Bank Asya 1.Lig 22.Hafta Boluspor-SAMSUNSPORumuz: 0-1

Başlatan King Of The North, 14 Şubat 2011, 23:00:10

« önceki - sonraki »

kuzey55

maç sevincini bi tarafa bırakalım abdülün kadro dışı kalması gerek kesinlikle.adil olduğunu söyleyen hüseyin hoca bu adam kadroya almaz bir daha umarım.adama bak be şerfsiz sen kimsin gudubet surat.

edmontdante

Ligde kimsenin kimseden farkı yok.Sürekli şişirilen Boluspor'un 2 banko adamı bizde forma yüzü göremeyen Ramazan ve takımdan gönderilen Sefa gerisini siz düşünün.Ama tabi ki bizim takımda  aynı durumda.Bu şartlarda   Bolu maçının önemi çok büyüktü.Haftaya bay geçeceğimiz ve ertesinde Adana deplasmanına gideceğimiz düşünüldüğünde  kesinlikle yenilmememiz gereken bir maçtı.Kazanarak Boluspor'a büyük darbe vururken  bir kaç haftadır oluşan moral bozukluğunu da ortadan kaldırdık.

Hep diyorum bu takıma  doğru zamanda doğru yere pas atabilecek bir orta saha adamı alamayan ,hatta elinde var iken hocanın etkisiyle gönderen yönetimin bu becerisizliği bize umarım pahalıya patlamaz.Mersin-Kartal ve Bolu maçlarında gördük ki topa  hakim olabilen tek isim Hakan BAYRAKTAR ve bu maçlarda orta sahada yakaladığımız  öyle pozisyonlar var ki doğru işle gole dünüşebilecek.Hep kaçak %100 lük pozisyonlardan bahsedilir ama biz oyun içinde %100 çok gol kaçırıyoruz aslında.Bugün 5 e 2 yakaladığımız pozisyon mesela.peşine Abdulaziz'le yakaladığımız 2 ye 1 atak.Bunlar pozisyon değil mi peki.Geçen hafta ki Kartal maçının ilk yarısında yakaladığımız  ataklar.sadece araya koşan adamın önüne yuvarlanacak bir doğru pas gereken.Ama biz ya çalım atıp kaybediyoru ya da araya atmak yerine garanti oynuyoruz.O alanda sorumluluk almazsan sonuca gidemezsin.Bunun kabahatini topçularda bulmuyorum çünkü kapasiteleri ve kafa yapıları bu.Ama böyle bir oyuncu takıma katamayan yönetime hırsım hiç geçmiyor.Elindekinin göz göre göre harcanmasına ses çıkartmayan,yerine  gereken oyuncuyu almayan,hocanın oyuncağı olan bir yönetim.

Maç sonrası röportajlara bakıyorum taraftara teşekkür eden bir allahın kulu yok.Bu mevsimde  Bolu deplasman tribününü tamamen doldurmuşsun bir o kadarı da dışarıda kalmış ama sanki taraftar diye bir şey yokmuş gibi davranıyor herkes.Merak ediyorum dışarıda kalan taraftarlar kimin umurunda ya da hangi yönetici bu konuda bir girişimde bulundu.Ama cevabı biliyorum tıpkı bayrak olayında olduğu gibi salağa yatıp bir yerlere sıvışmışlardır.Bunu anlamakta zorlanıyorum.Yöneticisi de hocası da topçusu da bir gün gelecek gidecek ama SAMSUNSPOR taraftarı her zaman yerini alacak siz ne yaparsanız yapın.

Teknik taktik konuşmaya pek gerek yok.Ahmet Şahin,kemal,Agbetu günün en iyileriydi.Musa,Hakan,Ufuk da bence iyilerdi.Hocanın Zenke'yi oyunda tutup Billy  Mehmet'i de oyuna alması çok büyük saçmalıktı ama biz onun bu saçmalıklarına alıştık artık.Ancak şu var takımın hiç bir şey çalışmadığı çok ortada.Zenke diye bir oyuncu var.Topu tutacağı yerde salıyor peşine koşuyor.Duvar olacağı yerde alakasız yere gidiyor,ayağına gelen her topu olumsuz kullanıyor.Ve bu hoca bu adama hiç mi bir şey anlatmıyor arkadaş.Adam sanki  ne biliyorsa onu yapıyor.Topu korner köşesinde tutmak ,zorlamak,faul almak ya da hiç bir şey yapamıyorsan auta çıkarmak varken geriye pas atıyor ve  bu top gidiyor bizim kalede pozisyon oluyor top direkten dönüyor.Bu nasıl iş.Bu kadar sorumsuz nasıl olabiliyor bir oyuncu?

