STSL 2011-2012 / 2. Hafta | Galatasaray-SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan AntZ, 10 Eylül 2011, 22:11:13

« önceki - sonraki »

ibrakadabra55

Alıntı yapılan: furkan5534 - 11 Eylül 2011, 21:59:36
ne guzel neselı neselı eglenıyoruz ınsallah sonu husran olmaz ve bu buyuk taraftarın hak ettıgı yerlere gelırız

Renktaşım topiclerde deniyordu ki küme düşüceğiz hiç umut yoktu ben o zaman bile bu takım 15.olur ligde kalır diyordum inanmıyorsan bakabilirsin.Bir tek Sezgin gelince çok kötü olmuştum.Ama o transfer açısından çok yararlı oldu ben bu takımdan çok umutluyum.

furkan5534

Alıntı yapılan: ibrakadabra55 - 11 Eylül 2011, 22:01:09
Renktaşım topiclerde deniyordu ki küme düşüceğiz hiç umut yoktu ben o zaman bile bu takım 15.olur ligde kalır diyordum inanmıyorsan bakabilirsin.Bir tek Sezgin gelince çok kötü olmuştum.Ama o transfer açısından çok yararlı oldu ben bu takımdan çok umutluyum.

dogruyu solemek gerekırse ilk mac ıtıbarıyle hepımız umutluyuz.bız hazırlık maclarını ızledıgımız ıcın kumeye gıderız bu futbolla dedık.cunku gercekten berbat otesı oynuyorduk.dunku samsunsporla sagdan soldan alakası yoktu

ibrakadabra55

Alıntı yapılan: furkan5534 - 11 Eylül 2011, 22:03:14
dogruyu solemek gerekırse ilk mac ıtıbarıyle hepımız umutluyuz.bız hazırlık maclarını ızledıgımız ıcın kumeye gıderız bu futbolla dedık.cunku gercekten berbat otesı oynuyorduk.dunku samsunsporla sagdan soldan alakası yoktu

Hazırlık maçı ve normal maçlar her zaman ayrıdır renktaş bu sene ligin tozunu attıracağımıza inanıyorum.Zenke bence daha zor forma yüzü görür gibi geliyor Bance gerçekten çok iyi.

GökhanÇağlar

ibb-gs maçını 90 dk izledim,belediye ezdi resmen gs yı...eboue,melo falan hikaye,rahat yaslarız.

ibrakadabra55

Alıntı yapılan: GökhanÇağlar - 11 Eylül 2011, 22:22:04
ibb-gs maçını 90 dk izledim,belediye ezdi resmen gs yı...eboue,melo falan hikaye,rahat yaslarız.

Renktaş bizde Bance , Ekigho , Fink , Dominguez , Lazar varken diğer takımlar hikaye :)

twitter

davidsavage

Bu gs'ye basmasakta dişediş bi maç bekliyorum, en azından bi beraberlik bile yeterlidir.

ibrakadabra55

Arkadaşlar hiç futbolcularımızdan twitterı olan var mı ? Bilen link atabilirmi ?

yk55

Valla arkadaslar bende gs macını 90 dk izledim.
Bı numara yok insaallah yeneriz. Çok umitliyim 1 hafta
Beklemek biraz zor.

**KaR6**

hayvan gibi saldıracaklardır üstümüze.. defansta sağlam durmamız lazım ilk 15 dakika.. daha sonra ise rakibin sol tarafını iyi kullanmamız lazım, en zayıf bölgeleri oraları çünkü.. bizim sağ tarafımız iyi işlerse ki o potansiyeli gördük, çok rahat gol-ler buluruz istanbulda..

ibrakadabra55

Ekigho'nun twitterını buldum gerçek heralde zenkeyle iyi muhabbetleri var :) http://twitter.com/#!/Sunmhen

ahmetsefa55

Abdullah Avcı: "Kazanabileceğini düşünenler ve inananlar kazanır. Lige iyi bir başlangıç yaptık, oyuncularımı tebrik ediyorum."

darısı başımıza.

mehmet yılmaz

İBB-GS maçını izledim. Petkoviç'in Abdullah Avcı taklidi yapması bile puan almamıza yetebilir :)
Sol beki Çağlar, defansın göbeğinde Gökhan Zan, oyun kurucusu Sabri olan bir takımdı bu akşamki...

55.hakan

En iyi adamları Ebue bence Kazım ve Yekta çok kötüler ama kendi sahalarında saldıracaklardır.

Desiqner

galata_saray vs.  samsunspor_x
Ben bu maçta beraberliğe razı olacağım tahminen genel olarak herkes olacaktır.Çünkü ilk haftayı affettirmek için çıkacaklar , kendi stadlarında oynayacaklar.İnşallah samsunum en güzel şekilde bitirir....  samsunspor_x