16- Atilla Özmen

Başlatan germencisse, 14 Temmuz 2011, 20:35:58

« önceki - sonraki »

mehmet yılmaz

4 sezon önceki kaleci Hasan'ı görememiş demek yengehanım :)

Atilla göbekli değil, fiziki yapısıyla ilgili, Zenke gibi. Bir de kafası biraz büyük :) O yüzden tombiş görünüyor. Yalnız son 3 haftanın en iyi isimlerinden birisi Atilla.  >l< >l< >l< >l<

cgr

Maç içerisinde sürekli takım arkadaşlarını uyarması, pozisyonları iyi izlemesi güzel. Fakat biraz bacaklarını güçlendirmesi lazım. Kullandığı toplar ya taca gitti, ya da çok alçaktan...

Levent ÖCAL

canlı olarak bende görmedim o da görmedi abi  :) bende kendisine gerekli açıklamayı yaptım zaten, Atilla dediğin gibi formayı aldığından beri gayet iyi. :--*

King1965

mehmet yılmaz

G.antep bb macindaki kotu performansindansonra aylarca yedek bekledi. Buca macinda ilk macta da oldugu gibi gayet iyiydi. Az gol yemeye devam etti. Oynadigi maclar
Ksk 0-0
Manisa 0-0
Urfa 1-1
Agucu 1-1
Buca 0-0
1461 1-2
Gbb 0-3
Buca 0-0

babasamsunlu

şu takımdaki en düzgün adamın çıktığı maçlarda hiç galibiyet görememeside tam bir trajikomik hikaye..

brigand

İlginç bir adam bence. Sanki her maç oynuyormuş gibi performans sergileyebiliyor. Kişiliğini oturtmuş, meslek ahlakı olan adamın kapasitesi ne olursa olsun nasıl davrandığını en net şekilde gösteriyor. Helal olsun  >l<

Kais

oynadıgı donem kı maclar kotu performans vardı takımca ama o bana gore hep ıyıydı sımdı yıne sonerden sıkılıp ona gorev verdıler bence devam etmelı ıyı gıgıyor

ngonge

Soner çok iyi performans sergilerken o ara Atilla'yı oynatamazdı Hoca.

Atilla süper liginden, ikinci ligine her zaman takımda olmasını istediğim biri. Yaşı genç, yetenekleri süper değil ama iyi bir alternatif. Bu takım Okan'ları falan gördü kalede.

teksas3455

Hocam okan ı hiç hatırlatma atilla onun yanında buffon olur  al_sana

SametYılmaz55

G.antep belediye maçıyla yedek kulübesine geçmişti fakat başka bir G.antep belediye maçıyla oynadığı maçlardaki ilk galibiyetimizi aldık :)

Aslankaya

malkoçoğlu atilla  :D
her iki kaleciyede güveniyorum.benim tercihim soner olur ama sakatlık,cezalı durumda atilla'da bu ligi götürür.

Sioux

küfür eden, terbiyesizlikte sınır tanımayan 1461'lilere hak ettikleri cevabı veren adam.  >l< >l<

minci

80lerden

Bir macti bitti.