STSL 2011-2012 / 1. Hafta | SAMSUNSPOR'umuz-Gençlerbirliği

Başlatan kıbrıslı_mete, 25 Ağustos 2011, 13:43:11

« önceki - sonraki »

FaTiH_HaN

Süper lige yeni yükselen Samsunsporumuz ancak bu kadar iyi bir kadro kurabilirdi yönetim çok çok iyi iş çıkardı dar zamanda çok akıllı hamleler yaptı. Gençler 20 bin seyirci önünde ısıran, basan, isteyen bir Samsunspor karşısında direnemez Akan abinin dediği gibi erken gol farka bile götürebilir.

Harun55

Alıntı yapılan: babasamsunlu - 06 Eylül 2011, 22:42:44
abi nazar değmesin takım 10 numara oldu..

ne kadar eleştirsekte transferler ne kadar geç yapılmış olsada, transfer konusunda yönetim üzerine düşeni yaptı bence...
artık iş hocaya kalmış..
her mevkinin en az 2 alternatifi var..
maç içinde  bir anda  4-4-2 yede dönebilirsin, 3-4-3 de yapabilrisn 4-3-3 de yapabilirsin.. zıkkımın kökü taktiği ile de oynayabilirsin..
rakibe göre taktikler üretebileceğin bol alternatifli bir kadro oldu..

inşallah bizde her maç o stadyumu tıklım tıklım doldurarak kendi üzerimize düşeni layıkıyla yaparız...
tek yürek olunca yetersiz bir takımı bile nasıl şampiyon yaptığımız ortada iken böyle bir takıma çok önemli katkılar sağlayabiliriz..

Bu maçta ilk devrede atacağımız 1 gol ikinci devre farka bile götürebilir bizi..
içimden geçen skor 2-0..
Golün birini nedense Murat Yıldırım atacakmış gibi geliyor..

Allahım utandırmasın takımımızı..Vira bismillah ;)

O yorumuna kurban olurum aga !!

Haha hakkaten 10 nummara oldu.. uclu forvet oynasak dusunsene ;D EKIGHO BANCE ZENKE !! hahaha Üç silahsörler.. :)

Saka maka bi yana bu kadro ile bizim rahat ilk 10da bitirmemiz SART !!..hatta tabi diger takimlar nasil oynuyo onu bilemicem ama ilk 5 haftad 12 Puan toplasak öpte basina koy o arada'da uyum sorunu kalkmis olur diye düsünüyorum..Bance ye bakarsam Uyum sorunu yasiyacagini sanmiyorum hemen adapte olacak gibi bi görüntü var sanki durusunda.. :)

Harun55

Alıntı yapılan: fatih_han55 - 07 Eylül 2011, 01:39:09
Süper lige yeni yükselen Samsunsporumuz ancak bu kadar iyi bir kadro kurabilirdi yönetim çok çok iyi iş çıkardı dar zamanda çok akıllı hamleler yaptı. Gençler 20 bin seyirci önünde ısıran, basan, isteyen bir Samsunspor karşısında direnemez Akan abinin dediği gibi erken gol farka bile götürebilir.

Aynen kardes ve insallah ama insallah stad ilk maçimizda dolmus olur yani her yönü kale arkalari maratonun alt siralari.. her taraf...Koreografi'de yapilsa super olur ilk haftaya Damgamizi vururuz.. :))

Tribün_ali

Ekrem

muzaffer4

bu sene a.gücü-g.birliği ve manisa küme düşecek ;) ;)

samsunluhakan

sıkıntılı geçen doksan dakika sonunda 1-0 kazanacağımızı düşünüyorum çünkü takım daha hazır degil ama 3 puan bizim olacak bundan eminim bu arada kupa töreni yapılacakmı bu maçta

samsunum

radyo 1 verecekmi maçı acaba . malesef o gün köyde olacağım ve köyde ne internt var ne de tv .telfon bile çekmiyor :(

ender

samsunsporwebtv diye birsey indirdim.bilgisi olan varmi arkadaslar bu programla internetten izlemek mumkun olabilecekmi?

Lusage

samsunum

Alıntı yapılan: ender - 07 Eylül 2011, 10:41:14
samsunsporwebtv diye birsey indirdim.bilgisi olan varmi arkadaslar bu programla internetten izlemek mumkun olabilecekmi?

Ben indirdim kardeşim çok güzel program ordu maçını burdan izledim .  süper ligi maçlarınıda verecek büyük ihtimal

samet_55

Alıntı yapılan: berusa55 - 06 Eylül 2011, 20:30:42
Sercan'ım Bance nasıldı ilk izlenim olarak?..

ben şahsen begendim bu kara oglanı yerinde durmuyo sürekli defans düzenini bozmaya çalışıyo.hatta idmandaki maç 2 tane pozisyona girdi biride zor durumdaydı güzel vurdu atilla tuttu..ikincisinde ise ekigigoya al at dedi.boş kale yerine dışarı attı.adamın 1.93 üç boyuna ragmen kimse adam gibi bi orta yapmadı.ufuk bayraktarla .bahia hariç tüm oyuncular.maçta denendi.zenke biara sakatlandı devam edemedi..hocı ilkdefa bukadar futbolculara bagırken duydumm..

ender

tesekkur ederim mahmut.umarim lig maclarini verir ve bizde izleyebiliriz.

55__Gurbet__55

samsunluhakan