23- Álvaro José Domínguez Cabezas

Başlatan germencisse, 17 Temmuz 2011, 19:50:43

« önceki - sonraki »

Jnr.Serkan

Bu adam yanına pas atamıyordu yapmayın gözünüzü sevim

Ollivanders

Alıntı yapılan: Jnr.Serkan - 20 Şubat 2012, 15:40:00
Bu adam yanına pas atamıyordu yapmayın gözünüzü sevim

ekigho da daga taşa vuruyordu kardeşim. Ama şimdi butun tribun ekigho diye bagırıyor.

Jnr.Serkan

Alıntı yapılan: Serpico - 20 Şubat 2012, 15:41:39
ekigho da daga taşa vuruyordu kardeşim. Ama şimdi butun tribun ekigho diye bagırıyor.

Abi ekigho'nun az çok bir adam geçme stili vardı.Birşeyler yapmaya çalışıyordu ama kafasıyla ayakları ters orantılı çalışıyordu.

Dominguez bence son yıllarda marciel ile birlikte Samsunspora gelmiş en kötü ortasaha oyuncusu.Bizi Çıldırttığı,haydaa bu adam yine kadroda aralarında petkovicle ne geçiyor dediğimiz günleri unutmamakta fayda var.Görüşüne saygı duymakla birlikte görüşüne katılmadığımı bildirmek isterim abi,saygılar sevgiler  : )

Ollivanders

Kardeşim görüşüne saygı duyuyorum. Ekighonn performans artısının sıradan gelişen bir şey oldugunu dusunmuyorum. Mesut Bakkalın gelmesi ile birlikte performansında mukemmel bir gelişim var. Mesela Gençlerbirligi maçında aynı pozisyona 3 kere girdi ama hepsi karavana. Yani demek istedigim petkoviçin yapamamıs oldugu gazlama , moral motivasyon saglamayı mesut bakkal fazlasıyla yapıyor. Herşeyin önemlisi futbolcular hocaya inanıyor. Ne oynayacagını , nerede oynayacagını biliyor. En azından takımda belirlilik olustu. Kaos ortamı ortadan kalktı. Ben dominguez 'i Fc Sion 'da izledim. Keşke boyle bir adam Samsunspor'umuz da olsa diye iç geçirmiştim.Nitekim gerçekleşti de ama nerede yararlandık? Kimle oynattık? Ofansif oynayan adam sol kanada , ön liberoya hapsoldu. Belki m.bakkal hiç almayacaktı dominguez 'i belki de forvet arkası oynatacaktı. Bilemeyiz ama performansının petkoviç donemine gore artacagından adım gibi emindim.

babasamsunlu

Gördüğün gibi cünyır seko.. hep serpico  yu beğeniyorum.  :evet: :evet:
seni hiç beğenmiyorum...  :peeh: :peeh:
git ders çalış.   :evet: :evet:
top peşinde koşturma.  :evet:
adamı hasta etme.  :x(( :x((
döverim..  al_sana
ona göre  :ok :ok
avukatım saygılarımla  8) 8)

Ollivanders

Abi dogru veya yanlış ama futbolda herşey taktik veya yetenek degil :) 2 senede bunu ögrendim :)

emre

ben bu adamın bize gelmiş en kötü orta saha oyuncusu olduğunu düşünmüyorum ancak bizde en kötü performans gösteren orta saha oyuncularından olabilir.

tutmadı bizde, Mesut Bakkal varken kalsa da bir şey olacağını sanmıyorum, belki en başında aldığımızda iyi bir kadro iyi bir t.d. olsaydı o zaman tutabilirdi.

Jnr.Serkan

Alıntı yapılan: babasamsunlu - 20 Şubat 2012, 16:34:09
Gördüğün gibi cünyır seko.. hep serpico  yu beğeniyorum.  :evet: :evet:
seni hiç beğenmiyorum...  :peeh: :peeh:
git ders çalış.   :evet: :evet:
top peşinde koşturma.  :evet:
adamı hasta etme.  :x(( :x((
döverim..  al_sana
ona göre  :ok :ok
avukatım saygılarımla  8) 8)

Abi polis akademisine gidersem 4-5 seneye görmeyim buralarda : P  (=

MeL_55

Alıntı yapılan: emre - 20 Şubat 2012, 16:41:21
ben bu adamın bize gelmiş en kötü orta saha oyuncusu olduğunu düşünmüyorum ancak bizde en kötü performans gösteren orta saha oyuncularından olabilir.

tutmadı bizde, Mesut Bakkal varken kalsa da bir şey olacağını sanmıyorum, belki en başında aldığımızda iyi bir kadro iyi bir t.d. olsaydı o zaman tutabilirdi.

Mesut Bakkal ile demiyelimde hocamız tribündeyken İBB maçında 1 gol ve 1 asist yaptığını unutmayalım.
Futbol bilgisi ve tekniği tartışılmaz. Bizim takımda böyle bir oyuncu hala bulunmuyor.
Adam nerde nereye vuracağını, topu nasıl indirceğini çok iyi biliyordu.
2 gol attı ve 2 golde ne kadar kaliteli olduğu bellidir.

babasamsunlu

Alıntı yapılan: Jnr.Serkan - 20 Şubat 2012, 16:51:08

Vaayy.. gidere baaakkk ..  ??? ???
Sana A.C.A.B atkısı takıp polislerin içine atmazsam erkutdem55 ts li olsun  :suslen: :suslen:
görürsün sen.  :evet: :evet:

FaTiH_HaN

Alıntı yapılan: Jnr.Serkan - 20 Şubat 2012, 16:51:08

Sende cesaret bi özgüven patlaması olmuş genç ölmeyi bayılmak zannediyon ellaam  :) Geri fites candır, tavsiye ederim, sonra yazık olur bak  :)

GökhanÇağlar

bence de çok üst düzey bir topçuydu ama Petkoviç yüzünden yararlanamadık.Forvet arkası adamı ön liberoda oynattı sagolsun.
son oynadığı İBB maçında da klasını gösterdi.1 gol 1 asist.Gençlere attığı golde çok klasdı.Ben hep iyi hatırlayacağım Dominguez'i...

minci

Belki futbol olarak beklediğimiz katkıyı yapamadı ama kişilik olarak çok iyi bir insandı. Umarın çocuğu sağlığına kavuşur. Yolun açık olsun Dominguez.

ahmetsefa55

hep içimizde ukte olarak kalacaktır;
acaba petkoviçsiz ve tabi ki kafasını futbola vermiş bir şekilde nasıl oynardı acaba diye sormak ?

kalptenþimþek

domiyi, mitroviçten petkoviçe kadar bütün hocalarla düşündüm ve hiç bir ukde kalmadı içimde..