Bank Asya 1. Lig 19. Hafta - SAMSUNSPOR'umuz - Altay: 1-0

Başlatan celebi, 23 Ocak 2011, 16:00:35

« önceki - sonraki »

jean

bende cok uzuldum orda olamadigima yeterki cikalim gerisi onemli degil

kaptan 55

artık şehir öyle bir havaya girdi ki maç öncesi yaşananlar,maça saatler kala o soğuk havaya rağmen stad önündeki kuyruklar,maçdaki o çoşkulu taraftar ve maçdan sonraki staddan çiftliğin başına kadar ki konvoy,o kadar özlemişiz ki bu bütünleşmeyi..

HAZIRLANIN ÇOCUKLAR EVİMİZE DÖNÜYORUZ!!!

havzalı55

ahmet murat hakan adem ve kemal çok iyiydiler maçta sırıtan tek oyuncumuz turgaydı çok basit futbol oynuyor. hatta dün görünmedi bile sahada bu oyuncunun ilk 11 de oynamasını hala anlıyamıyorum :o

minci

Rizespor sitesinden bir yourum. "ahmet karahan - samsuna bakin samsun macini izledim 20 bin kisi vardi bakinda utanin " :D :D :D :D

babasamsunlu

bence çok yalnış açıdan bakıyor bu yorumcu arkadaş..
rize nüfsusu zaten 80 bin..yarısı çocuk ve yaşlılardan oluşsa geriye 40 bin kişi kalır..
onlarında yarısı fenerli yarısı travzonlu olunca stada giden sayısı 5 bini geçemiyor işte :):):)

berusa55

Maçımızı TRT'nin en beğendim spikerlerinden Erdoğan ARIKAN anlatmış. Maç anlatımı çok iyi.

"Agbetu...Murat Yıldırım...Murat vuruyooor ve goool oluyooooooooooor"

Süperdi  >l<

red_white

Alıntı yapılan: babasamsunlu - 31 Ocak 2011, 17:02:03
rize nüfsusu zaten 80 bin..yarısı çocuk ve yaşlılardan oluşsa geriye 40 bin kişi kalır..
onlarında yarısı fenerli yarısı travzonlu olunca stada giden sayısı 5 bini geçemiyor işte :):):)
4999  :D

King Of The North

stada giden 5 bin kişinin 3 bini de kendi takımını bırakıp travzanı destekleyince gerçekte en fazla olan taraftarı 2 bin kişiler.

berusa55

AlıntıPlay-Off'a kalbim dayanmaz
[ 31.01.2011 ]

AK Parti Samsun Milletvekili ve AK Parti Grup Başkan Vekili Suat Kılıç, karşılaşmayı şeref tribününden izledi. Alınan galibiyet sonrasında büyük mutluluk yaşadığını belirten Suat Kılıç, "Umarım sezon sonunda ilk iki arasında yer alıp şampiyon olarak Süper Lig'e çıkarız. Aksi takdirde Play-Off'a kalbim dayanmaz" dedi.

http://www.habergazetesi.com.tr/haberdetay.php?katID=4&id=74708

Ahmeti

milletvekillerinden her sene beklediğimiz desteği sonunda bu sene bulabidik.
Samsun'un ekmeğini yiyorsan samsunspor'a destek çıkacaksın yoksa çarpılırsın.

Nuri Asan

Gerçekten sadece rizesporlu 5 bin kişi çıksın ben kafama sıkarım.

2 senedir aynı imzamı kullanıyorum,o kötü günlerde bile bunu biliyordum.

SİZ ŞAMPİYON OLUN,ŞEHRİ BİZ YAKARIZ...
gördüğünüz gibi daha şampiyon olmadan yakmaya başladık.

maviay55

FaTiH_HaN

Alıntı yapılan: maviay55 - 31 Ocak 2011, 19:34:00
fotoya dikkat atilla iş başında  :D ;D :D ;D

aman birini görmesin hemen 1998 model kamarasını çıkarıyor  ;D ;D

SAMSUNLU ORUMA 55

biri benim kankamla ilgili bişe diyor heralde atilla cebeci benim kankam olur abilerim  :D :D :D