Süper Lig Fikstürü Çekildi - ilk maç g.birliği ile içeride

Başlatan Jnr.Serkan, 25 Ağustos 2011, 12:36:26

« önceki - sonraki »

fındık

samsunspor fan page de yoldan çıktı   :D 3. hafta maçı için

cembaba

Başkanımızın, kulübünün büyüklüğünün farkında olması ne kadar güzel.

KaBuS_55

Koyacazzzz hamsi Koyacaz hamsi Koyacazzzzzzzz  al_sana al_sana

GökhanÇağlar

ali ihsan

Trabzon'a basmak için haftalarca beklemeyeceğiz ...  Bu güzel işte ...

Bu arada takımına inanmayanlar varsa gidip abdest alıp,dua etsin,iman tazelesinler ....

Biz Samsunspor'uz,kendilerine büyük denen zibidilere çok hadlerini bildirdik gene bildiririz...

Süper Lig ayık ollll , artık Samsunspor var  8)

samuray

KaBuS_55

diver55

Artık Süpe rligdeyiz beyler, takım nasıl üst klasmana çıktı ise taraftarı da kendini buna hazırlamalı. Az bilenler için konuşuyorum bilmeyen olduğuna inanmıyorum zaten. Süperlig Samsunspor'un asıl yeridir.Aadı büyükle anılan kulüpler kadar, ait olduğu yerdir. Yine az bilenler için söylüyorum emin olun bu renklerden, Samsun isminden o büyük denen rakipler çok daha fazla çekinecekler. Bunu önce biz bileceğiz, yöneticilerimiz ve takımımız da bilecek. Samsun'luyuz Samsunsporluyuz. Bu dakikadan sonra inanacak, sonuna kadar destek verecek, inadına Samsunspor diyeceğiz. Hepimiz bu renkllerin aşkına buradayız. Artık geri bakma zamanı değil hep destek, tam destek çünkü biz, SAMSUNSPORLUYUZ.
Saygıyla,

Tufan

ilk 4 hafta ne güzeldir öyle yahu ilk maç kim olsun diye sorsalardı Manisa, Gençler, Antalya tadında takımları isterdim fikstür çekildi anca havaya girdik.
hakkımızda hayırlısı neyse o olsun.

furkan5534

Eyyy gidi 3. Hafta eyy!!!! 5 yıl bekledik uL@n sizi!!!!!! futbol dostluk kardeslıktır biz fair play takımıyız dıyoruz fılan ama bu kurala 3. hafta kısacık bi ara verılır sanırım!!!! çooooookkk konusulacak bu maç cooooooooooooooooook  :kafa: :kafa: >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( bu maçın atmosferı öyle bir yasanırkı o ses o tese ye küfürler  >:( gel 3. hafta bir an önce!

Tufan

o değilde bu 3. haftanın cezası hemen çıkmaz değil mi yoksa özler bizi mor menekşeler  :)

sersa

masbene

sersa

Zaten düşecekler biz kendimiz istedik düşmeyi diyorlar şimdi artistik yapcaklar defolun gidin