Kazım Yılmaz ve Yeni Yönetimden Bilgilendirme Toplantısı

Başlatan salihcakir, 17 Mayıs 2011, 18:32:32

« önceki - sonraki »

Ajan

Bu yönetimin taraftar ile bağları çok yüksek olacağı kesin.1965 Genç Samsunsporlular oluşumunda yer alan birkaç isme yöneticilik için teklifte bulunmuşlar.Bulundukları insanlar işlerinin yoğunluğu ve ailevi nedenler dolayısı ile kabul etmemiş ama küstürerek bu tribünlerden uzaklaştırılan insanları hatırlamaları bile takdire şayandır.

Ollivanders

Yeni yönetime olan güvenim her geçen gün azalıyor. İç transfer de bari birşeyler yapın . O da yok.

sadece55

samuray

hayret ya daha adamlar resmen seçilmediki bu sabırsızlık neden 28 mayısta ilk toplantıda çoğunluk sağlansa iyi olur bir an evvel transfğerler hoca yapacakları çok iş var

Ahmeti

28 Mayıs'ta çoğunluk sağlanabilmesi için birşeyler yapılmalı , başka aday çıkmayacaksa gerekli yerler bilgilendirmeli, 4 Haziran'a ertelenmesi yapılacak olan işleri bir hafta geri atar

Oysa bizim boşa geçecek bir günümüz bile olmamalı

berusa55

Liste şekilleniyor
26 Mayıs 2011 / 13:41
4 Haziran'da yapılacak olağanüstü genel kongrede yönetime talip olan Kazım Yılmaz'ın liste çalışmalarında sona geldiği ifade edildi.
Yılmaz'ın, yeni yönetim kurulu listesinde Necmi Hatipoğlu, Tarık Cengiz, Süleyman Salur, Tahsin Kosif, Suat Çakır, Haluk Tan, Cevat Öncü, Cahit Kaya, Can Aydın, Fatih Keskin, Helim Kurt, Şafak Gedikoğlu, Veysel Tokatlıoğlu, Bilal Seyhan, Fethi Eldemir ve Abdi Azgar yer alıyor. Diğer isimler ise bugün netlik kazanacak ve liste son şeklini alacak.

http://www.dengegazetesi.com.tr/news_detail.php?id=57906

maraton

eskiye rağbet olsa bit pazarına nur yağardı !!!!!!!!! bazı isimleri görünce listede eskiye gittim ve ağazımdan işte bu cümle döküldü !!  :-X

Sioux

AlıntıAnkara'daki görüşmeler sona erdi
26 Mayıs 2011 / 15:02
Samsunspor Başkan Adayı Kazım Yılmaz, 3 gündür Ankara'da sürdükleri çalışmaların sonuna geldiklerini açıkladı.

Samsunspor'un yeni dönemdeki Başkan Adayı Kazım Yılmaz, "Ankara'da üç gündür devam eden yoğun çalışmalarımız neticesinde Samsunspor olağanüstü genel kurulunda kulübümüze yeni sezonda önemli kazanımlar sağlayacağına inandığımız, Samsunspor'umuz adına bu süreçte yapılması gereken tüm çalışmaları tamamlamış bulunmaktayız." dedi.

"Bundan sonraki çalışmalarımız aynı hız ve kararlılıkla Samsun'da devam edecektir. Kongreye kadar olan tüm çalışmalarımız kongre sonrasında siz değerli kamuoyuna tarafımızdan bildirilecektir." diyen Yılmaz, " Çalışmalarımız esnasında basında yer alan oluşturmakta olduğumuz yönetim kurulu ile ilgili çıkan isimlerin hepsi bizim için çok değer taşımakta ancak henüz yönetim kurulu listesi çalışmalarımız devam etmektedir.
Bize göstermiş olduğunuz desteğinizden ötürü tüm kamuoyuna şahsım ve yönetim kurulum adına saygılar sunuyorum." diye konuştu.
haberexen

SSKLA

Alıntı yapılan: Serpico - 23 Mayıs 2011, 17:49:40
Yeni yönetime olan güvenim her geçen gün azalýyor. Ýç transfer de bari birþeyler yapýn . O da yok.

İleri görüşüne hayran kaldım abi daha yönetim seçilmeden bu yönetimden bir halt olmayacağını anlamışsın. >l<