2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

yirmiuc

Ben anlaştıkları ismin pal lazar olduğunu düşünüyorum ama inşallah yanılırım.

erkan55

salih demir
bu siteye üye olan samsunkopat degil mi?

AntZ

19 Haziran 2011, 00:53:05 #2972 Son düzenlenme: 19 Haziran 2011, 01:46:20 AntZ
Hayır değil, o Salih Çakır, Ayrıca kullanıcı adı da salihcakir oldu  ;)
Ayrıca bu menejer de Salih Demir değil Salih Öztekin  ;)

Baş Harfi M.S. mi diye soran kişinin profiline baktım (Emre Demir), sefa1903 e en iyisi ben içerden öğreneyim şu transferi yazmış sonra da;

şimdi sordum. Birkaç tane görüşülen varmış. Bir tane italyan, bir Brezilyalı. İki tane daha var dedi. Ama isim vermedi. Yarına...

yazmış... İlgilendiğimiz transferler sanırım bunlar..!

http://twitter.com/EmreDemirer

(Çok mu derine indik ne  :-[)

erkan55

Ayberk

Swiss International Football Agency isimli menajerlik şirketinin sahibi Salih Öztekin. Ama transfermarkt'ta çıkmıyor :-\

altunay

anlaşılan oyuncu Vilmos Vanczak olabilir

55__Gurbet__55

Bunlarda iyice abartmaya basladilar.  Alti üstü bir transferi devlet sirri yaptilar.Yavas yavas bu transfer isi sikmaya basladi.  :x(( :x((

AntZ

"Kilit oyunculardan biri" ifadesinden dolayı ben daha çok oyun kurucu ya da orta sahadan bir isim bekliyorum. Her mevkide kilit oyuncu olabilir o da ayrı konu.

samsunluhakan

transfer inşallah hayırlı olur meraktan uyuyamıyoruz.. inşallah romanyada gol kralı olandır

Uğur Yıldız

bu milletide anlamıyorum ya sanki devlet sırrı verse isimleri nolcak sanki :kafa: :kafa:

AntZ

İpuçları sonucunda 2 isim üzerinde younlaştım ve anlaştığımız ismin Emiliano Ariel Dudar ya da Moreno Costanzo dan biri olduğu sonucuna vardım.  :evet: Sabah Dudar'la anlaştığımız haberi duyurulursa onlardan önce ben duyurayım  :D

( Not: İsimlerin hiçbir kesinliği yoktur, tamamen varsayımdan ibarettir, ilgilendiğimiz oyunculardan birinin İtalyan olmasından yola çıkarak salladım  :)
Sonra vay efendim söylediğiniz isimler yalan çıktı demeyin   :D)

Ertuğrul Sağlam

Emiliano Ariel Dudar, Moreno Costanzo Samsunspor için tarihi transfer olur. Birde bunlara ek olarak Degen'i aldıkmı ligin başlamasını iple çekerim artık. neyse ben uykusuzluktan ve yorgunluktan ne dediğimi bilmiyorum yarın transfer haberleri ile uyanmak dileği ile forumda bulunan herkese iyi geceler....

KareAs55

Costanzo iyidir iyi  :)

Hocam işte getir young boysu  :oyun:

AntZ

Dudar, Costanzo, Degen gibi isimler bekliyorum ciddi ciddi. Basında geçen Lazar gibi isimlerin hiçbirinin de alınacağını sanmıyorum.