Bank Asya 1.Lig 32. Hafta / Samsunspor'umuz - Güngören Belediye: 3-0

Başlatan özkan, 24 Nisan 2011, 16:29:06

« önceki - sonraki »

jean

vallahi sikinti var icimde hayirlisi olur ins cikariz artik

celebi

ne pazarı lig programları açıklandı tff tarafından

emre

minci

Alıntı yapılan: AtAKuMLu55 - 27 Nisan 2011, 15:15:35
mersin macında da boku bize attılar onlar sucluyken guvenlikten dolayı tarafsız sahada oynadık simdi aynı cezayı orduya versinler gitsin baska sehirde oynasınlar...

Tabi ordu maçını samsunda oynasın. :D :D :D

davidsavage

Bu maça kızkardeşimi de götürecem,rahat izleyebilmesi için kapalıdan almayı düşünüyorum bileti.Umarım ceza konusunda bi aksilik olmaz.

erdem

Alıntı yapılan: davidsavage - 28 Nisan 2011, 01:12:41
Bu maça kızkardeşimi de götürecem,rahat izleyebilmesi için kapalıdan almayı düşünüyorum bileti.Umarım ceza konusunda bi aksilik olmaz.

şirinler tarafındaki kapalı tribün bayan ve çocuklara ayrıldı.biliyosundur belki ama ben yine de hatrlatayım

Ahmeti

misafir takım tiribünü bu hafta boş olacağından o yeride sadece bu maç için çocuk tiribünü yapacaklarmış

Zaten oraya uyuz oluyordum tv.  den maçı izlerken tıka basa dolu olan stad boş gözüküyordu.

Levent ÖCAL

Alıntı yapılan: samsuni - 27 Nisan 2011, 21:30:21
en maratonda olacağım ama 2 tane misafirim var, inşallah bulabilirim VIP. Bulamazsam da kapalıdan alırlar artık.

Bulamazsan VIP söyle abi ayırttırayım c.tesi gişeden alırsın :)

furkan5534

şu maçı neden cumartesıye verıyolar anlamıyorum karxdesım ya tv'dende ızlıyemıcez bu macı kahretsın  >:( >:( >:( >:( >:( >:(

cembaba

İş yerindeyim bende arkadaşlarla toplu olarak izlemek isterdim :(

yirmiuc

Güngören kesinlikle 1 puan için oynayacak ve kapanacak.
Bu nedenle kişisel yetenekler ön plana çıkacak,  Dilaver'in golüyle kazanacağımızı düşünüyorum.

özkan

Perşembe oldu,günler biraz zor geçti sanki bu hafta..Heyecan yükseliyor artık iyice..Çıkalım ulen süper lige  ;)

ElbistanLı4655

Güngören Çok Saldıracaktır... Ama Kontra Ataklarla Çok Gol Buluruz..

Hadi Artık Bir An Önce ÇıkaLımm..!!  :D

berusa55

Tam tersi Güngören bir puana takla atacaktır; kapanacaklarını ve kontra oynayacaklarını düşünüyoruz. İnşallah bu sefer erken golle kilidi açarız. Gel Cumartesi gel  ;)