2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

sadece55

La adamın haberi bile yoktur fanatik sallıyor işte

s_uzunkaya

havlamasını dahi bilmiyor bu it yaa... alt yapıyo gönder de kazığa yağsız otur.. dallama bide hayır kurumundan bahsediyor. gönder saha sola da belki yediğin kazığı azcık olsun çıkarabilirsin. bu salakta ne kadar para var aga yaaa, yiye yie bitiremedi şaptirik. hadi bitiremiyo anladık para .ok gibi de insan bari pes eder yeter artık beceremiyom der. amma söğüşlüyolar adamı yazık yaa :D

emre

aynı haber ajanssporda da var. ben yazmak istemedim bu gerizekalı açıklamaları. çok sinir oluyorum bu tür kendini beğenmiş açıklamalara. 2 transfer yapınca afedersiniz oturma grupları tavan yapıyor bunların ama futbol sahada oynayarak kazanılıyor. geçen sene gördüler 17 de 17 yi bu sene de görecekler hiç şüphem yok. Allah bir para vermiş gerisini koy vermiş.böyle geri zekalı başkanlar düşman başına...

fındık

O zamna maçlara A2 le çıkda görim Demirdöküm(demirören) :deli:

Atakumlu

Turgay ın kötü oldugunu cumle alem biliyor ama takımda ki futbolcularla arası en iyi olanların basında Turgay geliyor  ;) 11 baslatsın diyen yok turgayı hic olmazsa takımda 1 sene daha kalmalı...

fındık

Gençlerbirliği'ne 3 oyuncu 13 Haziran 2011 12:32 | NTVSpor.net

Gençlerbirliği, Dardanelspor'un 3 genç yeteneği kaleci Ferhat Kaplan, sol bek Sakıp Aytaç ve orta saha oyuncusu Özgür İleri'yi kadrosuna dahil etti.

DEVRİM ÇETİN - Geçtiğimiz sezon ligde istediği performansı bir türlü elde edemeyen Gençlerbirliği, transferde harekete geçti.

Ankara temsilcisi, bu sezon TFF 3. Lig'e düşen Dardanelspor'dan milli oyuncular kaleci Ferhat Kaplan, sol bek Sakıp Aytaç ve orta saha oyuncusu Özgür İleri'yi transfer etti.

3 oyuncunun da en yakın zamanda resmi sözleşmeyi imzalaması bekleniyor.

Atakumlu

cavcav gene iş başında helal olsun bu adama yatırımı nereye yapcagını biliyor...

holigan5565

al işte adı bizle geçen 3 adam daha gitti yönetim uyumaaaaaaa tren kaçıyor sende arkasından öküz gibi bakıyon :x(( :kafa:

ugrass

ibrakadabra55

Sol Bek için Ergün Teber olabilir arkadaşlar.Ben Orhan'ı yeterli bulmuyorum.Ergün Teber'in takımı Kasımpaşa hem ligden düştü fiyatı ucuzladı hemde tecrübeli bu ligi bilen biri Ergün Teber olursa güzel olur.

holigan5565

pazartesi seçim ertesi salı hava bbulutlu çarşamba fedarasyonla görüşme var perşembe hoca anca gelir Allah bilir cuma mubarek gün haftasonu diğer takımlar çalışsada bizim kulüp tatilde bekleriz biz dah çoook bizimkiler uyanana kadar oooooooooooooooo zzzzz zzzzz zzzzz zzzzz zzzzz zzzzz zzzzz zzzzz zzzzz zzzzz zzzzz zzzzz zzzzz zzzzz zzzzz zzzzz

bgra

sonra futboluda kapatmasın demirören zarar ediyoruz diye a2 ye göndercekmiş göndersin gerizekalı

samsunluhakan

ben iyice transfer konusunda umudumu kesmeye başladım beyler ama inşallah yanılıyorumdur bu sessizliğin sonunda bombalar patlar inşallah bekleyip görecez bakalım ne olacak

ender

millet transferi bitiriyor bizde hala tik yok.ben baya umitliydim bu yonetimden ama gorunen o ki bu sene durumu kurtarsak iyi.agustosta transfer yapacaklarina ayni kadro devam etsek daha iyi.biliyorumki o donemde alinan futbolcunun bize faydasi olmayacak hic degilse borca girmeyiz.cikip daha en ufak bir aciklama yapmadilar.1 isim veripte gorusuyoz deseler zaten bize 1 haftalik muhabbet cikacak o bile yok ortada.

emre

bu yönetim işi bilmiyor hacii,

öncelikle yugoları almayacaksın, neler yapabilirler Allah muhafaza...
yaptığın transferlerle herkesi memnun etmek çok zor.onun için stoper alarak bazılarını,orta saha alarak bazılarını,forvet alarak bazılarını memnun edeceksin.
ilk olarak hemen transfer yapacaksın ki piyasada adam kalmadı denmeyecek sonra transfer sezonunun bitimine doğru yapacaksın ki önüne gelene saldırdı herkesi topladı demeyecekler.
elindeki kadroyu tutacaksın ki bu takım dağıldı denmesin.ama eksikleri nasıl görmessin 5,10 bölgeye de transfer yapacaksın yani.

not: sakin olun beyler,ben de finallere çalışıyorum 5 dk da bir girip bakıyorum ama sakin olun  :)