2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

LisandroLopez

Evet, Ahmet Şahin'den iyi yada bir alt seviye de bir kaleciye daha ihtiyacımız olduğu konusunda hemfikir olmamız sevindirici ;D
Yoksa Ahmet Şahin'i eleştiren taş kesilir.Kemal'i zaten konuşmaya gerek duymam, süper ligde her takımda oynar bu kadar da iddaalıyım.
E Murat gibi fizik olarak düşük seviyede görünüp yıkılmak bilmeyen oyunun 2 yönünü oynayıp süpriz şutlar atabilen yetenekli bi ortasaha oyuncunda var elinde.
Bu oyunculara ek olarak Arevalo Rios, Zenke, Lazar ve Ergic ile de bi zahmet rahatca ilk 10 içinde yer bul kendine.Takımdaşlık da önemli tabiki.

ibo055

26 Haziran 2011, 17:59:00 #4021 Son düzenlenme: 26 Haziran 2011, 18:02:58 ibo055
Serdar Gürler yarın imzayı atıyor bu akaşam samsuna geçti  tek anlaşılmadıkları  konu ise  para degil 5 yıllık imza serdar 2 yıl istiyor bizimkiler 5 yıla imza attımaya ugraşıyorlar
yarın imza işi bitiyor hadi hayırlısı
ayrıca kendisi termeli olur
kaynak : amcası

twitter

2 yıl olmaz serdarcığım hele önümüzde kemal örneği varken hiç olmaz

jean

atalim su imzalari artik ya sIktI iyice ins sabrin sonu selame olur gercektende

ChucKeR

Hala kaleci transferini düşünüyosunuz. farkında deiliz belki ama takımın ofansif aksiyonları çok düşüktü geçtiğimiz yıl. sadece zenkenin fiziksel artılarını kullanarak etkili olduk. ligde bu özelliği de yeterli olmayacak.
agbetu ufuk ligin çok altında arkadaşlar.agbetunun driblinkleri ufuğun kendi ekseni etrafındaki artistik hareketleri çok sıradan ve bank asya da bile zaman zaman işe yaramadı. hatta zenke den bile umutlu deilim ben inşallah başarılı olur o ayrı.
bu durumda bizim kaliteli ofansif adamlar almamız lazım. evvelki yıl ayrılan turgut oktay kalitesinde bile adamımız yokken kaleci alternatifi aramak bence çok abez.
ahmet ligde sırıtmayacak 3 oyuncudan biri. diğerleri de kemalle murat.
geçen sene elde kaliteli bi kadro olduğuna da kesinlikle katılmıyorum. bizi şampiyon yapan arka tarafın oturmuş olmasıydı. bank asya 1 senelik planlarla kurulan takımların ligi bizim tek artımız oyuncuların birbirini tanıyarak lige girmesiydi. 11de ersin-adem-orhan-turgay-agbetu 5lisi varken nasıl bu takım rahat şampiyon olurdu diyebiliriz? 1 sene evvel bu arkadaşların performanslarına ve ligdeki durumumuza bakalım.
ahmete alternatif tabi ki gerekir belki daha da iyisi gerekir ama kale transfer yapılacak son bölgedir bence.

Gökberk55

Alıntı yapılan: ChucKeR - 26 Haziran 2011, 18:17:29
Hala kaleci transferini düşünüyosunuz. farkında deiliz belki ama takımın ofansif aksiyonları çok düşüktü geçtiğimiz yıl. sadece zenkenin fiziksel artılarını kullanarak etkili olduk. ligde bu özelliği de yeterli olmayacak.
agbetu ufuk ligin çok altında arkadaşlar.agbetunun driblinkleri ufuğun kendi ekseni etrafındaki artistik hareketleri çok sıradan ve bank asya da bile zaman zaman işe yaramadı. hatta zenke den bile umutlu deilim ben inşallah başarılı olur o ayrı.
bu durumda bizim kaliteli ofansif adamlar almamız lazım. evvelki yıl ayrılan turgut oktay kalitesinde bile adamımız yokken kaleci alternatifi aramak bence çok abez.
ahmet ligde sırıtmayacak 3 oyuncudan biri. diğerleri de kemalle murat.
geçen sene elde kaliteli bi kadro olduğuna da kesinlikle katılmıyorum. bizi şampiyon yapan arka tarafın oturmuş olmasıydı. bank asya 1 senelik planlarla kurulan takımların ligi bizim tek artımız oyuncuların birbirini tanıyarak lige girmesiydi. 11de ersin-adem-orhan-turgay-agbetu 5lisi varken nasıl bu takım rahat şampiyon olurdu diyebiliriz? 1 sene evvel bu arkadaşların performanslarına ve ligdeki durumumuza bakalım.
ahmete alternatif tabi ki gerekir belki daha da iyisi gerekir ama kale transfer yapılacak son bölgedir bence.

