10- Ekigho Ehiosun

Başlatan germencisse, 14 Temmuz 2011, 20:29:51

« önceki - sonraki »

mehmet yılmaz

Hazırlık maçlarında ürkek, acemi tavırları vardı ve çok da beğenmemiştim ancak hocanın onun üzerinde ısrarla durması onda bir ışık odluğunu gösteriyordu belki de. Nitekim G.Birliği maçında yine heyecanlıydı ama bitmeyen enerjisiyle koşmayı ve güzel bir gol de atmayı bildi. Henüz 20 yaşında ve ilk defa ülkesinin dışına çıkıyor. Bu "kendini kanıtlama" ve elbette "para kazanabilme" arzusu onun en önemli tetikleyicisi olacaktır.

Ekhigo Ehiosun; iyi gidiyorsun ;)
Aferin evlat..

sersa

ÇOK MUTLUYUZ
Lige hem takım olarak çok iyi başladıklarını belirten Samsunspor'un forvet oyuncusu Ekigho,"İyi bir hazırlık dönemi geçirdik. Takımda yardımlaşma ve arkadaşlık en üst seviyede. Gençlerbirliği maçında bunun en güzel örneğini ortaya koyduk. Karşılaşmanın sonlarına doğru biraz bocaladık ama önemli olan 3 puandı. Bunu hanemize yazdırdık. Samsunspor'da çok mutluyum" dedi.

TARAFTAR MÜKEMMEL
Attığı golün peşinin geleceğini doe ifade eden Ekigho,"İyi onnamak ve bunu golle süslemek her oyuncunun hayalidir. Bende iyi oynayıp golümü attığımı düşünüyorum. Bu gol bana ilerisi için büyük moral verdi. Gollerimin peşi gelecek. Çok ateşli ve sadece takımının kazanmasını düşünen bir taraftarımız var. Bu desteğe layık olmak ve onları mutlu etmek için çok çalışacağız" diye konuştu.

http://www.halkgazetesi.com.tr/news_detail.php?id=29330

muzaffer4

dikkat ediyorumda bütün futbolcularımız her röportajın sonunda taraftarımız mükemmel diyor
mükemmel miyiz neyiz acaba 8) 8) 8)

Ahmeti

Bu hafta cincon defansını her tarafa yatırır golünüde atar.

berusa55

Ekigho, ülkesinde manşet
[ 14.09.2011 ]

Samsunspor'un Nijeryalı golcüsü Ekigho Ehiosun, Gençlerbirliği'ne attığı golle, ülkesinde yayın yapan gazetelerin de manşetlerinde yer aldı.Ligin ilk haftasında Gençlerbirliği'ne attığı gol ve oynadığı futbolla Samsunspor'un galibiyetinde önemli pay sahibi olan Nijeryalı golcü Ekigho, ülkesinde de spor gündemine oturdu. Nijerya Milli Takım formasını da giyen Ekigho, için Nijerya Vanguard News gazetesi, "Nijeryalı golcü Ekigho Ehiosun'un takımı Samsunspor, Türkiye Spor Toto Süper Ligi'nin açılış maçında Gençlerbirliği'ni 3-2 mağlup etti. Ehiosun 38.dakikada bir gol attı" İfadelerine yer verdi. Nijerya The Guardian gazetesi ise, "Nijerya Milli takımının golcüsü Ekigho Ehiosun, Samsunspor'un 3-2 kazandığı açılış maçında takımı adına bir gol kaydetti" diyerek milli oyuncularına övgü yağdırdı.

http://habergazetesi.com.tr/haberdetay.php?katID=1&id=80723

s_uzunkaya

ekigho nun sakatlığı ciddimi arkadaşlar? oytnayamıyacakmı tıs maçında...

nomak55

oynamazsa biz onun yokluğunu çok ararız gibi geliyor bana

SerhaT55

Bu maçta büyük olasılıkla oynamıcak dün medicana hastanesine gelmiş sakatmış...

berusa55

Çok aradık seni. Bu maçta sahada olsaydın hamsilere tek başına çakardın.

vanlioglu

yokluğu kesinlikle hissedildi bu sene bizim için çok şey ifade edecek belli oldu.

berusa55

İyileşeceksen iyileş sensiz forvet hattının tadı yok!

mimar55

yokluğun cok hissedildi yerin dolmadı bu senin için iyi ama takımımız için kötü oldu yoksa 3 puanla dönerdik ordudan...

ender

ne kadar hasta bir yonetim.oyuncumuz sakat,nedir sakatligi,ne zaman iyilesir bilen yok.yapin bi aciklama taraftarda bilsin durumu.bu futbolcular sadece yonetim kurulunami oynuyor futbolu.

HoliganSamSunLu

ilk maçta iyi göründü ama birdaha görünmedi :) oynarsa faydalı olur. kaliteli kumaş

samuray

eövet ya bu adam sakatmı sakatlığı geçtimi hiç bi bilgi yok