samsunspor.biz halı saha maçları

Başlatan mehmet yılmaz, 14 Aralık 2010, 17:29:24

« önceki - sonraki »

ahmetsefa55

Kaya

Turuncu

Güzel maç oldu.Celil abinin eski hızı devam ediyor çok çabuk.Moruklarda bütün yük mehmet abideydi orta sahada yalnız kaldı.Engin abinin hasta olması performansının düşmesine neden oldu.ama joga saldı yine birine :) Gelelim maçın adamına Hapay abi  :) Benim pabucumu dama attın abi o kadar da beşik atılırmı .Yaptın bana güzeli  eyvallah abi :)

YaşarDoğu

mehmet yılmaz

Sen misin İstanbullarda gizli işler çeviren? İyi oldu sana  :-*
Gerçi iki hafta önce de İstanbul'da kıskanılacak başka bir organizasyon yapmıştık, her ikisinde de bulunma şansına bir tek ben eriştim :)

Celil abinin ve diğerlerinin malum olaydan doalyı transfer yasakları varmış ama birkaç hafta içinde kalkması bekleniyormuş. Bank Asya'dan ve 2B'den bazı takımlardan teklifler varmış. İnşallah oynar en azından 1.5 yıl daha.

YaşarDoğu

Yok abi gizli işim falan :) şaka biyana müthiş derecede hadsafhada kıskanclık tiribindeyim.Fotolar mahvetti beni :(

_SoN_

55.hakan

Şu anki takımın durumu Cenk'in durumu gibi şeyler konuşuldu mu Celil'le? Birşeyler söyledi mi takımla ilgili?

doðan

Hakan ;
öyle geniş muhabbet etme şansımız da ortamımızda olmadı, Mehmet biraz sohbet etme şansı yakaladı ama sormadı diye biliyorum, maçtan sonra yemeğe gitseydik konuşabilirdik, şöyleki bu ilk adım oldu sempatik ve sıcak kanlı bir arkadaş celil o da mutlu oldu ilgiye ve sevgiye daha sonrasına ropörtaj yapılır yada başk bir organizasyonda paylaşımda çağırılır ... bizi kırmayacağına eminim...

celebi

55.hakan

Alıntı yapılan: doğan - 19 Aralık 2010, 13:24:20
Hakan ;
öyle geniş muhabbet etme şansımız da ortamımızda olmadı, Mehmet biraz sohbet etme şansı yakaladı ama sormadı diye biliyorum, maçtan sonra yemeğe gitseydik konuşabilirdik, şöyleki bu ilk adım oldu sempatik ve sıcak kanlı bir arkadaş celil o da mutlu oldu ilgiye ve sevgiye daha sonrasına ropörtaj yapılır yada başk bir organizasyonda paylaşımda çağırılır ... bizi kırmayacağına eminim...
Anladım gerçi yazıları da var artık sitelerde oradan bakarız artık görüşlerine

sadece55

Celil abiyle genelde karşılıklı oynadık...Bir ara yetişmeye çalışayım derken 100 metre rekorunu kırmışım yalnışlıkla...Sağolsun pek madara etmedi bizi :) Ama bir ara bir baktım karşımda Engin sever Mehmet yılmaz Celil sağır 3 lüsü o an maç koptu gözümde :)

millwall

Ayberk

Alıntı yapılan: samsuni - 19 Aralık 2010, 13:04:19
Sen misin İstanbullarda gizli işler çeviren? İyi oldu sana  :-*
Gerçi iki hafta önce de İstanbul'da kıskanılacak başka bir organizasyon yapmıştık, her ikisinde de bulunma şansına bir tek ben eriştim :)

Celil abinin ve diğerlerinin malum olaydan doalyı transfer yasakları varmış ama birkaç hafta içinde kalkması bekleniyormuş. Bank Asya'dan ve 2B'den bazı takımlardan teklifler varmış. İnşallah oynar en azından 1.5 yıl daha.

Bank Asya'da rahat oynar abi :) Adam iki katım yaşında ama aynı zamanda iki katım hızında :D o nasıl bir hızdır abi? Bir de çok kasmadı yani ;) :) >l< >l< >l<

Hee bi de: "Anaaaaa Celil la Celiiil" :D :D :D ;D

mehmet yılmaz

80. maç

25 Aralık 2010 Cumartesi
23-00 Samsunspor Halı Saha

1- samsuni