STSL 2011-2012/ 9.Hafta | Eskişehirspor - SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan Tufan, 26 Ekim 2011, 21:45:23

« önceki - sonraki »

cembaba

beşnumara

30 Ekim 2011, 16:39:46 #376 Son düzenlenme: 30 Ekim 2011, 16:43:27 beþnumara
Transfer döneminde bir kaç gelişmeye şahit olmuştum o zamandan belliydi aslında durumumuzun ne olacağı.Hocanın istediği oyuncuları almadınız daha fazla para vererek daha kötülerini aldınız.Adnan sezgin gelmeseydi transferi yapabilecek kimse yoktu kulüpte.Adnan sezgini savunmuyorum kesinlikle ama bu görevi yapacak biri lazımdı ve o getirildi.Başkan geldiğinden beri ya birileri yanlış yönlendirdi ısrarla ya da kimseyi dinlemedi kendi bildiğini okudu.O zannetti ki 2-3 transferle iş biter ama bu iş o kadar kolay değil.Kimse de 15 trilyondan bahsetmesin rakam çok daha büyük ve kazım yılmaz takımın durumu konumu ne olursa olsun alacak o parayı takır takır.
Bance'a suç buylamıyorum bana göre takımın en önemli parçalarından birisidir.O olmazsa ileri çıkamayız attığımız top duvar gibi geri döner bize.Adam elinden geleni en iyi şekilde yapmaya çalışıyor iyi niyetli görüyorum kendisini ama yanındaki adamlar...
Yanındakilere sormak lazım sizin derdiniz ne neden pozisyonları harcarsınız diye?
Mustafa Sarp'ı mümkünse 18e yaklaştırmasınlar.11de olsa sahadakilere sorun yedekte olsa kulübedekilere hoca da dahil. O ve Ergün takımı boğuyor gibi geliyor bana.Maç içerisinde bağırmalar falan dikkat çekiyor yani.

Bazı oyuncularımız var ki kendilerine oynuyorlar bunu istanbul maçlarında görüyoruz.Samsunsporun durumu onları pek ilgilendirmiyor gibi görüyorum.
Yapılacak tek şey var ki onu da çiço kardeşim açıklamış.Geçen sezonun en başından itibaren ne yapıldıysa aynı şekilde bir an önce şehri havaya sokup taraftarı stada çekmek lazım.Şehrin idarecileri şunu yaptı bunu yaptı onu konuşmak için ara vermeliyiz.Takımı havaya sokmalıyız.Bu organizasyonu x yapmış y yapmış önemli değil.Kim samsunsporlu ise destek vermeli.
En azından devre arasına kadar takımı getirebildiğimiz en iyi yere getirmeliyiz.

Zenke karabük maçından sonra taraftara sitemliydi maraton programında maç sonu dinleyen var mıydı bilmiyorum ama orda şöyle diyordu:Taraftarımız geçen seneki gibi bizleri desteklemiyor.Yönetimle mi sorunları var bilmiyorum ama her ne ise sorun bir an önce düzeltilmeli ve geçen seneki gibi destek verilmeli.
Taraftar sizlere destek verse ne olacak sizler forvet oyuncuları olarak formsuzsunuz.Bırakın tribüne oynamayı da futbolunuzu oynayın görevinizi yapın.Statta bundan sonra Allah aşkına zenke zenke diye bağıranlar olduğunda ıslıklayalım yuhlayalım ama bir şekilde tepki verelim.Hoca ne istediysek kafamızdan ne geçirdiysek yaptı ama takım beceriksiz.İnşaallah bu sorunları bir daha yaşamayız.Kadro dışı bırakılması gereken oyuncular varsa da bir an önce kadro dışı bırakılmalı ki çalışsınlar affedilsinler.Tabii ki bu takımın bir parçası olarak kendilerini görüyorsalar.

Serkan

Dimi fatih aslında insanların bilip sustukları çok şeyler var; hepimiz hocaya kızıyoruz ama hocanın istediği adamlar yerine neden istemediği ama daha pahalı oyuncular alındı ?

Türkiye'yi geç dünyanın neresinde vardır böyle bir uygulama,

beşnumara

30 Ekim 2011, 16:51:17 #378 Son düzenlenme: 30 Ekim 2011, 16:55:02 beþnumara
Takıma zarar gelmesin bu dönemde biz de zarar vermeyelim kardeşim ama aklımızın bir köşesinde dursun.Şuan için bir hava yakalamamız lazım.İnşaallah yakalarız ama görüne o ki hocanın görevine son verecekler.Başkan hocanın arkasındayız dedi ama geldiğinden beri ne dediyse yuttu.2 transfer yapıp kapatacağız transferi dedi 8-9 tane adam aldık.Kendisi bu camiaları bilmiyor farkında para da vermiş alması için takımın puan alması lazım o zaman yapacağı tek şey var o da futbolu bildiğine inandığı kişiler ne derse onu yapacak.Başka da çıkış noktası yok.Dua edelim ki bu zaman kadar ki gibi yönlendiren tipler yine icraate geçmesin.
Ekigho manisa maçında çok net pozisyonu harcıyorsa manisa maçında iki penaltı kaçırıyorsa futbolcularımız,ordu maçında itoş maçında çok net pozisyonları kaçırıyorsa futbolcularımız,Belediye maçında maç 0-0 iken penaltımız verilmiyorsa kadıköyde karabük maçında penaltımız verilmiyorsa,karabük maçında önce fink ardından zenke o pozisyonu kaçırıyorsa dün yine bir beceriksiz sahneye çıkıyorsa hoca ne yapsın?Giderse de verdiği emekler için sonsuz teşekkürler kendisine.

