Samsunspor Süper Lige Hazır

Başlatan kuzey55, 17 Ocak 2011, 19:43:23

« önceki - sonraki »

kuzey55

http://blog.milliyet.com.tr/FB_Samsunspor_Hazirlik_Maci_Gosterdiki_Super_Lige_Samsun_Hazir/Blog/?BlogNo=284961&RefNo=22

bu yazı hepimize moral olacak nitelikte.çok güzel ve bizim adımıza umut verici bir yaz.

not:konu gereksiz görülürse birleştirilebilir.

Ahmeti

17 Ocak 2011, 19:59:59 #1 Son düzenlenme: 17 Ocak 2011, 20:03:03 AHMETÝ*55*
gerek taraftarıyla gerekse futboluyla bizler bu saatten sonra bank asyada misafiriz o yüzden sloganımız neydi HAZIRLANIN ÇOCUKLAR EVİMİZE DÖNÜYORUZ şuna eminimki arkadaşlar güzel günler bizi bekliyor.
Dün akşamki maçta sadece samsunlu değil bütün türkiye anladı samsunspor'umuzun süper lige çıkacağını.

kuzey55

Bu yıl Samsunspor'un eski mahallesine döneceğini ve gelecekte de, öteleyip Bursa'ya sunduğu şampiyonluğu alacağını düşünüyorum.Çünkü Samsunspor silkinişi bir aslan silkinişi gibidir.

ağzından bal damlıyo :)

birolkys

Yazıdaki  menteşoğlunun defterini düren dediği  fenerli ünlü gazeteci kim    uğur dündar mı?

Mert

Alıntı yapılan: kuzey55 - 17 Ocak 2011, 20:07:32
Bu yıl Samsunspor'un eski mahallesine döneceğini ve gelecekte de, öteleyip Bursa'ya sunduğu şampiyonluğu alacağını düşünüyorum.Çünkü Samsunspor silkinişi bir aslan silkinişi gibidir.

Bu sonuç yazısı tüylerimi diken diken etti.Herkes görüyor bu takımdaki süperlig ateşini.Bu yıl çıkamamayı düşünemiyorum bile.Çünkü uzun zaman aradan sonra ilk defa Samsun taraftarı bu kadar istekli.Yazmak bile istemiyorum ama eğer bu sene olmazsa bir daha bu ateşi zor buluruz.