STSL 2011-2012 / 4. Hafta | Orduspor-SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan berusa55, 21 Eylül 2011, 23:35:39

« önceki - sonraki »

Ahmeti

Orduspor lig'e yeni çıkmanın vermiş olduğu azimle ne yaptığını bilmeden savaşarak kazanırım edasıyla çıktı sahaya biz ise bazen saçmalasak ta gereksiz yere top kaybetsekte deplasmanda oynanması gerektiği gibi oynadık ayağa daha fazla pas yapıp Orduspor'un direncini kırarak,ikinci yarının belli bir bölümüne kadar kör savaşı şeklinde geçti maç.

Nitekim olmazsa olmaz Zenke oyuna girdi maçın seyri birden değişti sıkışan oyun birden bize döndü şunu birkez daha anladık ki Bance'nin yanında ya Zenke yada Ekigho mutlaka olması lazım bana sorarsanız üçüde oynasın çok can yakarlar.

Sonuç olarak Orduspor kalecisinin gününde olması Ertuğrul'un güven vermesi belkide kim gol atsa üstüne kalacağı bir maç oldu.

Maç sonu tribünlerin birbirlerine çiçek ve atkı vermeleri biryerlere kapak olsun çok manidardı.

feveran

BURAYA VİDEO EKLICEM FAKAT NASIL EKLENCEGINI BILMIYRM DAKIKA 55 SHOW ORDUDAKI

abuz89

feveran

link yok malesef fakat vıdeo kayıt ettydm bende var

HoliganSamSunLu

banse çok iyi top alıyo ama son vuruşları henüz yeterli değil korkar giriyr sanki bir kaç haftaya düzelirse zenkeninde ilk 11 de özellikle iç sahada mutlaka oynaması gerekir iyi bir ikili olurlar bence

deriaKR

biri petkovicin kulakini cekmeli..sacma sapan kadro koruyor...adanan baba bi alo desene su vladimire..... zenke sakat olmasi zaman banko oynamali.....domingez 45 dlk topcu...zenke bance ekiho banko oynamali....

mehmet yılmaz

ChucKeR

Alıntı yapılan: deriaKR - 26 Eylül 2011, 16:09:20
biri petkovicin kulakini cekmeli..sacma sapan kadro koruyor...adanan baba bi alo desene su vladimire..... zenke sakat olmasi zaman banko oynamali.....domingez 45 dlk topcu...zenke bance ekiho banko oynamali....

hangi hocanın kulağı çekildiğinde işler düzeldi. diyelim kazım kulağı çekti hoca takımı değiştirdi. kazımın takm kötüyse ne olacak. sen başkanın kulağını çekeceksin. senin takım yenildiği gün ben senin kulağını çekecem. böyle gidecek. sonuçta sadece kulaklar uzayacak.
en doğrusunu hoca bilir diyorum. eğer kemali bek yapıp adem oynamıyosa ademde bi sorun vardır. ahmet şahin bank asyayı kaldıramıyosa  adem hayli hayli kaldırmaz. yine de ademe ben şans verirdim ama ben hoca deilim malesef.
burda petkoviçin olumlu yanı sistemde ısrar etmiyor ikinci yarı çift santrafora döndü takım. kalpara gereksiz ısrarından dolayı tavır almadık mı. tabii ki bende para kazandığım hayatımı adadığım işte inandığım doğrularımı 1 ayda silmem. hoca şu an bu aşamada. ama kendini yenileyebilen bi adam olduğu belli.
devre arasına kadar bancenin yanında ekigho yada zenkeyi monte edip 4-4-2 ye dönecektir. zaten kadro 4-4-3 oynayacak durumda değil ne kenar forvetler içe koşu yapabiliyor ne de orta saha üçlüsü ofansif işler yapabiliyor. bekler yalnızx kalıyor. bunu ben görüysem petkoviç de görmüştür ve bu işe kafa yoruyordur.

binikalamadım

hoca hep 6-2-2 yi deneyip ya da denemeye çalışıp sonrada vazgeçiyormuş gibi geliyor bana her maçta her iki yarıda da iki farklı Samsunspor görüyoruz

samuray

bana göre maçın kahramanı ertuğrul son dk fatihin kafa şutunu çok güzel çıkardı yan toplarda olsun diğer pozisyonlarda olsun alkışlıyorum ertuğrulu maça gelince galip gelebilirdik zenkeyi neden ilk yarı oynatmadı hoca anlamıyorum ya zenke bu takımda direk oynamalı ekighoda sakat yoktu ilk yarı beğenmedim ama ikinci yarı bilhassa zenke oyuna hareketlilik getirdi neyse deplasmanda alınan bir puan iyidir diyelim önümüzdeki manisa maçını kazanalım üstlere doğru tırmanalım artık ahmet şahinin kırmızı salakça kırmızı yı görmeside ertuğrula yaradı bence ahmet şahin biraz yedekte kalsın belki akıllanır

kalptenþimþek

babasamsunlu

ben olsam ohooooo .. ne bçim oynatırım sen nber yaaaa  :suslen: :suslen: :suslen:

HoliganSamSunLu

ordu maçının tribün resimlerini kimse koymutormu nasıldı samsun taraftarı sayı kaçtı falan merak ediyoruz alıştık resimlere olmayınca insanın gözleri arıyor.

OrduluGencliq

Alıntı yapılan: HoliganSamSunLu - 27 Eylül 2011, 12:47:06
ordu maçının tribün resimlerini kimse koymutormu nasıldı samsun taraftarı sayı kaçtı falan merak ediyoruz alıştık resimlere olmayınca insanın gözleri arıyor.

Buraya birkaç resim atmıştık
http://twitter.com/divaneasikgibi

feveran