2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

55_OrHaN_55

altta yorum yapan kayserisporlu vatandaş da aklısıra akıl veriyor samsunspora. şöyle yapın düşmeyin, aman şunu yaparsanız sonunuz şöyle olur diye. neredeen nereye. sanki süper ligin sahibi onlar, biz yeni taşınan kiracıymışız gibi...

Tanju Con

cernat istiyoruz...bi der ericiyesdeki veli ayibogan gibi...is yapar...

lucarelli

Fuat Çapa mı??? Yuh artık daha neler..

kuzey55

kemal beşiktaşla 4 yıllığına anlaşmış

kaynak NTVSPOR

Shane_Falco

Alıntı yapılan: kuzey55 - 16 Mayıs 2011, 14:24:53
kemal beşiktaşla 4 yıllığına anlaşmış

kaynak NTVSPOR

La şimdiden canım sıkıldı be şu haberleri duymaktan.Gidecekse gitsin artık ala ala :S :S

Ahmeti

Fuat çapa teknik direktörlüğe Belçika'da başlamıştır. Belçika üçüncü lig takımlarından Turnhout'da göreve başlayan ve bu takımda şampiyon olan çapa, daha sonra ikinci lig ekiplerinden patro maasmechelen,heusden-zolder,geel,ve K.F.C.V.W. hammehamme'de kariyerini sürdürmüştür.

Hiddik'in yardımcısı olarak A Milli takımda göreve getirilmiştir.

2007-2008 futbol sezonunda TÜRKİYE süper lig ekiplerinden Gençlerbirliği'nin başında görev alan Çapa,

2008-2009 sezonunda Hollanda'nın mvv maastricht takım teknik direktörlüğüne getirilmiştir.

Avrupa'nın birinci ve ikinci liglerinde görev alan diplomalı tek Türk teknik direktör olma özelliğini taşıyan Çapa,Belçika futbol federasyonu'nun düzenlediği törende futbolda en yüksek diploma olan UEFA PROLİSANS DİPLOMASI'nı almıştır.

Beş dil bilen ve Hollanda'nın kondisyon okulundan mezun olan Çapa 2003-2004 yılında Hollanda'lı çalıştırman Guus Hiddink'den eğitim almıştır.

Aynı zamanda bankacı olan Çapa evli ve iki çocuk babasıdır.

fındık

adamın çamaşırlarını resmen ortaya döktün :D AHMETİ55

Ahmeti

valla kardeşim merak ettim araştırayım dedim böyle birşe çıktı ortaya bende suç yok

nomak55

ngonge

Fuat Çapa'nın hiçbir başarısı yok.

Belçika ikinci liginde vasat bir takımı çalıştırdı.

G.Birliği'nden kovuldu, Kasımpaşa'da 16 maçta 9 mağlubiyet aldı.

Bir sürü ismin dedikodu var ama hepsi çok kötü isimler.

Korktuğum takım süper lige çıkınca popülist politikaların, menejerlerin-bağlantıların, hatır gönül ilişkilerinin merkezi haline gelmesi, ki malesef şu anda tüm olaylar ona doğru gidiyor.

samsunluhakan

FUAT ÇAPA GELECEGİNE hüseyin hoca kalsın daha iyi

samuray

ya hayret nerden uyduruyorlar bu haberleri kemalin sözleşmesi bitmeden nasıl beşiktaşla 4 yıllığına anlaşıyor

altunay

istanbul büyükşehir bld oynayan holmen var süper bir adam samsunsporda çok iş yaparr

erhan55

Kemal'in daha kimseyle anlaştığı yok da ben adamın tavrına uyuz oldum böyle gönlü hemen istanbul'a kayacaksa aptal aşık gibi oynayacaksa zaten gitsin dursa da hayrı olmaz. Aklı varsa samsunda 1-2 sene kalır pişer sonra çok daha iyi oturur istanbul masasına şimdi giderse kurtlar sofrasında yem olur. Onun dışında süper ligde bu sene anlaşması biten çok iyi oyuncular var. Ve istanbul takımlarında olmalarına rağmen anadolu kluğleriyle görüşüyorlar. misal Uğur Boral eskişehirle görüşmeye başlamış. Milli takıma kadar yükselmiş güçlü bir adam. Bizde çok da iyi iş yapar Turgay'ın yerine alınabilir bence.Çok da iyi doldurur Hakan'ın yanını tabi Hakan'a alternatif genç almak da lazım. Zenke Agbetu ikilisi kesin tutulması gerekir. Ayrıca başkan artık gayri resmi de olsa belli. Şimdiden neden hala görüşmeye başlanmadı ya da biz mi duymadık? bilgisi olan varsa yazsın arkadaşlar.

samuray

bu ne ya messi abdülazizi nereden tanıyormuş da onunla oynayaçak şakamı bu bu olsa olsa çakma messi olabilir dikkat  :D :D :D ::) ::) ;D ;D