Bank Asya 1. Lig 17. Hafta : Çaykur Rizespor-SAMSUNSPORUMUZ: 0-1

Başlatan celebi, 12 Aralık 2010, 16:37:50

« önceki - sonraki »

Ertuğrul Sağlam

Kuddisi Müftüoğlu'da deplasman takımına çalışır. İnşallah Ordu - Denizli maçıda berabere biter...

Ayberk

Hepimizin ortak düşüncesi, dileği, arzusu bu yönde. Allah utandırmasın. Ordu maçında beraberlik, Rizeden de bir galibiyet çıkarmamız durumunda lig bambaşka bir hal alır, devre arası fena kızışır :)

mehmet yılmaz

Geçen sezon yaşanan güvenlikçi rezaletinden dolayı bir gerginlik olacağı açık. Keşke olmasa, yaşanmasa ama olacak gibi.

Burada önemli olan o gerginlikten etkilenmeden hem tribün hem de takım olarak işimizi doğru yapmak olmalıdır. Eğer kaybedersek diğer sonuçlara göre epey sıra düşeriz ve bu da psikolojik olarak devre arası bir sorun oluşturabilir. Devreyi 3. bitirmekle 8. bitirmek arasında ruh hali açısından önemli farklılıklar vardır. Mücadele gücü çok yüksek bir müsabaka olur diye düsünüyorum; kazanacağımıza inanıyorum.

Serkan

Burak

Yıllar önce hatırlıyorum Samsun'da  Samsunspor - Rizespor maçı vardı . İki takımda kümede kalmaya çalışıyordu . O zaman deplasman tribünü bizim durduğumuz yere göre sol taraftaydı az önce baktım 2004 yılıymış . Sondan bir önceki maçmış o maçta Serkan'ın gol attığını hatırlıyordum . 2 tane atmış o maçta ama değinmek istediğim asıl konu şu. O zaman Rize taraftarı şuna benzer bir yazı asmıştı deplasman tribününe . Bizi birbirimize düşürenler utansın . ( veya buna benzer birşey 2 Karadeniz takımının düşmemeye oynamasını istemeyen bir tabirdi )  O maç tam bir dostluk havasında geçmişti . Maç 2-1 bitmişti ama o maçı nedense çok rahat izlemiştim çok zorlanmamıştık o maçta ve kalmayı garantilemiştik sanırım.  O günlerden böyle arızalı günlere gelmek düşündürücü gerçekten    :o :o

King1965

kuddıssı mutfuoglu bızım olaylı kayserıspor -samsunspor macından berı kıl oldugum adamdır.. O macta serkan aykut yumruklamıstı . ceza almıstı ve adrı gelmıs kume dusmustuk  :(

kuzey55

Alıntı19.12.2010 PAZAR SAAT 19.00 DA RİZE YENİ ŞEHİR STADIN'dA OYNANACAK OLAN Ç.RİZESPOR-SAMSUNSPOR MACI'NA SAMSUNDAN 18 OTOBUS GELECEĞİNİ ÖĞRENDİK. GECEN SEZON SAMSUNDA YASANAN OLAYLARIN UNUTULMADINI UNUTMADIMIZI HATIRLATMAK İSTERİZ.MACA GÜNLER KALA KENDİ SAYFALARINDA VE FACEBOOKDAKİ DİGER TAKIMLARIN SAYFALARINDA RİZEYLE VE RİZESPORLA İLGİLİ NEFREK VE KÜFÜR İCEREK SÖZLER VİDYOLAR YAYINLANMAKDADIR.GECEN SEZON TAS ATIK KACAN SAMSUNLULARA BURDAN SESLENİYORUZ BİZ BÜYÜK RİZELİLER OLARAK BU PROVOKELERE GELMİYCEYİZ EGER COK İLERLEME OLURSA GİRESUNA YAPILANLARIN AYNISININ YASANACANI BİLMİYORUM.

önce türkçeyi öğren andaval...rizeyi takan kim nefret söylemiymiş :) kuş beyinliler

rizede mithat yaşar,evren kürkçü ve sakatlığından dolayı devreyi kapatan mutlu kızıltan oynamayacak.ayrıca clement ve ersin güreler maça yetiştirilmeye çalışılıyor.bunlar bizim için avantaj...

Serkan

berusa55

16 Aralık 2010, 21:03:01 #189 Son düzenlenme: 16 Aralık 2010, 21:36:07 berusa55
18 otobüs adam sizi orda oyar bu sayı gerçekse az rahatsızlara bak ya. Harbi düşüncesiz bu millet. Burdan da öyle 18 otobüs falan gidildiğini sanmıyorum.

alperen

bunlara kim diyo veya nerelerinden uyduruyolar 18 otobüsü :o  ayrıca rizeye orda 3 otobüste yeter ;D

kuzey55

18 değil yahu 5 otobüs yeter onlara.sağlam 300 kişi susturur onları.

cembaba

Geçen sene Bolu'ya 13 otobüs yapmıştık ama :) 18 otobüs hiç sanmıyorum

Ertuğrul Sağlam

Tamamen kışkırtmaya ve tahrik etmeye yönelik çabalar.....

sercan5592