Football Manager 2012

Başlatan Lusage, 15 Ağustos 2011, 18:01:31

« önceki - sonraki »

**KaR6**

ilk sezonun ilk yarısı bitti, şöyle bi takım kurdum;

puan durumu şu şekilde oluştu;

oussama darragi'yi tavsiye ederim, 16 maçta 5 gol 13 asistle oynadı.. selim teber de çok iyi..

Atakumlu

mustafa ilk sezon bunları hangi parayla aldın onuda acıklada ona gore uygulayalım taktigi  :oyun:

**KaR6**

05 Kasım 2011, 19:24:55 #107 Son düzenlenme: 05 Kasım 2011, 19:28:43 **KaR6**
Alıntı yapılan: AtAKuMLu55 - 05 Kasım 2011, 19:19:11
mustafa ilk sezon bunları hangi parayla aldın onuda acıklada ona gore uygulayalım taktigi  :oyun:

tüm kiralıkları + valdomiro orhan kenan vs'yi yolladım.. reserve de çok yuksek maaş alan adamlar var, yollayın gitsin, acaip bütçe açılıyo.. toplamda 5m euro filan harcadım ama çogu aylık taksitler halinde  :) fathiyi de 1.5 + 1 e almıştım, devre arasında 3.5m e'ye sattım.. kayserili olcak adammışım ben, Samsunlu olmusum  :)

vukusic kiralık ayrıca, bonservis vermedim ona.. devre arasında enaramo, stelic bi de artem kravets ile imzaladım seneye gelecekler.. bu arada zenke'den bahsetmeyi unuttum, 20 maçta 16 golü var.. dominguez'i hemen satın alıcı bulursanız, olmaz ondan..

Jnr.Serkan

Bende Kesinlikle Mehmet Akyüz,Serdar Aziz,Şaban Özel' i tavsiye ederim.Ayrıca oyunun başında alabiliyorsanız Rivas'ı alın 3 sene oynar stoperde güçleride çok sağlam,İnter'de oynamış 2 sene önce.Ayrıca özellikle Kaleye kesinlikle Gabbarini alınmalı .Siz almazsanız ertesi sene Panathinaikos Marsilya gibi takımlara gidiyor.Biraz pahalı ama 48 ay taksitle alınca sıkıntı olmuyor

SSKLA

Alıntı yapılan: **KaR6** - 05 Kasım 2011, 18:28:08
oussama darragi'yi tavsiye ederim, 16 maçta 5 gol 13 asistle oynadı.. selim teber de çok iyi...

Aynen bende tavsiye ediyorum Fm 11 de almıştım 191 boyunda teknik hızlı bir oyuncu gayet iyi ;)

**KaR6**

bu oyunda boyları nerede yazıyor, göremedim bi türlü?

SSKLA

Alıntı yapılan: **KaR6** - 05 Kasım 2011, 23:16:08
bu oyunda boyları nerede yazıyor, göremedim bi türlü?

o kısmı ayarlardan ayarlanıyo eski haline dönüyo

SametYılmaz55

serdar aziz ve cavenaghi yeni transferlerim.ikisininde bonservisi elindeydi :) Kemal en iyi ikinci defans seçildi :ok gelecek bizim olacak 8)

SSKLA

Yeni oyun açanlar için bir forvet önereyim Joetex Frimpong Ganalı her maç golü var.Ve ilk başta takımsız.  :--*

maviay55

logo vs. eklentileri çıkmadı değil mi henüz

Serkan

new star soccer tavsiye ederim :D

Lusage

Kısmen Türkçe Yama

Download

Hedef Dizin = C:\Program Files\Steam\steamapps\common\football manager 2012\data\languages

maviay55

lusage abi adamın hasısın  >l< >l< teşekkürler   :ok

SSKLA

Turksportalın mı?
öylese yenileri çıkacak mı?