forveti söylemeye bile gerek duymadık zaten o ihtiyaç çookkkk açık,onun icabına bakarlar heralde biz ercümentin yazıyı irdeliyoruz :)

Uğur Yıldız

süper lig için iyi bi frovet şart kesinlikle aslında hocanın oyun stilinde turgut her ne kadar siteden bazı kesim karşı çıksada işe yarayabilir.Kalpar reisin kaprisleri olmasa şu an elimizde oktay delibalta olurdu ama olmadı.Kaleyede bi alternatif şart kesinlikle ama forvet öncelikli olmalı.

germencisse

Uğur Yıldız

ah kazım reis falcaoyu alda gel da bitsin sıkıntımız :) :)

sunbeam

Alıntı yapılan: germencisse - 26 Haziran 2011, 18:53:48
Transfermarkt'a göre Lazar ve Rios artık bizde ;

http://www.transfermarkt.com.tr/tr/statistiken/wettbewerbe/transfers.html

Gecen seferde Nicolita artik bizdeydi. Simdi kayboluvermis. Nedenini aciklamama gerek yok herhalde.

jean

yine soyluyorum kaleci transferine gerek yok inanin kilicarslan guzel kaleci yazik ederiz kendisine su imzari atalim ins halil altintop gibi supriz olmaz

samuray

ya hala netleşen transferimiz yok doğru dürüst bu yönetim seçileli neredeyse 1 ay oldu vede kesin seçileceği çok öncedende biliniyordu şimdiye kadar net leşen tek transferimiz burak çalık bir sürü dedikodu dolaşıyor rios pal lazar brezilyalı stoper ivan ergiç insua mustafa sarp şu samsunlu olan genç futbolcu kardeşimiz ismini hatırlayamadım şimdi evet daha zaman var ama karamsarmlığa kapılmak istememe rağmen her geçen gün sayfalara bakmaktan gına geldi ya yokk o olmadı öbüründe pürüz çıktı geldi geliyor şu oldu bu oldu inşallah iyi transferler yupılır beklentimiz bu yönde herkes gibi yoğun
ekilde kaleci alınsın alınmasın tartışmalarıda yaşanıyor sayfada bence ahmet şahine bi yedek kaleci alınmalı sakatlansa cezalı duruma düşse kılıçaslan mı koruyacak kaleyi ahmete güveniyorum ama iyi bi yedek kaleci ollmalı diye düşünüyorum bir santrafor ön libero orta ysaha ve kanat larıda kullanabilen tarsda oyunun iki yönünü de oynayacak olacak inşallah hayırlısı

ahmetsefa55

la samuray üst üste msj atmaktan ceza aldın hala yazıyon  samsunspor_x ;D :D ;D samsunspor_x

AntZ

Arkadaşım o kadar uyarıya rağmen sırf bu yüzden 1 hafta no post cezası aldın, lütfen artık çeki düzen ver yazdıklarına.

Ayberk

İçinizi karartmayı istemiyorum ama kafama takılan bir şey var. Şimdi eğer Rios yarın geliyorsa çok ilginç bir tablo var demektir ortada. 1 Temmuz'da Copa America başlıyor, Rios da Uruguay kadrosunda. Bu adam milli takım kampını bırakıp dünyanın öbür ucuna sözleşme imzalamaya gelecek, hem de milli takım bazında en önemli turnuvalardan birinin başlamasına 4 gün kala :-\ Hayır gel-git nerden baksanız 4 günü heba olur adamın yolda zaten. Bizim Türklerden biri yapsa açardık ağzımızı yumardık gözümüzü! İnşallah gelir diyeyim... (Kafam karıştı da)