10- Ekigho Ehiosun

Başlatan germencisse, 14 Temmuz 2011, 20:29:51

« önceki - sonraki »

Dartagnan

Abı adam tek basına o defansta gayet ıs basardı neden oyle dıyorsunuz ya?  Ben mı yanlıs mac ızledım dagıttı savunmayı o tarz bı oyuncu olmamasına ragmen.  Bu sekıl son vurus becerıksızlıklerını de bılıyoruz ama adamın bızden daha cok ıstedıgıne ınanıyorum gol yapmayı. Evet sovuyoruz söveceğiz de ama bu adama gebeyız bu acık. Ayrıca allah askına umar dıye bagırmaktansa ekıgho dıye bagırsaydık cok mu  sey kaybederdık? Adam bellı kı super lig stresını hala atamamıs uzerınden.  Ama bız ne zaman sağduyulu yaklastık kı ölürdük adama destek verseydık. Sahiplenseydık.

fanatik samsunsporlu

gencer ve can aratı haluk yıkardı.ekigho da boşa çıkardı olmadı

ugurozkan

dün akşamki pozisyonlar zaten malumun ilamı. taraftar ekigho'nun neler yapabileceğini de neler yapamayacağını da çok iyi biliyor. kalpar da öğrenmiş oldu.

bu çocuk santrfor oynayamaz, ama ligin üzerinde bir forvet oyuncusudur. umarım kısa zamanda tam performansla ve doğru görevinde oynamaya başlar.

Burak

Adamın ne suçu var abi son vuruşlarının iyi olmadığı aşikar zaten bu adamı ya sağa ya sola koyacaksın mesela ibb li defans oyuncusunun sarı kart gördüğü pozisyonda topu kimse oraya kadar götüremezdi son vuruşu yok kabul ama hepimiz bir santrafor a ihtiyacımız olduğunu biliyoruz belki ilk defa tam göbekte oynadı Türkiye'de biz Zenke yi topçu yaptık golcü yaptık onu da yaparız evelallah

GökhanÇağlar

Adam gol atmayı bilmiyor sonradan bu yeteneği kazanma şansı çok az, kanatta oynarsa faydası dokunur ancak.

özkan

sol kanatı 9 numaraya korsan en fazla bu olurdu .adamda suc yok.cok acil bır fovet alınması lazım.

mimar55

Bu mac kötüydü kanata gitti top aldı ama içeri asist tarzında pas verdide kacıran mı oldu. Kampı bizimle yapmaması yabancı takıma yoksa bence pttde banko oynar kaliteli futbolcu ayaklarına cok hakim sezonun iyi transferinden tüm takımlar dahil bencede adnan hariç geri kalan transferlerde yönetim cok başarılı

orucreis

tamam forvet degilsin fakat o pozisyonda napmayi düşünüyordün önce kaleci sonra kale direklerini mi calimlamayi !!!! kale önünde  arkanda 2 adam var vurcan başka çare yok onu da yapmadin .....

allahtan diyorum ilk geldiğin sene askerde idim göremedim yoksa bu yaşta kalp sinir böbrek tansiyon şeker hastası olurdum herhalde.....

cakir55

Ekigho başkan forvet gelince daha iyi olacaktır. Ayrıca Ekigho Bmc motoru gibi biraz geç açılıyor sol kanata geçmesiyle dagitip gider ligi.

GT-I8160 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Akyol

Fazla şey istemiyoruz kalenin ağzına gelince plase yap hepsi bu!

cakir55

Bu lige fazla bir adam Ekigho çok net söylüyorum. Son vuruşlarında eksiklik var tamam ama birebirde çok etkili. Burda iş Kalpar'da bitiyor. Adamı sol kanata aldığı dakika çok faydalı olup asist ve goller atacaktır. Bugün Umar ile maçı bize getirecektir, güveniyorum Ekigho'ya.

Lusage

Beklenmedik hareketlerin adamı.  :D :D :gooolll

fanatik samsunsporlu

ilk yarı o pası verseydin de umar atsa olmazmıydı

Sadece Samsunspor

Son golu kacirsaydin pis sovecektim sana  :D

5trawberry

Şimdi akıllandın umarım net pozisyonda acımadan vurman gerektiği konusunda.

Her mac mutlaka en az iki kere tehlikeli pozisyonlara giriyor bugün birini gole çevirdi.