Bank Asya 1. Lig / 18. Hafta: Akhisar Belediyespor- SAMSUNSPOR'umuz: 1-2

Başlatan celebi, 21 Aralık 2010, 15:52:15

« önceki - sonraki »

delacoste

Ohbe ölsemde gam yemicem samsunsporu 2 dakka da olsa birinci sirada gördüm Mackolikde

irFan_55

şuan kaçıncı sıraya geçtik akşamki maçla herşey belli olacak

Ajan

3 puan Teoman abiye gelsin Terketmedi Sevdan Bizi (1978-....)

alperen

FaTiH_HaN

AlıntıSamsunspor'un zirve yürüyüşü!

Bank Asya 1. Lig'de ikinci yarının ilk hafta maçaında Samsunspor deplasmanda Akhisar Belediyespor'u mağlup ederek zirveye tırmanışını sürdürdü.

Bank Asya 1. Lig'de 18. hafta maçında Akhisar Belediyespor ile Samsunspor karşı karşıya geldi. Akhisar İlçe Stadı'nda oynanan karşılaşma 1-1'lik beraberlikle sona erdi.

Samsunspor'a galibiyeti getiren golleri 45 ve 80. dakikada Simon Zenke kaydetti. Akhisar Belediyespor'un golü ise 45. dakikada Mert KaytankaŞ'dan geldi.

Bu galibiyetin ardından Samsunspor puanını 30'a yükseltirken; Akhisar Belediyespor 16 puanda kaldı.

Bank Asya 1. Lig'de bir sonraki hafta Akhisar Belediyespor, Diyarbakırspor deplasmanına konuk olurken, Samsunspor kendi sahasında Altay'ı ağırlayacak.

http://www.sporx.com/futbol/bankasya/samsunsporun-zirve-yuruyusuSXHBQ220618SXQ

oguz_5528

Zenke'de serdar deliktaş'tan sonra gol krallığında 9 golle 2.sırada..aferin zenkeeeeeeeeee !!!!  ;D

deado

önemli bir 3 puan ikinci yarıya başlangıç adına. Deplasmanda takımımızı destekleyen tüm taraftarlarımıza hayırlı yolculuklar diliyorum. haftaya hepberaber inleteceğiz 19 Mayıs ı

ChucKeR

Bugün 15:05:59 »

Alıntı sahibi: fatih_han55 üzerinde Bugün  15:04:38
billy-musa değişkliği ne alaka anlamadım forvet çıkarıp sağ bek almak enteresan

hücumcu kalmadı girecek. musayı önde çizgiye yollayacak ordan ortayla açmaya çalışacak kapanan takımı.

dedim oldu.

emre

maç bitince yagmurda bitmiş ama çok iyi ıslanmışlar  :D su an staddan cıkıyorlar.tribün çok güzelmiş...

berusa55

Zenke sen bir 10 kg daha al sana kilolu diyenlere inat yavrum benim be. Aynen devam  >l<

oguz_5528

Alıntı yapılan: berusa55 - 23 Ocak 2011, 16:31:48
Zenke sen bir 10 kg daha al sana kilolu diyenlere inat yavrum benim be. Aynen devam  >l<

Dur Abi Öldürme !!!  ;D

emre

ChucKeR

yirmiuc

keşke haftaya diyarbakırla oynasaydık. iyice havaya girerdik.

berusa55

Ordu maçı bitmeden önce yakaladım bu kareyi... Şu an Ordu çakma 1.

Haftaya değişir orası ;)