1- Mahmut Ertuğrul Taşkıran

Başlatan AntZ, 02 Eylül 2011, 13:27:09

« önceki - sonraki »

ahmetsefa55

şansına gelen girdi.
doğru dürüst kurtarışa ihtiyaç bile olmadı.
bir şanssızlık aldı başını gidiyo.
hayırlısı hakkımızda...

hacettepeli

yaşına göre mükemmel bir kaleci. gelecekte takımını iyi seçmesi lazım parlak görüyorum geleceğini.

ahmetsefa55

‎Mahmut Ertuğrul Taşkıran : Tatilin acisi cikiyo resmen.iki gundur cift antreman neyse ki yarin sonnnn :)

realfans

çok hırslı çok iyi bir kaleci..kesinlikle bonservisi alınmalı..

isa55

Uzaktan toplarda iyisin. İnşallah bugün şunları sevindirmezsin. Dualarımız senin ve arkadaşların için.

fanatik samsunsporlu

fb de kaleci çok .inşallah sene sonu alırız

özkan

Bu maça ayrıca motive olacağını düşünüyorum Ertuğrul'umuzun..

5trawberry

Maşallahın var Ertuğrul(!), hava toplarına hakim olmaktan ibaret değil yaptığın meslek.

LisandroLopez

Süper lig 1.kalecisi mümkün değil, değil.. Adam gibi bi kaleci şarttt

Theofanis Gekas

beyler kime dalcağınızı şaşırdınız ya da ben farklı maç izledim hangi golde hatası vardı,ilk golü resmen adem attı diğerleride defans hatası,lütfen objektif olalım

LisandroLopez

Alıntı yapılan: muratertan55 - 07 Ocak 2012, 23:02:26
beyler kime dalcağınızı şaşırdınız ya da ben farklı maç izledim hangi golde hatası vardı,ilk golü resmen adem attı diğerleride defans hatası,lütfen objektif olalım

Hatayla ne alakası var arkadaşım Ertuğrul u zorlayacak bi kaleciye zaten ihtiyacın var!!
Cezalı oluyo sakat oluyo herşey oluyo.. Üstelik bu genç adam.. Süper ligi kaldıramaz özellikle de ligin 2.yarısındaki stresleri..

Theofanis Gekas

kardeşim kaleciden önce defans 4 lüsünü baştan aşşağı yenilememiz lazım bence casillas gelse nolur bu takıma defansa baksana kova mübarek

LisandroLopez

Akaki Yenal Adem üçlüsü zaten süper lig oyuncusu değiller.. Kemalden bile şüpheliyiz artık ya!!

55__Gurbet__55

Allah yardimcin olsun. Defans sana hatali gol yemen icin elinde geleni yapiyor. Ikide bir abuk sabuk paslar atiyorlar buna

isa55

Sadece 1. golde hatalı diyebiliriz. Fatura ona kesilmemeli. Ligi kaldırır mı bence kaldırır.