Bank Asya 1. Lig 19. Hafta - SAMSUNSPOR'umuz - Altay: 1-0

Başlatan celebi, 23 Ocak 2011, 16:00:35

« önceki - sonraki »

berusa55

Pazar günü soğuk ve muhtemelen de yağışlı bir hava bizleri bekliyor ama buna rağmen tribünlerin silme dolacağını düşünüyorum. 1-0 da olsa maçı alıp kazasız belasız yola devam edelim.

samsunum

bafradan qeleceqiz allah nasip ederse.maç günü bilet bulmada sorun yaşarmıyız acaba ya ?

Sercan

Alıntı yapılan: mahmut 55 - 26 Ocak 2011, 18:31:43
bafradan qeleceqiz allah nasip ederse.maç günü bilet bulmada sorun yaşarmıyız acaba ya ?

Yaşarsınız..

kabacevizli55

kaç kişi gelçeğinize bağlı bence yaşamazsınız

samsunum

10 kişi den aşağı olmayız ama erken gelmeyi düşünüyoruz 1 - 2 gibi

berusa55

Alıntı yapılan: mahmut 55 - 26 Ocak 2011, 18:31:43

Olabildiğince erken gelin derim ben bilet kalmayabilir geç saate gişelerde. 1-2 iyi bir saat. Zaten 2'den sonra gişeler açılıyor

samsunum

saol kardeşim . ya zaten olmazsa bi arkdaşımızı bir gün öncesinden bilet almaya göndeririz :)

Sercan

Alıntı yapılan: mahmut 55 - 26 Ocak 2011, 18:39:36
10 kişi den aşağı olmayız ama erken gelmeyi düşünüyoruz 1 - 2 gibi

Hatta bugünlerde Samsun'a gelen birisi falan varsa çevrenizde aldırın bilet daha iyi olur...

seskat

Bence bilet bulamama sorunu olmaz, cünkü Ordu macında bile maca yarım saat kala bilet bulunabiiliyordu :)

Ayberk

furkan5534

SAMSUNLU ORUMA 55

inşallah bu maçı da alıp rakiplerimizin puan kaybetmesiyle lider oluruz bu hafta

jean

hayatimda samsunsporu ikinci ligde sampiyonluk kovalaken ilk defa goruyorum her mac final cok heyecanliyim szeon sonuna kadar nsil dayanacambilemiyorum her macta sresliyim insalah aksilik cikmazda yolumuza devam ederiz

Turuncu

Pazar gününü iple çekiyorum... samsunspor_x

berusa55