20- Pal Lazar

Başlatan 55(tuncay)55, 27 Haziran 2011, 22:39:03

« önceki - sonraki »

kumköylü ahmet

sahada tek oynayan kemal ve bance vardi gerisini sahada ariyorduk

55__Gurbet__55

2 metre pas atamayan, orta yapmasina beceremeyen bir sag bek. Senin kanat gs icin koridor gibiydi.

feveran

adam daha orta bıle yapamıyor butun guvenımı boşa cıkardın gercek facesini bikle kapattı galıba o kadar küfürden sonra bence adem denenmeli

Dartagnan

2 mac kendını gosterdıgı zaman adamsın Lazar dıyenlere bakacagız.Kötü oynadıgını kaul etmekle bırlıkte gencler macında ıyı oldugunu da belırtmek ıstıyorum.1 tane macla bırlıkte adamları degerlendırmekten vazgecemedık bır turlu.

feveran

¤*¨¨*¤.¸¸...¸.¤*¨¨*¤..¤*¨¨ * ¤
\¸.¤ ♥ S a M S u N S P o R ♥ ¤
.\¸.¤*¨¨*¤.¸¸.¸.¤*¨¨*¤..¤*¨¨ * ¤
..\
☻/
.▌
/ \ ALEM DUYSUN KRAL SAMSUN !!! ♥

twitter

feys kapatmış herhalde

ahmetsefa55

çok kötüsün diptesin yani inanılmaz kötüsün...

berusa55

Adem Alkaşi Lazar'dan vallahi iyi!

55__Gurbet__55

Mac boyunca yaptigin tek olumlu sey o kirimzi karti görmekti.Takimina bidaki mac icin büyük bir iyilik yaptin.

sadece55

Adem geliyor adem...

ngonge

Bence o kadar da kötü değil. Adam sağbek oyuncusu ama çok hücum etkinliği bekleniyor ondan ve o açıdan yeterli değil. Diğer yandan çok enerjik, sürekli ileri çıkıyor geri dönüyor. Biraz geliştirebilse kendini çok daha faydalı olur.

hacettepeli

aptalca kırmızı kart görmüş. hazırlık maçlarındaki lazar'dan iz yok. demekki önemli maçların adamı değil, halı saha topçusuymuşsun  1dk!!!

sadece55

Bence Lazar yabancı kontenjanının hakkını verebilcek gibi durmuyor

5trawberry

İlk yarı hep Sağ kanattan geldiler.
Sen nerde çalışıyorsun kardeş? Birtane topu olumlu kullanamaz mısın?
Yeminle söylüyorum, devre arası orta kesen minik Samsunspor futbolcuları bile senden iyi orta açıyordu.
Hadi orta açmanı da istemiyorum da, yerini bil be!

LisandroLopez

Beyler rezalet oynuyor ama Bance e yaptığı ortaların haddi hesabı yok.. Sert ve kavisli sayısız orta yaptı ts maçında...