Bank Asya 1. Lig / 18. Hafta: Akhisar Belediyespor- SAMSUNSPOR'umuz: 1-2

Başlatan celebi, 21 Aralık 2010, 15:52:15

« önceki - sonraki »

SAMSUNLU ORUMA 55

İlk hafta aksiharın hocası ileri geri konuşuyordu kendi evimizde yenemedik bari deplasmanda yenelimde aksiharın hocasına kapak olur bu galibiyet

King1965

akhısarın sahası nasıl acaba ?? sankı real madrid sahası gıbı sankı :)

CeLiL_55

Ahmeti

eren55

Seve seve olmazsa mecbur mecbur kazanılması gereken maç!

yirmiuc

mevcut kadroyla bu tip maçları bir şekilde kazanırız ama rakiplerimizle yapacağımız maçlarda daha az pozisyona gireceğimiz için muhakkak iyi bir golcü almalıyız.

Gorkem

Artık başlasın 2.devre devam etsin süper lig yolculuğumuz samsunspor_x samsunspor_x samsunspor_x samsunspor_x

Burak

Alıntı yapılan: 35ama55 - 13 Ocak 2011, 20:23:25
bende aksine mevcut kadroyla böyle maçları alamayacağımızı, kapanan takımları santraforsuz zor açacağımızı düşünüyorum. Ki kapanan takımlara karşı aldığımız başarısız sonuçlar mevcut. - akhisar,kartal,tavşanlı,güngören vs..

aynen oynamaya çalışan takımlara karşı iyiyiz ama kapanan takımları açamıyoruz

yirmiuc

Alıntı yapılan: 35ama55 - 13 Ocak 2011, 20:23:25
bende aksine mevcut kadroyla böyle maçları alamayacağımızı, kapanan takımları santraforsuz zor açacağımızı düşünüyorum. Ki kapanan takımlara karşı aldığımız başarısız sonuçlar mevcut. - akhisar,kartal,tavşanlı,güngören vs..

tavşanlı, kartal, güngören maçlarında alınan sonuçlar bu takımların kapalı oynamasından ziyade, hocanın "deplasmanda bir puan iyidir" anlayışının neticesi bana göre.

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: yirmiuc - 13 Ocak 2011, 23:18:51
tavşanlı, kartal, güngören maçlarında alınan sonuçlar bu takımların kapalı oynamasından ziyade, hocanın "deplasmanda bir puan iyidir" anlayışının neticesi bana göre.
bana gore ıkınızın dedıklerının toplamıdır  ;)

cembaba

maço

valla tavşanlı macında atak göremedi bu gözler, adamlar resmen sildi bizi sahadan.

samsunmania

İnşallah bi aksilik olmazsa Balıkesir'den bir otobüs taraftar ile tribünde olacağız ;D ;D(otobüs tek kişilik).

emre

Serkan