Devre Arasında Hangi Mevkilere Kimler Transfer Edilmeli ??

Başlatan babasamsunlu, 30 Kasım 2010, 11:38:05

« önceki - sonraki »

kuzeycity

Hoca bi de diyo ya ben gerçekçi adamım neysem oyum hiç bahanelerd sığınmam. diyo ya. Ulan her hafta sen değilmisin şanssız gol yedik. Şanssız gol yedik diyen

Ollivanders

Gol pozisyonuna girdik ve atamadık yine dimi hoca? Veya zemin kotuydu dimi ?  >:( >:( >:( >:( >:( Seni Deplasmanda yalnız bıraktı bu taraftar degil mi ?

Cihan3855

fatih55ankara

pitbul055

Pro lisanslı büyük düşünür,şaiir,bilim adamı büyük hoca ercüye kalmasın sonra bu takım :'(

cezayir55

Kodalak

babasamsunlu

O halen gs nin alt yapısında hoca sanırım abi..
Bırakmıyorlar bir yere ..
Yoksa gerçekten iyi hoca ..

epçeli köylü

cezayir55

valla bu aksam yonetim toplantisi varmis radikal kararlar alinacakmis  bekleyip gorecegiz

kaptan 55

transfere gerek yok,kalpar hocayla 10 yıllık sözleşme yenilesinler bu takım uzak ara şampiyon olur.

cezayir55

bence cenki kenani ersini turgayi abdulazizi gonderseler ve yabancisiz oynasak genclerle ayni basariyi yakalariz

jean

cezayir55

gazete55.comda  kalpar gidiyor bulent korkmaz geliyor yaziyor

berusa55

AlıntıGÖZLER YÖNETİMDE
Samsunspor yönetimi bu akşam toplanıyor. Radikal bazı kararların çıkması beklenen toplantı merakla bekleniyor

TUTU İSTEDİ
Samsunspor'un dün akşam yapılması gereken rutin haftalık toplantısı Başkan Erkut Tutu'nun isteği üzerine bu akşama ertelendi. Başkan Tutu'nun bu isteği daha soğukkanlı karar almak istemesinden geçtiği öğrenilirken, bu akşamki toplantıda radikal bazı kararların çıkabileceği belirtildi.

YABANCILAR YANABİLİR
Son haftalarda oynanan kötü futbol nedeniyle taraftarların hedefi haline gelen Teknik Direktör Hüseyin Kalpar'ın durumu da masaya yatırılacak. Yönetim kurulu son haftalarda büyük bir form düşüklüğü sergileyen yabancı oyuncular Zenke ve Agbetu'yu da uyarma yönünde bir karar alması bekleniyor.

BAŞKAN ÇOK SİNİRLİ
Öte yandan Başkan Erkut Tutu'nun Güngören belediyespor maçı mağlubiyeti nedeniyle moralinin çok bozuk olduğu öğrenildi. Tutu'nun çevresine,"Böyle bir mağlubiyet olmaz. Takımda bir tane iyi oynayan adam olmaz mı. Sabaha kadar sinirimden uyuyamadım. Halen başım ağırıyor. Ama bir çaresine bakacağız" dediği kaydedildi.

http://www.halkgazetesi.com.tr/news_detail.php?id=23986

Başkan da sıyırmış en sonunda. Rezil oynadığımızın bir göstergesi daha.