Samsun - LOVELET AVM

Başlatan berusa55, 31 Ocak 2011, 18:08:22

« önceki - sonraki »

Ayberk

adam gibi tekstil firmasıyla anlaşıp kaliteli ürün sunulabilir de, bizim tek derdimiz keşke store olsaydı :kafa:

Kaya

50 metre kare store'umuz hayırlı uğurlu olsun.

Bu dükkanın en büyük özelliği söz verildiği gibi bedelsiz olmasıdır.50 metre kare bir avm için ufak değil,oldukça iyi.gs store ve feneriumun metrekaresi hakkında bir fikriniz var mı bilmiyorum ? :) Daha önce yazılan,geç kaldınız açamazsınız gibi bir durum da hiç yaşanmadı..

Samsunsporumuza hayırlı olsun,darısı diğer avmlere...

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: Kaya - 03 Haziran 2012, 22:26:33

Bu dükkanın en büyük özelliği söz verildiği gibi bedelsiz olmasıdır.50 metre kare bir avm için ufak değil,oldukça iyi.gs store ve feneriumun metrekaresi hakkında bir fikriniz var mı bilmiyorum ? :) Daha önce yazılan,geç kaldınız açamazsınız gibi bir durum da hiç yaşanmadı..

emeği geçenlerden Allah razı olsun.çok önemliydi bu.
meydandakine de açabilsek 1 tane  :)

emre__ss

:holey: :holey: :holey: :holey: :holey: :holey: :holey: :holey: :holey: :holey:

buonanotte

Burda açılacak storeyle birlikte ürün çeşitliliğinde de artış olabilir.Hayırlı olsun.

maviay55

hayırlı olsun emeği geçenlere teşekkürler  >l< >l<

GökhanÇağlar

Emeği geçenlerden Allah razı olsun >l<

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: Kaya - 03 Haziran 2012, 22:26:33

Çok sevindim...
Fikri ortaya atıp, takipçisi olan ve verdiği sözü tutma faziletini gösterenlere ayrı ayrı teşekkürler...

berusa55

Lovelet'te yer alacak markaların son hali
Ayrıca İnanç'ın da belirttiği gibi "Samsunspor Store" da 50m2'lik mağazada yerini alacak...

Ayberk

Allah emeği geçen herkesten razı olsun. İnşallah oraya yakışır ürünlerle donatılır mağazamız :)

emre__ss

Allahım hayırlı uğurlu etsin.
Aklıma tek bir şey takıldı Sarar'ın mağazası neden outlet?

Ayberk

aslında hemen hemen hepsi outlet sanırım

berusa55

Evet; burası bir "outlet avm"... Tüm mağazalar hemen hemen bu konseptte.

kamuri

samsuna neden starbucks kahve dünyası ne bilim hd iskender kfc gibi yerler açılmıyo talep mi yok her alışveriş merkezinde aynı isimler :evet:

emre__ss

Alıntı yapılan: kamuri - 05 Haziran 2012, 01:09:17
samsuna neden starbucks kahve dünyası ne bilim hd iskender kfc gibi yerler açılmıyo talep mi yok her alışveriş merkezinde aynı isimler :evet:

Ben yetkililerle konuşmuştum abi Samsun ve birkaç yer akıllarında var belki bulvar avm ye açarlar.

edit: starbucks için