Bank Asya 1. Lig 21. Hafta - SAMSUNSPOR'umuz - Kartalspor 0-0

Başlatan berusa55, 06 Şubat 2011, 16:55:48

« önceki - sonraki »

KareAs55

Bu maçdan umutluyum neden derseniz ilk yarı güngörene 1-0 yenilmişdik abilerimizin anlattıklarına göre dünkü ile aynı futbol güngören maçından sonra hepimiz umutsuzduk , ertesi hafta takım yenilgiden ders çıkarmış gibi oynayıp maçı 4-0 kazanmışdı. 4-0 önemli değil iyi futbol ile 3 puan almak önemli bu maçda 1-0 olsun bizim olsun...

twitter

Bu hafta fire vermememiz gerek.

Burak

55.hakan

Kartal'ı Adana maçında izlemiştim hücum hattını güçlendirmiş.Her maçta gol bulmaya başladılar zaten.Dişimize göre rakip gibi görünüyor.Tek isteğim katı defans yapmazlar inşallah.Billy yerine İzzet'le başlamak daha iyi olacak gibime geliyor.

55(tuncay)55

yenilgiden ders çıkartıp iyi futbolla 3 puanı almamız lazım alacagızda inşaallah ben çok rahat yenecegimizi düşünüyorum

erdem

Alıntı yapılan: Burak - 07 Şubat 2011, 21:16:13
daha iyi o zaman küfür edebilirz

nie küfür edios ki adama.geldi oynadı kadrodışı kaldı ve gitti.küfürlük bi şey yapmadı bence.ki maçlarda hırslı bi şekilde koşuyodu izlediğim kadarıyla,yeteneksiz olması küfür edilceği anlamına gelmez.sabahtan akşama kadar küfür edeceklerimiz; düştüğümüz sene önünden gçen topa ayağını bile uzatmayan haysiyetsizler

twitter

Burak

Alıntı yapılan: erdem - 07 Şubat 2011, 21:59:54
  nie küfür edios ki adama.geldi oynadı kadrodışı kaldı ve gitti.küfürlük bi şey yapmadı bence.ki maçlarda hırslı bi şekilde koşuyodu izlediğim kadarıyla,yeteneksiz olması küfür edilceği anlamına gelmez.sabahtan akşama kadar küfür edeceklerimiz; düştüğümüz sene önünden gçen topa ayağını bile uzatmayan haysiyetsizler

sen konuşma lan  :P :P

masbene

Ahmet Şahin

Musa Büyük                              Ersin (Kenan)                      Orhan Taşdelen

Kemal Tokak

Adem Alkaşi           Hakan Bayraktar         Murat Yıldırım          Ufuk (Abdulaziz)     

Zenke            Billy

BILLY PATLAMA YAPAR VE ZENKEYİ RAHAT BIRAKIRSA DEFANS, KARTALA FARK ATARIZ...

berusa55

Zenke'nin yerine bu hafta İzzet sahne alır. Zenke cezalı malum.

masbene

DOGRU. O HALDE UFUK'U ZENKENİN YERİNE ALMAK LAZIM. UFUK BENCE TURGUT DOGAN SAHIN VARI BI COCUK DEFANSI YIPRATABILIR. BU DA ONUN PATLAMASI OLUR. KALPAR SIZCE BU TAKIMI GOTUREBILIYOMU? SANKI BANA MACI OKUMAKTA YETERSIZ GIBI GELIYOR..

erdem

Harun55

Allahin izniyle insallah..

Kartalspora Averaj atariz..

Toplam 8 golu var 19 maçta ve disarda 7 gol atip 7 gol yemis..

Insallah bu bizde degisir ve cok gol atip kazaniriz maçi su önümüzdeki 2 maçi alipta 1 hafta tatile girelim.

Benim görüsüm ve düsüncem Kartalspordaki kadro su olmali:

Ahmet Sahin

Adem Alkasi       Kemal Tokak       Kenan Yelek        Orhan Tasdelen

Hakan Bayraktar     Dilaver Güçlü       Murat Yildirim

Agbetu                                                                               Abdulaziz Solmaz

Simon Zenke                 

özkan

zenkenin yoklugunda buyuk ıhtımal agbetu bılly oynar,billy'nin maçı olur..golleri sıralar..
mordubelediye spor'da antebı yenecek cibiliyette olmadıgından lideriz  ;)

fat55

arkadaşlar size oldu mu bilmiyorum ama bu tutunun yaptıklarından sonra bende bir ümitsizlik ilgisizlik heyecan azalması oldu nedense bir an önce atmam lazım bu durumu.kartal maçına ordudan pazartesi gelicem büyük ihtimal.saldır samsunsporum.