kuzey55

herşey bi tarafa bence bu takım şanssızllık ve beceriksizlikten bu durumda.buna bir de ahmet şahinin kovalığı eklendi.ama ben hala çok kötü bir takım olduğumuzu düşünmüyorum.ama rüzgarın tersine dönmesi şart.

Serkan

Ben Sana bir şey söyleyeyim Fatih; Başkan devre arasına kadar hocanın arkasında duracak durmak zorunda şuan için elinde daha iyisini yapabilecek bir şey yok; tamam hoca da hatalar yapıyor ama; şu sahadaki ruhsuz futbolun; bir açıklaması yok; takımda çok bariz yeni eski ayrımı var; Kaleciyi taraftar 10 dk çağırıyor eliyle koluyla geçiniz yapıyor; Adnan sezgin ne işe yarar çok mu zor olum sen ne yapıyorsun lan sen kimsin taraftarı tınlamıyorsun diyemiyor, şuan da yol gecen hanı gibiyiz...

Ayberk

Adem, Murat, Zenke, Ufuk, Dilaver kadroya girmeli demiştim sonuçta bunların çoğu şans bulmaya başladı oyunumuz İbb Manisa maçlarına göre bir nebze düzeldi. Az da olsa mücadele var sahada. Ama mücadele edenler de belli kişiler.

Şimdi; Orhan, Başaran, Savaş, Hakan, Atilla bunlardan bir kaçı daha eklenmeli kadroya. Savaşacak karakterli top oynayacak adamlar lazım bize. Senelik milyonlar alıp da yan gelip yatacak Bank Asya'dan bu takımı çıkarmış beyefendi çocuk Murat Yıldırım'a fırça çekecek adamlar değil!

cembaba

Taraftar bu takımı toplayacak. Başka bir açıklaması yok. Yeniden eski gaza getirici havayı yakalamamız lazım. Bilet fiyatları da geçen seneki gibi düşerse dopdolu tribünlere oynarız. Eskisi gibi oluruz. Geçen sene bu takımı taraftar çıkardı. Bu sene de taraftar toparlayacaktır. Ayrıca yabancıların performansı herkesin malumu. Oynayan girsin şu kadroya bakın o zaman nelere oluyor.

Ollivanders

Taraftar bu takımı toplayamaz. O da bitti. Yıldırdılar insanları. Kimse stada gitmekten zevk almıyor. Ayrıca bu takım Murat ve Ufuk'a güvenip gol bekliyor. Bu ne kadar kotu oldugumuzu açıklar heralde. Kimse eskiler oynasın diyip kendini avutmasın.Yapabilecegimiz sadece desteklemek ve haksızlık yaptıgımız kişilerden helallik istemek.Bunların en başında da Erkut Tutu var. Adamın ahı tutuyor.

ahmetsefa55

binikalamadım

topcularımız bireysel olarak gerektiğinde güzel futbol oynayabilecek kişiler ama hepsinde bir futbola küskünlük havaya girememe durumu var en önemlisi ekip-takım olamıyoruz ekip-takım olarak oynayamıyoruz ordan burdan 11 kişi bulup sahaya itilmiş gibi bir görüntü var futbolcuları takım haline dönüştüren taktiğine inandırarak ekip halinde oynatan teknik direktördür ancak o da uyumsuz üstüne birde ;

gol ve puan fırsatlarını kaçırmak
hakem hataları ve rakip takıma müsamahalar
yanlı fenerasyon kararları
yönetimin taraftara sırtını dönmesi
Samsun yerel yönetiminin taraftarı terörist olarak görmesi  v.b. sorunlar eklenince bu sene ligde kalmak büyük bir mucize olacakmış gibi görünüyor artık...

sadece55

Ahmet efendi o soğukta oraya ta samsundan gelen taraftarı tınlamadı bile bedavaya oynuyor ya arkadaş sanki

Serkan

Alıntı yapılan: muhalif - 30 Ekim 2011, 17:17:42
61 de neden bagırılmadı ?

Takım yenilirken 61 de bağırmak saçma değil mi  : (

binikalamadım

bağırsak ne olacak ki...biz kendi derdimize yanalım

CurvaSs

ahmet şahin'in 0-7 yaş grubu çocuklar gibi nazlanmasına ne demeli? ulan o kadar taraftar, o soğukta peşinize gelmiş, sen hala naz yapıyorsun. 

biz ahmet şahin'in, murat yıldırım'ın peşinden gitmedik eskişehir'e, arma için gittik ama insanda biraz utanma olur.

yazık!