Samsun'a Yeni Stadyum

Başlatan kuzey55, 17 Ocak 2011, 10:54:05

« önceki - sonraki »

hacettepeli

arena sıfatının merakı nereden geliyor acaba? bizimki diğer takımlardan farklı olsun. her yeni stadı arena diye sıfatlandırmaya gerek yok. Yeni 19 Mayıs Stadyumu gayet güzel.

Ollivanders

kutsalforma

Alıntı yapılan: Serpico55 - 23 Nisan 2011, 13:03:53
T.A.K olsun.

Evet Sayin seyirciler, Samsuna Samsun T.A.K stadina baglaniyoruz, Sayin Melih Sendil T.A.K ne anlama geliyor acaba, bir duyumunuz veya fikriniz varmi?
Efenim smdi T.A.K sey demek oluyor........ 8)

özkan

SAMSUN 19 MAYIS KURTULUŞ STADI..Hem anlamlı,hem farklı..Kurtuluşumuzun başlangıcı olur belkide o stad..

kabacevizli55

kurtuluş biraz şey ya biraz alçaltıçı gibi bence eğer bunla ilgili isim olçaksa farz edelimki
SAMSUN 19 MAYIS İSTİKLAL STADI  mesela yada 19 mayıs milli mücadele stadı  :-\

kabacevizli55

ayrıca kapasite konusuna gelinçde bugün chelsea liverpool lyonlar bile 40bin kişil stadlarda oynuyolar bizim stadın kapasitesi biraz normal olmalı kadir has dan büyük olsun 1 koltuk farkıylada olsa büyük olur inş olursa 32 34 bin gayet iyi

King Of The North

35-40 bin kişilik olmalı ismi de eski stadımızın, ilk stadımızın adı olmalı yani SAMSUN İLKADIM STADI ama ben hala bunun seçim ayağına söylenmiş lafta kalacak bir olay olduğunu düşünüyorum...

GökhanÇağlar

seçim önü iktidar partisinin bir milletvekilinin gündeme getirmesi manidar ama yeni stad Samsun için hayal degil..

ne şehirlere stad yapmayı düşünüyorlar..kayseriden neyimiz eksik,yönetim de bu iş sahiplenirse yapılmaması için bir neden yok.

usare

Samsun ATATÜRK SPOR KOMPLEKSİ
19 Mayıs Stadyumu,
İlkadım Spor Salonu,
İstiklal Olimpik Yüzme Havuzu,
.......

AntZ

23 Nisan 2011, 17:11:54 #534 Son düzenlenme: 23 Nisan 2011, 17:37:22 Ant55
Elimizde bir 19 Mayıs'ımız var, onunda devlet protokolünün katıldığı resmi kutlamaları Ankara'da yapılıyor. Stadımızın adınıda değiştirelim, 19 Mayıs yerine başka şey olsun iyice izlerini silelim 19 Mayıs'ın Samsun'dan. Ankara'da, Manisa'da 19 Mayıs Stadı olsun ama Samsun'da olmasın..!

1 tane 19 Mayıs Stadımız olsa ve onunla birlikte 2. bir stad yapılsa neyse, başı 19 Mayıs'tan başka birşey düşünülemez de sonu arena mı olur, stadı mı olur, park mı olur onu konuşalım konuşacaksak, tabi şahsi fikrim stadı kalmasından yana.

Ya da tribün, kapı adları, sponsor konularını tartışalım bu başlıkta.

eren55

Gereksiz bir konu...Arena ne demek?Niye başkalarını taklit etme ihtiyacı duyuluyor?19 Mayıs denince bu ülkenin aklına Samsun gelmiyor mu?Arena diye eklemek ne oluyor?Olmadı armayı da değiştirelim mi?Arkadaşlar,bu şehir Atatürk'le ,19 Mayıs'la anılıyor.Başkalarına özenmektense kendi özgün ismimizle devam edelim.Konuyu açan arkadaşın art niyetli olduğunu düşünmüyorum,ama konu kapatılırsa çok yerinde olur diye düşünüyorum.Ayrıca Türkçe'ye sahip çıkalım ve yabancı sözcükler kullanmaktan uzak duralım.Samsunlu'ya yakışan budur,varsın moda yaklaşımlar Samsun'dan uzak dursun!

fairplay_55

KARADENİZ STADYUMU --KARADENİZ PARK(  ingiliz usulü- malum ingiltere'de stad isimleri park olarak bitiyor)-( sponsoru da medical park olur )  samsunspor_x   karadenizin incisiyiz-karadenizin en büyüğüyüz-malum şehir  kendini en öz karadeniz olarak lanse ediyor.kendisini Karadeniz'in tek  temsilcisi olarak lanse ediyor... -Karadenizin tüm değerlerini,hamsisinden horonuna kadar sahipleniyor...İşte bu yüzden  Samsun'a yapılacak stadın ismi tüm bunlara yanıt olarak,Karadeniz'in en büyük kenti ve incisi olduğundan eğer yapılırsa yeni stadın adı KARADENİZ STADYUMU veya KARADENİZ PARK olmalıdır..(aslında arena kelimesine de gıcık olmaya başladım.Her stada arena deniyor)  samsunspor_x

fairplay_55

Yani başka bir isim olursa da ARENA olması artık... samsunspor_x

fairplay_55

KARADENİZ STADYUMU --KARADENİZ PARK(  ingiliz usulü- malum ingiltere'de stad isimleri park olarak bitiyor)-( sponsoru da medical park olur )     karadenizin incisiyiz-karadenizin en büyüğüyüz-malum şehir  kendini en öz karadeniz olarak lanse ediyor.kendisini Karadeniz'in tek  temsilcisi olarak lanse ediyor... -Karadenizin tüm değerlerini,hamsisinden horonuna kadar sahipleniyor...İşte bu yüzden  Samsun'a yapılacak stadın ismi tüm bunlara yanıt olarak,Karadeniz'in en büyük kenti ve incisi olduğundan eğer yapılırsa yeni stadın adı KARADENİZ STADYUMU veya KARADENİZ PARK olmalıdır..( arena kelimesine de gıcık olmaya başladım.Her stada arena deniyor)