Bank Asya 1. lig 29. Hafta|Denizlispor- SAMSUNSPOR'umuz: 0-1

Başlatan celebi, 03 Nisan 2011, 21:23:41

« önceki - sonraki »

vanlioglu

minci

Denizlili dostlar;

Üzülmeyin. Sizler Samsunsporla oynama ve yenilme şerefine nail oldunuz. Bu şeref dünyada herkese nasip olmaz. Ne mutlu size!  :D :D :D

Ahmeti

http://www.youtube.com/watch?v=jkLsry33euw

Site Camisi'nin altını 19 Mayıs Stadı'na çeviren taraftarın coşkusu görülmeye değerdi.

LisandroLopez

Şöyle dönüp eski maç başlıklarına baktım da ne dönemlerden geçmiş takımımız..

ahmetsefa55

yaaa oooofff allahım ne kadar heycanlı mactı ya  :) ne kadar onemlı bı galıbıyet aldıgımızı puan tablosuna baktıkca daha ıyı anlıyorum. >l<

cem

bu iş bitmiştir..şampiyon belli ama 2.kim:):)
bu şehir bu taraftar bunu haketti..
teşekkürler çocuklar teşekkürler ahmet şahin..

berusa55

Bizimkiler dönüş yolunda Afyon'da meşale şov yapmışlar  >l<

berusa55

Bank Asya 1. Lig'in lideri Samsunspor deplasmanda Denizlispor'u 1-0 mağlup ederek şampiyonluk yolunda çok önemli avantaj sağladı. Samsunspor bu galibiyetle puanını 53'e çıkararak en yakın rakibi TKİ Tavşanlı Linyitspor'un 6 puan önüne geçti.

Denizlispor maçının ardından düzenlenen basın toplantısında konuşan Samsunspor Teknik Direktörü Hüseyin Kalpar, şampiyon olma inancını taşıdıklarını söyledi. Denizlispor maçının kendileri açısından çok zor geçeceğini bildiklerini vurgulayan Kaplar, "Oyuncularımı kutluyorum. Önemli olan galip gelmekti, bunun dışında hiçbir şey düşünmüyorduk. Galip geldiğimiz için mutluyuz. Yolumuza emin adımlarla hızlı hatta koşarak devam ediyoruz. İnşallah bundan sonraki maçlarda da kazanırız. " dedi.

Samsunspor'un potansiyeli çok iyi olduğunu ifade eden Kaplar, takımının şampiyonluğa gittiğini bunu elde etme inancını taşıdığını vurguladı.

Samsunspor'lu futbolcu Agbetu da önemli olan üç puan almalarının olduğunu belirterek, "Bu galibiyetle beraber hedefimize bir adım daha yaklaştık. " diye konuştu.

Maçın tek golünü atan diğer Samsunsporlu oyuncu Zenke'de üç puan almalarından dolayı duyduğu sevinci dile getirerek, "Çok sevinçliyim. Denizlispor maçı önemliydi. Buraya zaten 3 puan almak için gelmiştik. Bu 3 puana büyük avantaj sağladı. " şeklinde konuştu

http://spor.haberler.com/samsunspor-sampiyonluga-kilitlendi-2644607-haberi/

1927

Kaç yıldır küme düşmenin dışında çekmediğimiz acı kalmadı.
Gözümüz aydın çocuklar, evimize dönüyoruz!!!

kalptenþimþek

evimiz de bayağı bi tozlanmıştır kaç yıldır.. iyi bi tozunu atmak lazım!! :)

jean

su bize musade olayini dis basina yansitalim gerceken cok guzel allahim az kaldi hadi bitsin bir an once su is

kıbrıslı_mete

kuzeycity

ikinci yarı çok kötü oynadık cidden, Adem'i hiç beğenmedim bugun. neyse ki 3 puanı almasını bildik, şu herhafta kırmızı kartlara laf atan dallamalara da cevap vermeye değmez kudursun inbeler.

diver55

Alıntı yapılan: berusa55 - 09 Nisan 2011, 18:06:16
Samsunspor'umuzdan bank asya 1. ligine veda şarkısı;

Masallar anlatıp avutamazsın
Talihim gözünü açtı diyorum
Ninniler söyleyip uyutamazsın
Gönlümün uykusu kaçtı diyorum
Müsaaden olursa ben gidiyorum...

http://www.youtube.com/watch?v=lHBv2K-5K8c#normal

Süper süper süper. Beni 2 kere kalbimden vurdu bu şarkı. Bunu stadda 1 kez dinlesem de ağlasam, Canım Samsunsporum Canım Gencebayım...
Berusa55 teşekkürler.

epçeli köylü