STSL 2011-2012 / 2. Hafta | Galatasaray-SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan AntZ, 10 Eylül 2011, 22:11:13

« önceki - sonraki »

altunay

bişey olmaz bence aslında resımdekı samsunlu bance uyarlıcan kucuk olanda sabri olacak daha güzel olur yazı yazmıcaz o zaman bugun cvp atarsanz sevnrm bugun baskıya verecem

Mert

Üstad hevesini kırmış gibi olmayayım ama herhangi bir gerginliğe yol açabilir diye almayabilirler o pankartı.Şayet yakalanırsan senin bile girememe ihtimalin var bu sene kurallar çok katı.Ama yine de sen bilirsin.

GençKozluklu

Arkadaşlar çocukalr ve hanımalr için stadlara giriş ücretsi hale geldi mi? Bu konu kesinleştimi? Paylaşırsanız sevinirim .Bu durumda bu hafta eğey bir kara gireceğim :)

Teşekürler

Burak

Alıntı yapılan: GençKozluklu - 13 Eylül 2011, 09:51:28
Arkadaşlar çocukalr ve hanımalr için stadlara giriş ücretsi hale geldi mi? Bu konu kesinleştimi? Paylaşırsanız sevinirim .Bu durumda bu hafta eğey bir kara gireceğim :)

Teşekürler

Şu anda çalışma aşamasında ayrıca az önce dinledim Ntvspor'da aynı bizim şu anda yaptığımız gibi ayrı bir tribün oluşturulacakmış örneğin kulüp kadın taraftar Vip'e girdi diyemeyecekmiş çünkü giren kadın ve çocuk taraftarın bilet parası tff tarafından kulübe ödenecek işin özeti daha vakit var o kararın çıkmasına

GençKozluklu

Teşekkür ederim bilgilendirme için. BEn de henüz çalışmaların sürdüğünü biliyordum. Dün akşam o yönde duyum alınca sorgulamak istedim. neyse kara geçemeyeceğiz ama yenelim yeter.

Teşekkürler

altunay

walla hevesimi kırdın fakat ben sokacam onu oraya

Mert

sadece55

Alıntı yapılan: altunay - 13 Eylül 2011, 09:36:54
bişey olmaz bence aslında resımdekı samsunlu bance uyarlıcan kucuk olanda sabri olacak daha güzel olur yazı yazmıcaz o zaman bugun cvp atarsanz sevnrm bugun baskıya verecem

Onu aslında malum maçta 19 mayısta sokabiliriz Abiniz geri döndü diye

maço

Alıntı yapılan: altunay - 13 Eylül 2011, 09:36:54

usta biz daha büyüğüz yaz daha iyi.

başkalarına ait yazı yazma en azından

muzaffer4

bu maç anıl 20-30 dk oynarsa bile kendini gösterecektir bu maç anıl için çok önemli bir kulubün altyapısından yetişmiş bir adam o takıma karşı forma giyince acaip oynuyor
arda nın gs manisa maçında oynadığı
olcan ın fbye karşı oynadığı maçlar
batuhan bjk maçı............. ve daha fazlası

Akyol

Bu maçta kim oynarsa oynasın ama ambianstan etkilenip saçmalamasın yeter. Rakipte oyun anlayışı belli oyuncular üzerine kurulu, ilk 20 dakikayı sakin geçirip sonrasında tıpkı gençler maçında ki gibi ayağa isabetli pas yaparsak 3 puan hiçte zor değil. Yeter ki panik futbolu oynamayalım...  :ok

altunay

Akıllı ol cincon, büyüğune saygı!  desek daha güzel olurmu

buonanotte

Gençler maçına oranla daha defansif kadroyla çıkmalıyız.İkinci yarıda ekigho veya zenkeyı düşünebilriiz.

twitter

defansif oynarsak yeniliriz abi

yine;

ahmet,lazar,kemal,bahia,ergün,fink,murat,selim,ekigho,bance,domi devam

ahmetsefa55