Bank Asya 1.Ligi /34.hafta SAMSUNSPOR'umuz - Ç.Rizespor: 1-2

Başlatan berkay55, 08 Mayıs 2011, 15:52:09

« önceki - sonraki »

kuzey55

Ahmeti

hakan55

Stadın dolmayacağını düşünüyorum.Sorduğum herkes gelmiyeceğini söylüyor.Bu kimseler antep maçına kadar geliyorlardı dilim varmıyor o sebebten dolayı gelmiyoruz diyorlar... :(

kuzey55

Alıntı yapılan: hakan55 - 09 Mayıs 2011, 18:16:44
Stadın dolmayacağını düşünüyorum.Sorduğum herkes gelmiyeceğini söylüyor.Bu kimseler antep maçına kadar geliyorlardı dilim varmıyor o sebebten dolayı gelmiyoruz diyorlar... :(

koreografiyi daha rahat yaparız maraton tıklım tıklım olmazsa...ayrıca o stat her türlü dolar...

King1965

Alıntı yapılan: hakan55 - 09 Mayıs 2011, 18:16:44

O senin gorusun hakan .. Ben yolda izde kımı gorsem herkez maç için bilet kalmaz vs diyorlar erkenden çıksa hemen alsak diyorlar.. O stad tıklım tıklım dolar dısarıda kalan bıle olur merak etmeyın..

Serkan

Alıntı yapılan: Umut - 09 Mayıs 2011, 20:09:17
Malum o gun travzanin da belediyeyle maci var. Maca hem samsun hem bozbaykus atkisiyla gelsem sorun olur mu ki :-\

Bana kaptırmazsan sorun olmaz:D

Serkan

Alıntı yapılan: Umut - 09 Mayıs 2011, 20:16:42
Yok abi oyle sey olur mu. ;D sokakta formanin uzerine takip dolaniyorum. Oo bozbaykus diyip alkislayan bile cikiyor. Pazar gunu de travzanin maci varmis. Maca onla mi gitsem diye dusundum ama kararsizim.

tamam işte kardeşim Sağolsun Erdal hala ayarlayamadığı için her an atkına iş olabilirim diyorum ondan sen tak gel atkını :D

supernatural_55

beyler biletlerin yarın çıkıp çıkmayacağına dair bi bilgisi olan var mı?

Ollivanders

Alıntı yapılan: supernatural_55 - 09 Mayıs 2011, 23:14:24
beyler biletlerin yarın çıkıp çıkmayacağına dair bi bilgisi olan var mı?

geliyor musun len :D

CurvaSs

serkan abi, ayıp ettin. kayseri'ye gidiyorum çarşamba günü. maçtan sonra elinde olur inşallah atkı:)

supernatural_55

twitter

şunları yeneriz inşallah rize kimdir ki maç verelim ya

Sonuna Kadar 55

yeneceğiz başka şansımız yok

Fecr_55

Su mesaji yazarken bile ellerim titriyor, orada olacagim, evimde yerimde izleyecegim SAMSUNSPOR'umu..
Bu ligdeki son macimiz, beraberlige tahammülüm yok acikcasi, ya kazanacagiz ya da kazanacagiz..Baska alternatifi olmayan bir mac..ALLAH yüzümüzü güldürür insAllah..

Sioux