Kadro Dışı Kalan Futbolcularımız

Başlatan Desiqner, 17 Ağustos 2011, 16:42:11

« önceki - sonraki »

berusa55

Süper lige çıktığımıza taraftarı pişman ettirmek bu olsa gerek. Gittikçe kötüye giden bir durum var. Hiç bu şekilde hayal etmemiştik. Allah sonumuzu hayreylesin...

burakbas

Kazım Yılmaz ı getirdik. Galip Öztürk destek veriyor dediler. Hadi dedik bu sene çok güzel olacak dediler. İlk toplantıda "çok flaş transferler" gelecek dediler, gelmedi . Birşey demedik. Hazırlık Maçlarında takım çok kötü top oynadı , düzelir dedik SUSTUK ! ŞİMDİ NE OLDU? NE OLUYOR ? YÖNETİMDEKİ KARGAŞA , KARIŞIKLIK ? BİRİ ÇIKIP BİRŞEY SÖYLESİN ! BU GİDİŞLE geldiğimiz yere geri gideriz...

Desiqner

SOKAĞA ATILDIK
Yönetimin bu kararı karşısında şok olan Orhan Taşdelen ve Kılıçaslan,"Bu takımın şampiyon olmasında bizim de emeğimiz var. Zamanı geldi hiç parayı düşünmedik, sadece forma için oynadık. Nedeni ise Samsun'u ve Samsunspor'u çok sevmemizdendi. Bu takımda oynamaktanda büyük gurur duyduk. Ancak, bize yapılanı haketmedik. Liglerin başlamasına sayılı günler kala sokağa atıldık. Ahde vefa bu mu" dediler.

LisandroLopez

Kemal gibi 2 sezon önce 3.lig oynayan bi futbolcuyu Samsunspor gündeme taşıdıysa gündemden düşürmesini de bilir.
Bizden gitmek isteyen hiçbir futbolcuyu zorla takımda tutmanın manası yok.Gitmek isteyen bir dakika bile durmasın.
Fakat bu oyuncu kendini gösterdikten hemen sonra süper ligde bu takımın formasını giymek istemeyip, 'daha iyi' diye düşündüğü kulüplere gitmek istiyorsa,biz dışarıda sandığımız kadar büyük kulüp değiliz demektir ne yazık ki.

55.hakan

Samsunspor'da iki kadro dışı!

Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Samsunspor'da Kemal Tokak ve Hakan Bayraktar'ın kadro dışı bırakıldığı bildirildi.

Samsunspor Kulübü Başkanı Kazım Yılmaz, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Samsunspor'un yeni sezon hazırlıklarına Nuri Asan Tesisleri'nde devam ettiğini söyledi.

Teknik Direktör Vladimir Petkovic'in kendilerine rapor sunduğunu belirten Yılmaz, ''Teknik direktörümüzün raporu doğrultusunda Kemal Tokak ve Hakan Bayraktar'ı kadro dışı bıraktık. Kemal ve Hakan geçtiğimiz günlerde kadro dışı bıraktığımız Orhan Taşdelen ve kaleci Kılıçarslan Kopuz ile birlikte şuan takımdan ayrı çalışmalarını sürdürüyorlar. Önümüzdeki günlerde hocamızın son raporu doğrultusunda bu oyuncuların takımda kalıp kalmamasıyla ilgili son kararımızı vereceğiz'' dedi.

Transfer çalışmalarının da devam ettiğini ifade eden Yılmaz, biri yerli 2 futbolcu daha alarak transferi tamamlayacaklarını kaydetti.

kaynak:http://www.tumspor.com/haber/20110817/Samsunsporda-iki-kadro-disi.php

ChucKeR

ibrakadabra55

Ne diyeceğimi bilemiyorum ama ligde kalıcaz ben buna inanıyorum.  :rulet:

Ayberk

çok güzel. acaba kadromuz kaç kişiye indi merak ediyorum. Ne yapmaya çalıştıklarını bilmiyorum ama 5 yıl sonra bin bir zorlukla çıktık buraya, böyle kolay olmamalı bazı şeyler. Konuşmak istemiyorum ama düşersek en az 10 yıl geri dönemeyiz :-X

kumköylü ahmet

moralimiz zaten 12 sehitimizle bozuk birde siz rahat durman tamamen bozun yaziklar olsun

55(tuncay)55

taraftar susuyor diye bunlar işi iyice azıttı ne yapmaya çalışıyorlar anlam vermek mümkün degillll :kafa: :kafa: :kafa:

ibrakadabra55

Geçen sezon 15. olan takım  sivas_spor 35 puan almış. Bizim kadromuz 35 puan alıcak kapasitede değil mi ?

Ayberk

Alıntı yapılan: ibrakadabra55 - 17 Ağustos 2011, 19:32:50
Geçen sezon 15. olan takım  sivas_spor 35 puan almış. Bizim kadromuz 35 puan alıcak kapasitede değil mi ?

Değil. Kaç puan alacağımız belli olmaz lig hele başlasın. 38 puanla küme düşenler olmuştu. O matematik de her zaman tutmaz ;)

furkan5534

yonetım hedefımız ılk 10 dıyorduda ınanmıyodum. :( hedef kumede kalma resmen.KEŞKE KALABİLSEK.. ordu mersın ıtleri neler yapmaya basladı gözdagı verıyo,biz lıg baslamadan patlak verdık.walla resmen sankı darma dumanız  :kafa: :kafa: >:( bız bunları hak etmedık superlıge cıktıgımızı unutturdular bıze ya  >:(

binikalamadım

ender

hakani kadro disi birakan mantikla kume dusmeye mahkumuz.keske gecen seneki yonetim kalsaydi.kadroyu aynen koruyup 4-5 iyi transfer yeterdi.icine ettiler takimin.