10- Ekigho Ehiosun

Başlatan germencisse, 14 Temmuz 2011, 20:29:51

« önceki - sonraki »

samuray

ya tamda sırasıydı tam takıma uyum sağladı bir şeyler koydu ortaya oyn olarak sakatlandı bi kişiye bağlanacak değiliz ya yedek kalanlarda bu şansı iyi değerlendirsinler

5trawberry

Senden hiç bir halt olmaz. İkinci yarı girdin, rakip defansın tek hamlesinde topu kaybettin.

twitter

anca yakalarını kaldırır artist
adam karşı karşıya kaldığı pozisyonda kendi kalesine gol atacaktı az kalsın

Atakumlu

sende topcuymussun ya cok yazık ... sakatlanacam diye bu kadar mı korkak olunur az mucadele et serefsiz seni ...

5trawberry

isyan

Karabük'te bayram varmis 4 aydan beri

Ollivanders

bir insan bu kadar kazma olabilir.

Desiqner

Ben hep diyordum bu çocukta iş var iş var.Ama harbiden kazmaymışsın.O topu oradan nasıl taça atabiliyorsun sen ya? Ayağındaki topları zorlanmadan rakibe vermelerin falan.yok arkadaş karabük yalandan yere trip attı bize :)

Jnr.Serkan

11 Aralık 2011, 21:54:47 #278 Son düzenlenme: 11 Aralık 2011, 22:05:43 Jnr.Serkan
Adam her maç sakatlanıyor.Oğlum seni annenle baban cam'ın üzerindemi yaptı ne yaptı.

fanatik samsunsporlu

bu adamı bize basan menejerlerin taaaa...............

germencisse

Geldiğinde yeni Emenike diyorlardı da,galiba uyruk benzerliğinden di  :)

GökhanÇağlar

Eskişehir maçında 2 metreden boş kaleye atamadın.
mersin maçında aynı yerden taca attın.
bu kadar da kazmalık olmaz...

kamuri

bu maçta taça vurduğun top bana şahan gökbakarın videosunu hatırlattı biraz daha faso verseydin topa hakikaten petkoviçin kafaya atacaktın topu helal olsun ne diyim oysaki ilk gençlerbriliği maçında iki üç kişiyle boğusup golü atınca bizi nasılda ümitlendirmiştin zamanla senin de ne mal olduğun ortaya çıktı

hacettepeli

Allah'tan kiralık almışız. yoksa elimizde patlardı. futbol zekası yok. aygır gibi koşuyorsun ama seyrek düşüyor bilader s..ıyorsun  >:( >:( :kafa: :kafa:

Kodalak

sana hiçbirşey demiyorum kaleye 3 metreden topu taça atan ve hemde korner direğinin hizasında 15 metre geriye taca atan bir futbolcu anca sen olabilirdin.