Bir de Murat YILDIRIM faktörü var.Koşuyor,mücadele ediyor topun zaman zaman biz de kalmasını sağlıyyor ama hiç bir zaman doğru yerde doğru işi yapmıyor.garip çalım atma alışkanlıkları edinmiş.Orta sahanın önünde bomboş arkadaşı varken ona atacağı düzgün pasta takım rakibi eksik yakalayacakken edindiği topun üzerinde dönme alışkanlığı sebebiyle çarşafa doluyor ve rakip müdahale etmeden top taca çıkıyor.Olacak iş mi?Neden herkes boş işlerle uğraşıyor.Yanındaki adama topu tıklamak çok mu zor?Kimsenin oyun anlayışına  ve futbol kafasına müdahale edilmiyor takımda bence.Bir hoca var ve takım kendi bildiğini okuyor.

En vahim konu ise Abdulaziz.Tamamen yerel basının şişirdiği  bir balon.Kezman'mış oymuş buymuş.Bugünkü saçmalığından sonra benim gözümde bitmiş bir isim.Kesinlikle yönetimin  en sert şekilde uyarması gerekir ama hangi yönetim.Biz bir şeyler desek çıkıp diyecekler ki " Futbolda böyle şeyler olabilir" .O zaman onlara verilecek cevap belli ama neyse.Ya kalede Ahmet ŞAHİN olmasaydı ne olacaktı peki.Koca şehrin hayallerini bencilliği,beyinsizliği yada artniyeti sebebiyle  Bolu'da çimlere gömmüş olamayacak mıydı?Oraya  bu soğukta gelen 10 otobüs adamın başını öne eğdirtip,onları madara etmiş olmayacak mıydı?Bu insanların hakkına girmiş olmayacak mıydı?Kimsenin bu taraftarın başını öne eğdirmeye hakkı yok.Ama şimdi ne olacak.Tabi ki hiç bir şey.Taraftar bir bütün olup gerekli tepkiyi gösteremeyecek,Biri gösterse diğeri karşı çıkacak.Bunların sebebi biziz.

Her neyse 3 puan mükemmel oldu bu aşamada.Ama yanlış olan çok şey var.İnşaallah bu yanlışlar bizi süper ligden etmez.

mehmet yılmaz

jean

Allaha sukur cok onemli bir galibiyet aldik son iki haftadaki sonuclar endiselendirmisti beni yenilsek haftayada oynamicaktik isimiz cok kotu olcakti adeta yeniden dogduk umarim bu haftayi lider kapatiriz erciyes rize gibi kazandigimiz kritik maclara bir yenisini daha ekledik bu sene bitsin bu is sabrimiz kalmadi yarin stressiz gececek ins bir o kadarda Guzel gecer alinacak olan sonuclarin ardindan sampiyon samsunspor

cembaba

Sempatik Bengülü

dün gece rüyamda görmüştüm maçı 1-0 almıştık golüde zenke atmıştı  :D sabah kahvaltıda anneme anlattım anne maçı 1-0 alıyoruz diye rüyam çıktı ama golü atanı tutturamadım  ;D kim atarsa atsın lideriz ya önemli olan o

radikal-fma

samsunspor_x   gol atamıyoruz gol..... dökülen bir boluyu ilk dakikalarda bulduğumuz golle yendik. alarm alarm

kumköylü ahmet

maci cokdan koparmamiz lazimdi yinede sonuc super ama benim kalbim son dakikayakadar dayanayamabilir...aziz ne diyim ben sana ki

seckin55

Alıntı yapılan: seckin55 - 17 Şubat 2011, 23:02:41
Ben ümitliyim Bolu maçından.3 puanı alacağımıza inanıyorum.

Yeniceğiz dedik, YENDİK....o kadar.Nerde o bolunun dangalakları

BOLUYA KOYANLAR PARMAK KALDIRSINNNNN

berusa55

AlıntıKalpar: "Puan için gelmiştik aldık"

19 Şubat 2011 / 19:53

Samsunspor Teknik Direktörü Kalpar, "Boluspor ligin en güçlü ekiplerinden birisi. Rakibimizi yendiğimiz için mutluyuz" dedi

Ligi yakından ilgilendiren iki takımın karşılaşmasında kazanan Samsunspor oldu.

Samsunspor Teknik Direktörü Hüseyin Kalpar oyuncularını kutlayarak, "Buraya puan ya da puanlar için geldik. Maçın başında bir kontra ataktan golü bulduk. O dakikadan sonra orta alanda kaptığımız toplarla sürekli kontra atağa çıktık. Amacımız bu ataklardan gol üretmekti. Ama başaramadık. Sonuçta iyi mücadele edip kazandığımızı düşünüyoruz. Boluspor ligin en güçlü ekiplerinden birisi. Rakibimizi yendiğimiz için mutluyuz. Oyuncularımın hepsini kutluyorum" diye konuştu.

