2- Musa Büyük (Takımdan Ayrıldı)

Başlatan mehmet yılmaz, 14 Ocak 2011, 01:36:07

« önceki - sonraki »

kaptan 55

Alıntı yapılan: uçarlı - 23 Mart 2011, 01:56:42
hacklenecek ne durum var.
ukelaca sulandıranlar hacklenmeli.
2 numarayı genelde defansın ortasındaki son adam giyer.
takımda kemiktir.
numaralarını bilmiyorum ancak
ercan gibi
bülent korkmaz
uçe
bu tarz oyunculardan kenan ve o yüzden böyle değişik bir düşünce getirdim.
anlamadığım herşeyi niçin sulandırma gayreti içerisindesiniz
musa büyük ofansif yönlü bir oyuncudur.
belki sizler tanımıyor olabilirsiniz ancak ben istanbulspordan tanıyorum onu.
zaman zaman forvette oynadığını iyi bilirim.

hocam sen daha iyi bilirsin gerçi ama genelde 2 numarayı sağ bekler giyerdi bknz;beton imdat

defansın son adamları libero 5 stoper 4 giyerdi,günümüzde libero kalktı çift stopore döndü.

yirmiuc

Yedek kalmaması gereken bir oyuncu.

Ekrem

Ordu macında oynaması gerekir faydalı olacagına inanıyorum

umit

Erciyes maçında ilk 18'deydi yanılmıyorsam. Sakatlığı geçmiş demek ki. Ordu maçının stresini göz önüne alırsak Musa tecrübesiyle bu maçı kaldırabilir. Klapar oynatır inşallah...

Stoper

Musa ilk 11 de. Allah utandırmasın !

kumköylü ahmet

morelini bozma olur boyle seyler musa olsun daha fazla calisman lazimmis demekki musa

Sonuna Kadar 55

hiç birşey yok musa

Stoper

Takımdan gönderilecekler listesinde ilk sıradadır kesin. Bolu maçında iyi bir görüntüsü vardı ama Ordu maçında çok kötü idi. Geçirdigi sakatlıklar sonrası birtürlü toparlayamadı kendini. Süper lig oynaması zor,en azından bizim kadromuzda olmamalı.Bank asyada üst sıraları kovalayan takımlarda kariyerine son verir. Hakkında hayırlısı olsun.

KotuCocuk55

Akhisar macinda  galibiyeti getiren asistiyle hatirlacagiz kendisini,bundan sonraki futbol hayatinda basarilar dileri..Tamam vefa ama birde profesyonel futbol diye birsey var!

mehmet yılmaz

Musa Büyük: Sakatlıklarla boğuşuyor. Eskiden çok iyiydi ama artık o kıvamda değil. Adem Alkaşi'ye alternatif olarak getirildi. Çok bir katkısı olmadı. Düşünülmesine gerek yok.

silopilimuhsin

Musa da Bu saatten sonra herhangi bir süperlig takiminda oynayamaz bence

ahmetsefa55

Musa ve İzzet gönderildi

Kırmızı-Beyazlıların geçen sezonun ikinci yarısında kadrosuna kattığı futbolcular Musa Büyük ve İzzet Akgül ile yollar ayrıldı. Musa'nın sözleşmesinde bulunan, 'İstenilirse sözleşme Samsunspor tarafından feshedilebilir' maddesi gereği tecrübeli futbolcuya bu kararını tebliğ eden Kırmızı-Beyazlı yöneticiler, İzzet'in ise yeni sezonda düşünülmediğini söyledi.

http://habergazetesi.com.tr/haberdetay.php?katID=4&id=78462

55_OrHaN_55

Alıntı yapılan: ahmetsefa55 - 19 Haziran 2011, 18:15:47
Musa ve İzzet gönderildi

Kırmızı-Beyazlıların geçen sezonun ikinci yarısında kadrosuna kattığı futbolcular Musa Büyük ve İzzet Akgül ile yollar ayrıldı. Musa'nın sözleşmesinde bulunan, 'İstenilirse sözleşme Samsunspor tarafından feshedilebilir' maddesi gereği tecrübeli futbolcuya bu kararını tebliğ eden Kırmızı-Beyazlı yöneticiler, İzzet'in ise yeni sezonda düşünülmediğini söyledi.

http://habergazetesi.com.tr/haberdetay.php?katID=4&id=78462

isabet olmuş. bir gelen bombaları görebilseydik iyiydi.

samsunmania

Akhisar maçındaki asistin için teşekkürler Musa.
İzzet sen onu bile yapamadın.
Yollarınız açık olsun.

germencisse

Alıntı yapılan: samsunmania55 - 19 Haziran 2011, 19:39:40
Akhisar maçındaki asistin için teşekkürler Musa.
İzzet sen onu bile yapamadın.
Yollarınız açık olsun.

Aslında haksızlık ediyoruz yorumlarımızda..İzzete doğru düzgün şans vermedi 1 maç ilk 11 başladı 2.devrede nasıl bir futbolcu olduğuna dair hiç birimizin adam akıllı bilgisi yok..