Bank Asya 1.Lig 26. Hafta SAMSUNSPORumuz-Giresunspor 1-0

Başlatan King Of The North, 12 Mart 2011, 17:15:37

« önceki - sonraki »

emre

20 Mart 2011, 23:28:51 #495 Son düzenlenme: 20 Mart 2011, 23:40:09 emre55
:değişiklikler tam bir fiyaskoydu oyun gittikçe geriye gitti.değişikliklerin hiçbir mantıklı açıklaması yoktu.oynayan takımı bozdu resmen sir kalpar.söylenecek tek şey kalpara rağmen...

videolar geliyor yavas yavas http://www.facebook.com/pages/Grup-%C4%B0stanbul-55/180327472002627

kuzey55

ikinci yarı berbat bir futbol önceki maçlara göre kötü tribün.buna ragmen alınan altın değerinde 3 puan...

Tufan

Kenan ne oynadı mevkisi neydi ceza yayının oralarda takılıyordu.
ne Billynin ne Kenanın suçu bugün 2. yarıdaki rezalet tek sorumlu Kalparinho haftaya görecem onu cezalıların yerine ne yapacak.
bu arada 20bin kişi vardı ama tribünlerde keyifsizlik diz boyu. hiç haberim yoktu ama belliydi olay çıktığı.

Dartagnan

şaka gibiydi.Hem tribun hem futbol berbat otesıydı.Dusunun 3 puan almısız kim mutlu hissediyor kendını tribun ve oyun acısından?

Ayrıca bır adam bır mac ıyı oynamasın.Hemen bır tarafı kalkmak zorunda mı ? Evet zenkeden bahsedıyorum.

Sankı yenılmısım gıbı hıssedıyorum.Ayrıca gıresun taraftarı hıc bır sey yapmamıs  salca dahı olmamıs.Bız neden olumsuz sekılde karsılık verıyoruz ? Anlayamıyorum.Kufur etsen ne olacak? Ben yakıstıramadım arkadas hemde cok utandım cok.

ayrıca sampiyonluga oynuyorsun taraftar olarak super lıgteyız derken nedır bu kavga? Kendı  topugumuza sıkıyoruz yıne !!!! Yazıkkkkkk ne dıyelım.

mehmet yılmaz

Strese Rağmen

Takımdan söz etmeden evvel tribünlerden söz etmek lazım çünkü aynı duyguları taşıyorlardır takımla... Baskın olan şey stresti. Öyle ki sayı olarak çok kalabalık olunmasına rağmen daha önceki seviyenin altında kaldı tribün desteği; yanlış anlaşılmasın yine iyiydi ama daha iyileri olmuştu. Bunun temel sebebi stresti. Şampiyonluk yolunda her maçı bırakın her dakika çok kıymetli ve bu stresi kaldırabilmek pek de kolay değil.
İlk devre nispeten hücum eden ve pozisyon da bulan taraf bizdik. Direkten dönen toplardan sonra oyun formatı olarak gol bulabileceğimiz tek şekilde golü bulduk. Nedir o şekil? Duran top... Çünkü adeta santraforsuz bir oyun kurgumuz vardı ve her ne kadar kanatlara insek de son vuruşu yapacak adam çokluğunu bir türlü yakalayamıyorduk.
Adana'daki bir serbest vuruşta bu golün işaretini veren Dilaver, şahane bir gol attı. Aslında topun başına geçtiğinde pek çok kişinin içine doğdu gol olacağı. Nitekim bu güzel gol ve moralle de devreyi bitirdik.
Ancak ikinci yarı stresin de etkisiyle tempomuzun düştüğü bir oyuna döndük. Orta alanda top tutmakta zorluk çekiyorduk. Giresunspor'un bitirici vuruş yapabilen bir oyuncusu olsa gol yememiz işten değildi. Zenke ve Turgay'la maçı kırabilecek şanslar da elde ettik lakin olmadı. Açıkçası iyi bir futbol sergileyemedik ama yine de şampiyonluk yolunda kötü oynarken de kazanabilmek önemli bir unsurdur. Bu nedenle "niçin kötü oynadık?" sorusunun cevabı üzerine teknik heyet mutlaka kafa yormalı.
Şimdi maç eksiği ve puan farkı ile lider olduk. İnşallah ligin sonuna kadar bu konumumuzu muhafaza ederiz. Önümüzde kâğıt üstünde kolay görünen bir Diyarbakır maçımız var. Aynı ciddiyetle hazırlanmamız ve üç puanla dönmemiz lazım.

berusa55

Yavuzcum su da etken. Taraftar da stres oldu ve mactan kopamadı 2.gol gelmeyince, hepimiz gerildik... Zor maç olacağı belliydi öyle de oldu. Çok şükür ki üç puanı aldık. Geçti diyelim  ;)

ahmetsefa55

hepsini geçtim dakıka 75 cıvarı taraftar oley cekıyo paslasmalarda.acayıp gıcık oldum.ne gerek var rakıbı kıskırtmaya abı.destek olsanıza takıma. :o

##kdc##

maratonun diğer tarafı bu akşam yapabilceği tüm ters hareketleri sergiledi zaten, daha ötesi olur mu benim aklıma gelmio, giresun takımı sahaya cıkarken kümeye deyişleri, feridunu tribüne cagırmaları, maçın en kritik dklarında paslaşmaya oley çekmeleri(sanırsın 3 atmışsın dk 90). maçtan sonra da giresunlularla küfürleşmeler hepsine tuz biber oldu zaten

Musti

davidsavage arkadaşımızın çektiği fotolar. Küçültüp koydum :-[

Hepiniz müthişsiniz. "With You Japan" koreografisi harikaydı.  >l<  >l<

ahmetsefa55

WAOOOWWWW bu ışıklı gösteriyi tv den izleyememiştik.müthiş olmuş  8) 8)

doðan

Alıntı yapılan: Samsunlu5595 - 20 Mart 2011, 23:41:03
Sen şampiyonluğa oynuyorsun baksana işine giresun kümeye diyince artı puan mı veriyorlar yoksa biz mi bilmiyoruz ?

kimse bana hikaye okumasın ..
ben bağırdım bağırırımda giresun kümeye diye ..
2 sene önce takımımızın durumu içler acısı iken ... bu adamların bize ettiği cümleler hala kulağımda , geçen sene giresıun deplasmanın da duydukalrı ve gördüklerimide hiç bir zaman unutmayacağım..
artı puan yada eksi puan anlamam ..
centilmenliğe centilmenlik ama kimse benden ordu ya , giresun a ve Travzana sempati duymamı beklemesin .. Rizeyi de unutmuyorumm.. >:( >:( >:( >:(

Ayberk

Artık grubu daaaa tribünü deeee canımı fena halde sıkmaya başladı!!! Nedir yani takım şampiyonluğa giderken bu?

ahmetsefa55

noldu ya trıbunde bırı acıklık getırsın daa ?

Ayberk

Alıntı yapılan: ahmetsefa55 - 20 Mart 2011, 23:57:01
noldu ya trıbunde bırı acıklık getırsın daa ?

Geçen sene ondan önceki sene ve ondan önceki ne kadar sene varsa hepsinde yaşanan klasik bir durum... :( :( :( :(

maviay55

Alıntı yapılan: Ayberk - 20 Mart 2011, 23:56:22
Artık grubu daaaa tribünü deeee canımı fena halde sıkmaya başladı!!! Nedir yani takım şampiyonluğa giderken bu?
nedir canını sıkan kardeş?