2011-2012 Sezonu Kadro Paylaşımları

Başlatan twitter, 06 Eylül 2011, 13:20:37

« önceki - sonraki »

ahmetsefa55

muratı kesecek adam yok onu soylıyım de dızılıslerınızı ona gore yapın.
bugun kı ıdman da 2 sene oncesının muratını gordum.her hareketı olumluydu. ;)

twitter

Ahmet Şahin
Lazar Kemal Akika Bahia Ergün
Fink Sarp Murat
Zenke Bance

Deplasmanda böyle oynayalım kesin puan alırız  :)

Ayberk

Alıntı yapılan: muhalif - 07 Eylül 2011, 23:21:30
ıdeal 11 şu ya bence ;
          ahmet

lazar kemal bahia yenal

murat sarp dilaver

anıl            dominguez

bance

böylece 4 topcu oluyo eskıden kalma

Bence kurduğun kadro güzel de, Dilaver'i Anıl'ın yerine çekip Anıl'ın yerine de Fink'i 11'e aldık mı durdurabilene aşk olsun :evet: Anıl da sürpriz golcü 60. dakikada oyuna dahil olur  ;D

ahmetsefa55

fink iyi hoş da sadece savunmada var.e o zaman da sarp la yanyana gereksız oluyolar.
ve sarp turk oldugu ıcın 1 adım one gecıyo.
gercı hocanın kafasındakı 11 de dılaver yok.fınk var.
hatta bence anılda yok.ekıgho var.
ılerleyen gunlerde gorecez artık. ;)

davidsavage

Peki herkes artık kadrosunu 4'lü defans düzeniyle kuruyor,hoca 3'lü defans sevdasından vazgeçti mi ?

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: davidsavage - 07 Eylül 2011, 23:53:59
Peki herkes artık kadrosunu 4'lü defans düzeniyle kuruyor,hoca 3'lü defans sevdasından geçti mi ?
4 lu oynuyo son bır kac ıdmandır  ;) 4-3-3

Kaya

Ahmet

Lazar  Kemal   Bahia   Yenal(Ergün)

Murat    Fink
                            Selim

Ekigho                        Dominguez

Bance

Gençlerbirliği maçındaki muhtemel kadromuz bu olacak.Yenal ve Bahia da ufak sakatlıklar var bir tek onlarda değişiklik olabilir..Ayrıca hoca sadece  3lü defanstan vazgeçti.Defans bloğunun önü daha önce düşündüğü dizilişte olacak.. Top rakipteyken 4-3-2-1 bizdeyken 4-3-3 düzeninde olacağız..Umarım oturur çok başarılı oluruz..

celebi

petkoviçi boşuna almışız biz her hafta buradaki kadroları sahaya sürse yönetim iş yapar. ;)

silopilimuhsin

Alıntı yapılan: celebi - 08 Eylül 2011, 00:03:09
petkoviçi boşuna almışız biz her hafta buradaki kadroları sahaya sürse yönetim iş yapar. ;)
fena fikir değil

salihcakir

sanırım hoca 4-1-4-1 gibi bir düzende oynamayak isteyecek artık.

savunmada lazar-kemal-bahia-yenal ilk tercihi gibi duruyor. gürcü akaki form tutarsa ve/veya gurur sakatlıktan çıktıktan sonra kemal ve bahia'yı tehdit edebilirler. ergün de yenaldan formayı almak için savaşacaktır. Adem'in lazar'dan formayı alması imkansız gibi. lazar sakatlanır veya kart cezalısı durumuna düşerse ancak 11'de yer alabilir.

savunmanın önündeki 1 çok büyük ihtimal ile sezon boyu fink olacaktır. onun yerini zaman zaman mustafa sarp alabilir.

onların önündeki 4'lü murat-selim-dominguez-ekigho (veya anıl) şeklinde olacaktır. hücümlarda 4'lünün solundaki isim forveti çiftleyerek 4-1-3-2 gibi bir düzende hücum etmemizi sağlar. burada selim haricindeki isimlerin yeri garanti gibi. mustafa sarp selimden formayı yakın zamanda alabilir, zira sarp sakatlığı nedeniyle çok çalışamamış sezon öncesinde. en çetin yarış ise anıl ile ekigho arasında geçecektir. yabancı sınırlaması noktasında, hpca savunmada kemalin yerine gürcü veya valdoyu oynatmak zorunda kalırsa ekigho kulübeye çekilecek ilk isim olur.

forvet olarak aksilik çıkartmadığı müddetçe bance geldi bance gider.

Buna göre formasyon,

lazar-kemal-bahia-yenal
            fink
murat-selim-dominguez-ekigho
           bance

King1965

bu hoca 3 forvetten baska bısı oynatmaz 3-4-3 aynen devam eder.. forvet bance ekigho Zenke 3 siyahi oyuncu forvette ısı goturur  :--*

germencisse

Zenkenin top taşıyıp banceyi beslemesi lazım aksi halde tek santrafor eli kolu bağlı olur..

Sercan

@salihcakir ; abi hocanın idmanlarda yaptığı taktik 4-2-3-1

Lazar-Kemal-Bahia-Yenal

Murat-Fink

Ekigho-Selim-Dominguez

Bance

muzaffer4

anıl dilaverin nöbetçi golcü tarzı olması gereken bir futbolcu 60. dk den sonra oyuna girmesiyle gol atabilecek kapasiteye sahip zenke son dk larda verimsizleşiyor ben zenkenin 80.dk den sonra gol attığını az hatırlıyorum orduya attı heralde ekigho nun 90 dkakiasını da görmedim bance de o şekilde izlemedik

cgr

Alıntı yapılan: Sercan - 08 Eylül 2011, 11:55:05
@salihcakir ; abi hocanın idmanlarda yaptığı taktik 4-2-3-1

Lazar-Kemal-Bahia-Yenal

Murat-Fink

Ekigho-Selim-Dominguez

Bance

Yav bu Dominguez'den nasıl sol oyuncusu yapıyor hoca anlayamıyorum. Tam bir forvet arkası. Atacağı ara paslarıyla etkili ataklar yapabiliriz. Ama Forvet arkası oynamak şartıyla...