nasıl olursa olsun atsınlar. Biz yine oradayiz ama gecen yıl olan taraftarı görememek üzücü sonuca bağlı bir sehrimiz var. Yapacak bir şey yok patlama olacak bir yerde:)))

fat55

sadece55

ne yorum yapalım ki yenemezsek iyice karışır işler.Yenip ümitlenme zamanı geldi artık..Hadi be Çocuklar biraz takım olun

Lusage

Alıntı yapılan: Burak55 - 22 Kasım 2011, 22:20:35
Hükümet düşer,enflasyon düşer , SAMSUNSPOR biraz zor düşer :)))  ;)

Hatırlatma şu sezonu. Kayseri maçında penaltıyı çalmayan Kuddusi, Manisa maçında Celil'i haksız yere oyundan atan Ismet Arzuman. Çantacı Ali Ipek. Rize - Denizli maçında attığı gole sevinmeyecek kadar satılmış olan Rize takımı ve golü atan Ünal Alpuğan. Malatyaspor maçının kahramanları Mehmet Polat ve Kerem Inan...

Bak yine şalterler attı.   :kafa: :kafa:

maraton

sanki daha önce hiç düşmemiş bir camiayız.. yaşı tutmayanlar olabilir ama 6-7 sene önce de aynı geyik sürüyordu.. zaten şehirdeki bu nasılsa düşmeyiz havası ve bunun yarattığı kayıtsızlık çok tehlikeli.. e ben nah düşerim o nah düşer bunu bu düşürmez buna bu izin vermez kim düşecek.. 11 haftada sekiz puan alıp toplasan 10 gol atamayan takım ne olur, düşerrrrrrrrrrrrr  :kafa: :kafa: :kafa: :x((

mehmet yılmaz

Petkoviç'leyenemeyiz
Ama yenmekten başka bir yol da yok
nasıl olacak bilmiyorum!
Zehir ettiler pek çok şeyi...

bir de puan durumu herkesi yanıltıyor. Bakınca "aaa ikli maç alsak 3 sıra atlıyoruz" deniliyor ama bu takımın iki maç alma şansı hiç yok bence. çözüm ortada, denenmiş ve tutmuş bir şey, hocayı yolla, mesut bakkal ya da hikmet karaman'dan birini getir. aynı oyuncu kadrosuylabile kimlik değişrtirir bu takım.

Forvetim

mutlak kazanmak zorunda olduğumuz maç ve kazanırsak petko bir yere gitmez. ama bir maç kazanıp 5 maç kayberek de ligde kalınmaz. oyuncu seçimi, oyuncu değişiklikleri herşeyi faul bu adamın. kan değişimi olmalı. gelecek hoca sarp domingez bance gibi oyuncuları da ayıklamalı.

binikalamadım

bu maç kırılma noktasıdır...

mutlaka alınmalı..

muzaffer4

bu maçı alacaz bu sene ilk kez galibiyetten bu kadar emin oluyorum

domin55

her maçtan önce yok içimde ses var yok rüyama girdi yenecez..sonu hep hüsran ama
bunların devrenin sonuna kadar maç alacağanı düşünüyo musunuz cidden yha

masbene

Kodalak

Alıntı yapılan: masbene - 23 Kasım 2011, 15:17:05
dominguez ve sarp oynamazsa kazanırız

bence 1-2 futbolcuyla değil kazanmak için gerekli olan değişim,En başta hocanın değişmesi, Ahmet,Ergün,Domingez,Bance,Mustafa Sarp,

oyun sisteminin değişmesi lazım,oyunun doldur boşatt değil paslaşmaşlar,

artık herşeyi denedi birde solda orhanı dene,ortada dilaver ve muratı dene,forvete ekigho,burak ile çık ama topu paslarla indirt şu kaleye