10- Ekigho Ehiosun

Başlatan germencisse, 14 Temmuz 2011, 20:29:51

« önceki - sonraki »

ngonge

Lütfen git Ekigho daha fazle nefret ettirmeden. Senin yerinde Roberts olsa takımın kafadan 5-6 puan fazlası vardı.

SametYılmaz55

ilginçtir ama yarın bundan gol bekliyorum :deli:

cakir55

Şampiyon yap bizi cehennemde yak bizi

* tapatalk

##kdc##

Bundan hala medet ummak, akıntıya kürek çekmekten başka bir şey değil..

Sadece Samsunspor

Bugün golünü atıp 2. devreye bomba gibi girecek inşAllah

cany

devre arası parasını aldıysa oynar da almadıysa bi şey değişeceğini sanmıyorum. alacağı var deniyodu

##kdc##

Yönetime önerim;
Bugünkü maçtan sonra kesin Umar için bir kaç takım kapımızı yoklar, Umar diye Ekigho'yu birine yutturup elimizden çıkarabiliriz, güveniyorum bunu başarabiliriz...   :evet:

Sadece Samsunspor

Ekighonun bugun gollerden sonra kulubeden cikip taraftar gibi sevinmesi 2. Devre icin istekli oldugunu gosteriyor bence

sadece55

Öyle yada böyle bir şekilde takıma girmesi lazım..Ben iyi bir ekighonun çok can yakacağını düşünüyorum.

Integral

ekigho hızlı bi oyuncu, çalım atar, uzaktan sert şut atar, zor pozisyonlarda atabilir. ne problemleri var bilmiyorum ama bunları aşması kendisi için de takım için de faydalı olacaktır.

tuna da iyi çıkarsa sağlam bir defansımız olmuş olur, solda abs ile.
4-4-2 sistemi ile oynarsak ilerde adiloviç indirir, ekigho gönderir.

sol kanatta musa sinan ortada erdem ve zafer(duruma göre arif ve musa aydın değişimleriyle) sağ kanatta umar(yeri gelince canberk) ile ve en önemlisi böyle bir taraftar ile bu takımın şampiyon olmaması için bir neden yok.

şu takım süper lige çıkamazsa yazık olur.

55.hakan

Serkan gireceğine Ekigho girsin oyuna.

55.hakan

Hoca Ekigho'dan verim alamıyormuş aynı mevkiideki Serkan Çalık tan alabiliyor muymuş verim.Böyle yaparak aynı zaman da hak da yemiş oluyorsun Kalpar.Maç kazandıktan sonra istediğin gibi at oynatamazsın takımda.Her geldiğin dönemde bir adamı kafaya takıyorsun.Yiyorsa Serkan Çalık ı da yollasana Ekigho ile birlikte.

cembaba

Hoca tamamen silmiş Ekigho'yu.

cakir55

Oynatmayacaksan yollayalim yerine adam alalım uğraştırma bizi kalpar.

* tapatalk

##kdc##

Haydi Kalpar, bunu ancak sen başarabilirsin, gönder Ekigho'yu omuzlara alalım seni :)