12 Ağustos 2020, 23:09:39

• Teknik Direktörümüz Ertuğrul Sağlam: "Bizi Süper Lig'e taşıyacak, hatta bizle Süper Lig'de de forma giyecek isimlerle anlaşacağız." dedi.
• Vukan Savicevic Samsunspor'umuzda.
---------------------
*Not: Gerçek bir mail adresi ile üyelik işlemi gerçekleştiriniz. Aksi takdirde üyeliğiniz onaylanmayacaktır.

Samsun'a Yeni Stadyum

Başlatan kuzey55, 17 Ocak 2011, 10:54:05

« önceki - sonraki »

sersa

Insanlar maça sarhoş gelen saçma sapan hareketler yapan kadınların yanında küfür eden sbç nin yanında maç izlemek istemiyor doğal olarak.

Ayberk

Alıntı yapılan: cembaba - 19 Aralık 2018, 15:27:26
Kişisel fikrim maraton üst katta eğer kombine satılmadıysa satışa kesinlikle kapatılmalıdır. Alt kat maraton, kale arkaları hınca hınç dolduktan sonra bu üst tribünler açılmalıdır.

Sakarya'da gördük ki stadyum dolu görününce çok etkili oluyor.

Maraton üstte kombine satıldı bildiğim kadarıyla.

Sadece Samsunspor

Led panolar yerlestirilmeye baslamis. Hayirli olsun

Stoper

LED panolar tribünlerin arasında da olursa, daha güzel bir görüntü oluşur.

eprianu

Geçen gün Samsunsporlu arkadaşlarla muhabbet ederken gündeme yine bu statta Avrupa maçı oynayıp oynayamayacağımız geldi. Ben bir günlük de olsa stadyum çevresindeki fabrikaların durdurulabileceğini söyledim. Arkadaşlardan biri de "Eti Bakır'ın saatlik geliri bile dünyanın parası eder, böyle bir şeye izin vermezler" dedi.

Şimdi insan merak ediyor; Samsunsporumuz çok büyük bir başarı gösterecek, Avrupa'ya gidecek ve evinde iç saha maçı oynayamayacak? Olur mu sizce böyle bir rezalet?

cany

Alıntı yapılan: eprianu - 23 Temmuz 2020, 12:15:44Geçen gün Samsunsporlu arkadaşlarla muhabbet ederken gündeme yine bu statta Avrupa maçı oynayıp oynayamayacağımız geldi. Ben bir günlük de olsa stadyum çevresindeki fabrikaların durdurulabileceğini söyledim. Arkadaşlardan biri de "Eti Bakır'ın saatlik geliri bile dünyanın parası eder, böyle bir şeye izin vermezler" dedi.

Şimdi insan merak ediyor; Samsunsporumuz çok büyük bir başarı gösterecek, Avrupa'ya gidecek ve evinde iç saha maçı oynayamayacak? Olur mu sizce böyle bir rezalet?

Yüksel Yıldırım o konuda sıkıntı olmaz dedi bi röportajda