10- Ekigho Ehiosun

Başlatan germencisse, 14 Temmuz 2011, 20:29:51

« önceki - sonraki »

ult55ras

mehmet yılmaz bundan daha iyi oynar hiç değilse savaşır.

##kdc##

Sonunda bu adam hakkında benimle aynı görüşü duyabilen tüm site üyelerimize teşekkürlerimi sunuyorum... :P

eprianu

Kalpar'ın devre arasında Ekigho'yu neden göndermeye çalıştığını anlıyoruz herhalde şimdi

SametYılmaz55

Mamalak bu adam.Canberk'in o pasına nasıl koşmazsın? Hücumda bir halta yaradığın yok bari kaldır bir tarafını da defanstaki arkadaşların rahatlasın.elin belinde boş beleş geziniyorsun.acilen Musa Sinan'ın iyileşmesi lazım yoksa bunla sezon bitmez

s_uzunkaya

Tam Abduraman ÇELEBİ yaaa  :kafa:

celebi

s_uzunkaya

25 Mart 2014, 11:25:13 #1386 Son düzenlenme: 25 Mart 2014, 11:35:21 slazenger
"Koyunun olmadığı yerde keçiye Abdurrahman ÇELEBİ derler"... malumunuzdur zaten ;)...tamamıyle tesadüf, üzerinize alınmayın sayın çelebi :)...zatende abartı yapmak amacıyla iyi bir şey olarak bahsetmiş abdurahman çelebiden :)

Ahmeti

Yahu arkadaş maç bitmiş arkadaşların kavganın eşiğinde sen ise orta sahada dönmüşsün gö.... bize doğru kömüş gibi yatıyorsun bu ne vurdum duymazlık.

FaTiH_HaN

Bu adamın bi standartı yok ya çok iyi konsantre olup bize maç aldırıyor (nadiren) yada 'Gamsızın götüne kazık çakmışlar bu gürültü de nerden geliyor demiş' tarzında kafasına göre takılıyor, Ankara maçında oynadığı oyunun bir izahı yok, toparlanması lazım.

özkan

oguz_5528

Şu iyi oynadığı 2 maç sayesinde sezonu kapatırım kafasında...

Tufan

30 Mart 2014, 01:44:47 #1391 Son düzenlenme: 30 Mart 2014, 01:56:09 Tufan
varlığı ayrı dert yokluğu ayrı dert idiotun.

##kdc##

Bizi önce çıkartıp sonra da defolup gittiğin günler çok yakın inşallah

GençKozluklu

Bu adama olan bütün kredim bitti. Defolup gitsin. Hasbelkader bir go lattı artık sezonu kapatır. Dengesiz.

GençKozluklu