Samsunspor takım kaptanı Turgay Gölbaşı, rakiplerini yenerek maç fazlasıyla liderlik koltuğuna oturmanın sevincini yaşadıklarını söyleyerek, "Buraya gelirken amacımız puan ya da puanlarla dönmekti. Galibiyet nasip oldu. Maçın başında bulduğumuz golle skoru korumayı bildik. Bir günlük de olsa liderlik koltuğundayız. Artık rakiplerimiz düşünsün" şeklinde konuştu.

Samsunspor'un Akeem Agbetu ise, "O pozisyonda top önümde kaldı. Baktığımda en uygun pozisyondaki oyuncu bendim. Soluma çektim ve şutumu gönderdim. zor bir deplasmandan attığım tek golle galip dönmemiz çok güzel oldu" dedi.

Samsunspor'un golcü futbolcusu Simon Zenke de "Ligin ilk yarısında rakibimize kaybetmiştik. Bu maç telafi oldu. Oynanan oyundan memnunum. İyi mücadele ettik. Sonunda kazanan biz olduk. Önümüzdeki maçları kazanmak için savaşacağız" ifadelerine yer verdi.

Samsunspor Kulüp Başkanı Erkurt Tutu, Bolu'ya gelen taraftarlarına teşekkür ederek, "Herkesin Samsunspor'dan beklentisi büyük. Şampiyonluk yolunda güzel bir galibiyet oldu. Ben Bolu'ya kadar gelip takımlarını destekleyen taraftarlarımıza teşekkür ediyorum. Bundan sonra Samsunspor'u daha iyi günler bekliyor" dedi.

Samsunspor Futbol Şube Sorumlusu Suat Çakır ise kazandıkları için mutlu olduklarını söyleyerek, şöyle konuştu; "Bolu'ya gelirken güçlü bir rakiple karşılaşacağımızı biliyorduk. Bunun için de takımımız iyi hazırlık yaptı. Maçın başında bulduğumuz bir golle galibiyete ulaştık. Artık önümüzdeki diğer maçları da kazanıp şampiyonluğa ulaşmak istiyoruz."

Kendi seyircisi önünde Samsunspor'a 1-0 mağlup olan Boluspor'da Teknik Direktör Levent Eriş, üzgün olduklarını söyledi. Eriş, "Bugün liderlik koltuğuna oturmak için sahaya çıkmıştık. Ancak mağlup olduk. Samsunspor bu liglerin en iyi kontra atağa çıkan ekibi. Bunu da maçın başında iyi değerlendirip golü buldular. 80 dakika boyunca kalemize sayılı geldiler ama skoru korudular. Bizler kaybettiğimiz için üzgünüz. Ama hedefimizde bir sapma yok. Artık önümüzdeki maçları kazanıp telafi edeceğiz" dedi.

http://www.haberexen.com/news_detail.php?id=28587

seckin55

Ollivanders

Deplasmanda oynanması gereken gibi oynadık. Ama kacan pozisyonları degerlendirmeyi nasıl becerecegiz. Abdulaziz  Allah seni bildiği gibi yapsın...

furkan5534

Allaha sukur aldık bende macı telefondan ızledm.bu mac için mobil tv bile yaptrdım :D samsunspor_x samsunspor_x  bizim futbolcular sahaya kırmızı formayla cıkınca mudure dedm alıoz bu maçı kırmızı forma dedm  :D mudurude SAMSUNSPOR'lu yaptm be bi gol oldu herkez gol die bagarıo sperdi bugun Allaha sukur . Devamı sonrakı maclara ınsallah.ıstıkrar yakalamalıyız

epçeli köylü

Bu aptülazizin ilk teşhisini ben koymuştum. Trabzona küfür edilince adamın işi bitti. Bu adamın Samsunsporda işi yok. Trabzonsporlu olduğu apaçık belli. Be gafil adam Samsunsporun ne olduğunu bilmedenmi geldin buraya?

ender

izleyemedim kazandik.su totem muhabbetine bendemi baslasam acaba? evde cok huzur var bugun.gecen hafta kartal macindan sonra teror estirmistim.esim rus turkiyeden bi samsunsporu bilir.her hafta dua ediyor  kazanalim diye.kardesim forma atki ve arabaya plaka almis.elime  gecer yakinda.plakayi takalimda moskova plaka gorsun.